Specjalista od website

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

FemalePostNapisane by agna78 » 9 Feb 2012, 19:21 Specjalista od website

Witam, szukam informacji o polskich firmach w Birmingham ktore zajmuja sie tworzeniem stron internetowych. Czy ktos korzystal z takowych? Jesli tak to interesuja mnie Wasze opinie.
Pozdrawiam
Last edited by agna78 on 9 Feb 2012, 20:44, edited 1 time in total.

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by monique » 9 Feb 2012, 20:39 Re: Specjalista od web side

Użyj google to coś wynajdziesz, tylko wpisz poprawnie "website".

monique
Rozeznany
 
 
Posts: 141
Age: 43
Joined: 9 Mar 2010, 13:31
Reputation point: 34
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by agna78 » 9 Feb 2012, 20:48 Re: Specjalista od website

Rozkaz to rozkaz- wpisalam poprawnie.
A dla Ciebie monique male sprostowanie, szukam informacji o polskich firmach- czytaj dalej czy ktos korzystal i ponownie czytaj dalej interesuja mnie opinie.
Tak wiec jesli nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to albo zamilcz albo sie nie odzywaj:D - prosze.

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Albiorix » 9 Feb 2012, 21:38 Re: Specjalista od website

Napisz czego potrzebujesz a powiem czy przypadkiem nie da się tego zrobić własnoręcznie / z niewielką pomocą za darmo lub prawie darmo.

Potrzeby malutkich firm - czyli mały sklep internetowy czy prosta stronka reklamowa, zwykle dają się spokojnie zaspokoić darmowymi szablonami lub narzędziami dostarczanymi przez firmy hostingowe.

Jeśli chcesz żeby profesjonalny grafik z prawdziwym portfolio zaprojektował stronę specjalnie dla Ciebie to zakosztuje Cię to co najmniej kilkaset funtów.
Grafików i webmasterów ocenia się raczej po portfolio a nie po opiniach - zrobione strony to żywe dowody jakości ich pracy, możesz sobie ocenić czy Ci się podobają i spodziewać czegoś podobnie dobrego.

Nie znam żadnych mieszkających w Birmingham ale znam kilkoro w Polsce. Ludzie pracujący w Polsce z oczywistych względów będą mogli zrobić to samo za trochę mniejsze pieniądze niż ludzie pracujący w UK i odnoszący ceny swoich usług do zarobków tutaj.
Jeśli dasz mi kilkuzdaniowy opis zleconka, budżet jaki chcesz to włożyć i kontakt do siebie, roześlę ofertę fuchy wszystkim znajomym którzy się tym zajmują :)
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by agna78 » 9 Feb 2012, 21:51 Re: Specjalista od website

Albiorix:) witam
Dziekuje za odpowiedz, ogolnie chodzi o firmowa strone w dwoch jezykach, angielskim i polskim.
Z uwagi na to, ze mieszkam tutaj, chce zeby to byla osoba stad, ktora moze dojechac do klienta, pokazac mi na zbudowanej juz stronie jak mozna uzupelnic dane i ewentualnie raz na jakis czas podjechac do firmy i zajac sie sprawami typowo informatycznymi.

Nie jestem przekonana do wspolpracy na odleglosc, ale nie wykluczam tez tego- jesli chodzi o stworzenie samej strony.

Nie mam o tym zielonego pojecia, dlatego potrzebuje kogos, zeby krok po kroku zrobil to za mnie:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 10 Feb 2012, 00:04 Re: Specjalista od website

agna78 wrote:Albiorix:) witam
(...) ogolnie chodzi o firmowa strone w dwoch jezykach, angielskim i polskim.
(...)

Bardzo ogólne stwierdzenie.
Strona firmowa, to może być na zasadzie wizytówki.
Może być trochę bardziej rozbudowana z 3-4 podstronami
Może być całkiem pokaźna z licznymi pod- i pod- pod- stronami)
A może być powiązana z bazą SQL i nie wiadomo jeszcze z czym.

Podobnie kwestia wyglądu - czy ma być funkcjonalna, szybko chodzić i wczytać się na każdym dostępnym urządzeniu czy tez ma być piękna, chodzić jak wół i nie być czytana na wszystkich urządzeniach/komputerach.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
2

FemalePostNapisane by Thesignerka » 10 Feb 2012, 19:59 Re: Specjalista od website

Hejka ja zajmuje sie grafika i robie portfolio nowe wiec moge zrobic ci pare projektow za free, ale niestety nie robie stron, niemnije projekty wizualne stron jak najbardziej, tylko potem ktos to musi pociachac i pokodowac :) Jak cos to pisz na priv. Pozdrawiam.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by agna78 » 10 Feb 2012, 20:10 Re: Specjalista od website

Thesignerka :) swietnie, fajnie, ze sie odezwalas, bo od tego trzeba zaczac rzecz jasna;:)
Nie chce przesadzac, ale byc moze z nieba mi spadlas, artyzm nigdy nie byl moja dobra strona, troche inaczej mi sie umysl uksztaltowal:)

Dodano: -- 10 lut 2012, o 20:23 --

AdamBoltryk to musi byc bardziej rozbudowana strona na potrzeby obrotu nieruchomosciami.

Potrafisz cos takiego zrobic? Jesli tak to moze jakis interes zrobimy:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 11 Feb 2012, 07:57 Re: Specjalista od website

Zrobić to nie jest problem. Problemem są - czas i zachcianki klienta :P
Strona/firma PL czy UK?

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by agna78 » 11 Feb 2012, 10:45 Re: Specjalista od website

AdamBoltryk Firma UK-generalnie, ale dobrze gdyby byla "czytelna" dla Polaka, ktory po angielsku nie potrafi zbyt wiele zrozumiec. Moze byc po prostu zakladka z ogolnymi informacjami po Polsku.

Milej soboty:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Albiorix » 11 Feb 2012, 15:42 Re: Specjalista od website

Z nadmiaru entuzjazmu jednego z ludzi którym powiedziałem że jest potencjalne zlecenie, do godziny 4 rano tej nocy powstał projekt demo który możemy pokazać jak tylko odezwiesz się on-line :)
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 11 Feb 2012, 17:02 Re: Specjalista od website

To pytanie o UK/PL nie było pod kątem zawartych informacji, tylko rodzaju internetu z jakiego będzie może korzystać większość ewentualnych klientów :) Skoro oferta skierowana jest na rynek UK (tak rozumiem), to można założyć wyższe standardy posiadanych łączy a co za tym idzie strona może być bardziej wymagająca od strony graficznej.
Aczkolwiek nadal uważam, że biznesowo-informacyjne strony powinny chodzić jak najszybciej. co niestety gryzie się z wyglądem :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0


Return to KOMPUTERY I ELEKTRONIKA