Heroes 6

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MalePostNapisane by hidalgo4 » 27 Jan 2012, 10:12 Re: Heroes 6

nie wiem jak wiekszosc ludzi ale osobiscie uwazam ze laptop na obecny moment to zeby kosztowal krocie i tak nie zastapi starego dobrego "stojaka" ok precesory RAM ok ale GPU w najlepszycvh lapkach i tak lezy zwyczajnie sie zgrzeje.... wiec granie plus laptop mija sie z celem no chyba ze pansjans :P :rozwalkompa:
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
User avatar
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posts: 410
Age: 39
Joined: 18 Aug 2007, 18:01
Location: z Piekla rodem
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Albiorix » 27 Jan 2012, 17:00 Re: Heroes 6

Gram na lapku w całkiem graficznie rozbudowaną eve online i daje radę. Po prostu są lapki z grafą do gier i są tańsze , dobre do pracy ale nie do gier. Owszem, grzeje się, owszem pudło lepsze ale jakoś daje radę.
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by nawad » 27 Jan 2012, 21:23 Re: Heroes 6

dziekuje za podpowiedz, wynika jednoznacznie, ze mam zlom :)
User avatar
nawad
Raczkujący
 
 
Posts: 62
Joined: 25 Jun 2006, 18:26
Location: West Bromwich
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by hidalgo4 » 27 Jan 2012, 22:52 Re: Heroes 6

Albiorix wrote:Gram na lapku w całkiem graficznie rozbudowaną eve online i daje radę. Po prostu są lapki z grafą do gier i są tańsze , dobre do pracy ale nie do gier. Owszem, grzeje się, owszem pudło lepsze ale jakoś daje radę.

tak tylko grac na full detalach i grac na niskich tez roznica :P wole jednak HD 8)
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
User avatar
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posts: 410
Age: 39
Joined: 18 Aug 2007, 18:01
Location: z Piekla rodem
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Albiorix » 28 Jan 2012, 00:13 Re: Heroes 6

Jeśli masz na myśli "HD" jak w "HDTV" to dopisek "HD" w tytułach niektórych gier to durny chwyt reklamowy - HD to standard rozdzielczości który średniej klasy monitory realizują od bardzo dawna. Fakt że telewizory robią do dopiero od paru lat może coś znaczy dla graczy konsolowych ale z punktu widzenia pecetów to jakieś brednie.

Eve mi chodzi na średnich. Ciężka gra jaką jest Supreme Commander, chodzi na małych i wolno - ale ona wyjątkowo żre głównie procesor a nie grafę. Gry nie są dla mnie jakimś priorytetem i zawsze wychodziłem z założenia że karta graficzna nie powinna być droższa od pizzy (a już napewno nie powinna mieć więcej mocy i pamięci i więcej kosztować niż komputer właściwy!) więc gry na stacjonarce nie wyglądały mi jakoś mega lepiej. Jednakoż ogólnie masz rację - pudło lepsze.
Na rynku istnieją lapki nie tyle z grafą która daje radę (jak mój) ale stworzone specjalnie do grania. Ale to raczej niezbyt optymalny zakup.
User avatar
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posts: 336
Age: 44
Joined: 6 Dec 2011, 12:43
Location: Bordesley Village
Reputation point: 68
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by hidalgo4 » 28 Jan 2012, 09:51 Re: Heroes 6

kolejny punkt ktory zauwazyles to ceny ktore sa niestety dyktowane sztucznie gdzy obecnie najlepsze karty graficzne nie powinny kosztowac powyzej £100 a kosztuja duzo wiecej - za technolgoie nie powinno sie przeplacac szczegolnie taka ktora za 3 6 miesiecy jest praktycznie przestarzala :) druga sprawa to to ze kupujac lapka czy pudlo gotowe znow sie przeplaca bo cos tam dali ekstra - ktoro i tak pewni malo kto uzywa - ale jak fajnbie brzmi laptop z pilotem czy inne badziewy -

lepiej zrobic swoj zestam - takl nawet lapka mozna juz w tych czasach :)


aaaa najwkieszy zart OS 32 bity i 6 GB RAM albo wiecej haha
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
User avatar
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posts: 410
Age: 39
Joined: 18 Aug 2007, 18:01
Location: z Piekla rodem
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Darwas » 18 Feb 2012, 14:03 Re: Heroes 6

Podepnę się,kolego nawad jak masz ochotę to możemy sobie pograć w h3.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to KOMPUTERY I ELEKTRONIKA