Paszport dla niemowlaka-POMOCY

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by ania1111 » 10 Jan 2011, 16:22 Paszport dla niemowlaka-POMOCY

Witajcie drogie mamusie
2 tyg temu urodzil mi sie synek i chcialabym wyrobic mu paszport gdyz zalezy mi na wyjezdzie do PL.Dostalam odpowiedz z konsulatu w Londynie ze jest mozliwe zeby jeden rodzic przyjechal zlozyc wniosek ale musi iec pisemna moja zgode podpisana przy notariuszu.Czy moze ktos z was wie gdzie moge znalesc takiego notariusza ktory sie tym zajmuje?bardzo mi zalezy bede wdzieczna za kazda odp. pozdrawiam Ania

ania1111
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 26 Nov 2010, 20:40
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 10 Jan 2011, 18:30 Re: Paszport dla niemowlaka-POMOCY

ania1111, tez kiedys poszukiwalam ale nie znalazlam odpowiedzi,
tu jest jakis watek odnosnie tego http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=26 ... z&start=15 moze ktos z tych osob ma namiary. dzonilam nawet do domu polskiego ale imieli namiary tylko na prawnika, wkoncu razem pojechalam do londynu z mezem i 4-o tygodniowym synkiem ;))
powodzenia
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by zmielna » 10 Jan 2011, 23:19 Re: Paszport dla niemowlaka-POMOCY

Siema, nie jestem mamusia a wrecz przeciwnie bo tatusiem ale chyba moge pomoc :-)
Notariusza znajdziesz tutaj
http://www.thenotariessociety.org.uk/find-a-notary

My uzylismy tej babki, umowilismy sie przez mejla,
koszt jesli dobrze pamietam to 50 ciurlikow:

[hide]Brinderpal Khara
Email: brinder.khara@yahoo.com
Second Email: bkk@jordans-solicitors.co.uk
Phone: 0121 580 9375
Mobile: 07967 326888
Second Phone: 0121 559 2922
Address: 29 The Range Streetly Sutton Coldfield West Midlands B74 2BE
Second Address: Jordans Solicitors 35 Payne Street Blackheath West Midlands[/hide]

Aha, zobacz jeszcze
WYDANIE PASZPORTU TYMCZASOWEGO MAŁOLETNIEMU:
http://www.londynkg.polemb.net/index.php?document=96

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:
http://www.londynkg.polemb.net/index.php?document=53
i to
http://www.londynkg.polemb.net/?document=31

Jak pomoglem to daj plusika na dole posta :-)
Zdrowka
Last edited by zmielna on 28 Mar 2011, 10:17, edited 4 times in total.
Ad astra per aspera..
User avatar
zmielna
Rozeznany
 
 
Posts: 154
Age: 46
Joined: 20 Nov 2007, 22:57
Location: Erdington
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 11 Jan 2011, 13:20 Re: Paszport dla niemowlaka-POMOCY

co to za ludzie..co takiego strasznego bylo w moim powyzszym poscie zezostalam zminusowana...super byc zlosliwcem..mam nadzieje ze ktos czerpie ogromna satysfakcje z minusowania moich postow...paranoja...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 14 Jan 2011, 14:26 Re: Paszport dla niemowlaka-POMOCY

bogini8 wrote:co to za ludzie..co takiego strasznego bylo w moim powyzszym poscie zezostalam zminusowana...super byc zlosliwcem..mam nadzieje ze ktos czerpie ogromna satysfakcje z minusowania moich postow...paranoja...

