szukam towarzyszy zabaw dla mojego dwu letniego synka!

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.
hej mamusie!!jesli mieszkacie w poblizu parku Pype Hayes Park zapraszam na kawke z pociechami!!szukamy mamusiek z dziecmi do zabawy z moim synkiem!zapraszam

kwiatuszek1982
Początkujący
 
 
Posts: 19
Joined: 21 Sep 2008, 13:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Hej ja mieszkam niedaleko Lidla,przy Tyburn rd.Moj maly ma 19 miesiecy a cora 4 miesiace.Napisze ci na skrzynke!Pozdrawiam
Lepiej grzeszyc i zalowac niz zalowac ze sie nie zgrzeszylo

asia.z
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Age: 48
Joined: 16 Jan 2007, 16:37
Location: Erdington
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

kwiatuszek1982 Teraz robi się przyjemniej na dworzu, więc chyba wkońcu uda mi sie dotrzeć d Ciebie :oops: :roll: :wink: Mam nadzieję, że mnie pamiętasz...

asia.z Ja mieszkam 10 min od Lidla, boczna od Kingsbury Rd. :grin:

Dajcie znać, jak się zgadacie dziewczyny :mrgreen:
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

no hej!pewnie ze pamietam!to wpadajcie kiedy chcecie!!mieszkam na bickton close!

kwiatuszek1982
Początkujący
 
 
Posts: 19
Joined: 21 Sep 2008, 13:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

hello dołacze mam 2 letniego synka mieszkam na Erdingtonie blisko parku i jeziorka
troche nam smutno tak samemu na spacerkach jakby co moje gg 7042906
moze sa jakies mamusie z niedaleka chetne na pogaduchy,plac zabaw kawke itp
pozdrawiam
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

Ja jestem z Handsworth mam 4-letniego synka chetnie sie z wami spotkam :)
Pazurki moja pasja!

Xara
Rozeznany
 
 
Posts: 137
Joined: 3 Mar 2007, 03:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

czesc dziewczyny!!!wpadajcie kiedy tylko chcecie!!moje gg13624248!!ciesze sie ze ktos odpisal!piszcie umowimy sie!

kwiatuszek1982
Początkujący