w sumie śmieszna sprawa z tymi minusami i plusami. Dopiero teraz to zauważyłam i sprawdzam swoje posty ;) hahaha :mrgreen: No i w sumie dziwnie ze ktos zminusował twoj poprzedni! Dlaczego?
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 14 Jan 2011, 15:49 Re: Paszport dla niemowlaka-POMOCY

mamuśka twins, dla mnie te + i - to kompletna bzdura, bo wogole nie odzwierciedlaja tego czy faktycznie post sie komus podoba czy nie i nie spelniaja swej funkci.. powinno byc zamiast tego: lubie osobe-nie lubie....:D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by adamirus » 14 Jan 2011, 15:52 Re: Paszport dla niemowlaka-POMOCY

bogini8 wrote:mamuśka twins, dla mnie te + i - to kompletna bzdura, bo wogole nie odzwierciedlaja tego czy faktycznie post sie komus podoba czy nie i nie spelniaja swej funkci.. powinno byc zamiast tego: lubie osobe-nie lubie....:D


dokładnie
:roll:

a tu wychodzą czyste niechęci i kaprysy ludzi :roll:
ImageImageImage

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posts: 591
Age: 42
Joined: 8 Aug 2006, 20:54
Location: B-ham/Acocks Green
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by anika m » 28 Mar 2011, 10:16 Re: Paszport dla niemowlaka-POMOCY

witam mamusie i nie tylko :)))ja też odnośnie paszportu chciałam zapytać tyleże czy ktoś może wie jak ta cała procedura wygląda z praktycznego punktu widzenia,może ktoś niedawno wyrabiał paszport bobaskowi? dodam że my mamy tylko angielski akt urodzenia czy to w czymś utrudnia procedurę?

anika m
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Age: 43
Joined: 22 Mar 2011, 13:50
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 28 Mar 2011, 11:33 Re: Paszport dla niemowlaka-POMOCY

poczytaj sobie wszystko co na temat paszportów zostało już napisane na tym forum, poszukaj w dziale szukam informacji, lub w tym. Pisanie wszystkiego jeszcze raz poraz 100tny nie ma sensu . Angileski akt do 1wszego paszportu może być .
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by izabellka81 » 11 Apr 2011, 13:50 Re: Paszport dla niemowlaka-POMOCY

witajcie, a czy jest mozliwosc zadzwonic do konsulatu w londynie i umowic sie na spotkanie w londynie w sprawie wydania paszportu maluszkowi, wiem ze niepotrzebna jest przy tym obecnosc maluszka, ale oboje rodzice z papierami tak. jak to jest ?
dzieki z gory za odpowiedzi
pozdr :)
Image

izabellka81
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Age: 43
Joined: 11 Jul 2008, 09:57
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 11 Apr 2011, 14:31 Re: Paszport dla niemowlaka-POMOCY

kolejka z reguly jest taka, ze zadne umawianie nie pomoze. Trzeba po prostu byc wczesniej i tyle.
4 razy bylem w konsulacie i za kazdym razem tak samo, wiec watpie zeby cos sie zmienilo.
A jak pojedziesz z maluchem, to ludzie przepuszcza. Ino jak polowa kolejki to rodzice z maluszkami, to wiesz :P

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 11 Apr 2011, 17:26 Re: Paszport dla niemowlaka-POMOCY

izabellka81, nieststy kolejka jest i trzeba swoje odczekac, przepuscic nikt nie przepusci bo zazwyczaj 80 % ludzi jest z malymi dziecmi ;)
najlepiej jechac rano i przynajmniej pol godziny przed otwarciem zajac kolejke ktora juz wtedy jest do skrzyzowania :)
Oboje rodzicow musi byc przy wyrabianiu , przy odbiorze moze byc tylko jedno z rodzicow. przy pierwszym paszporcie dziecko nie jest potrzebne , my niemielsimy z kimz ostawic malucha wiec pojechal z nami. Moj maz poszedl zajac kolejke my sobie poczekalismy w samochodzie. jak zblizala sie nasza kolej to ktos mu zajal kolejke a on po nas przyszedl.Poszlo w miare szybko i sprawnie.tylko ten konsulat to nora ciasno... tloczno jak duzo osob z wozkami to masakra przejsc najepiej miec tylko fotelik dla malucha:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by czarna 23 » 5 Apr 2014, 14:16 Re: Paszport dla niemowlaka-POMOCY

witam.Mam problem bo chcę wyrobić dzieciom paszprty i chcę załatwić zgodę przez notariusza bo niestety ojciec dzieci robi mi problemy. Czy może być to zgoda w języku angielskim?

czarna 23
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 23 Jun 2013, 12:23
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO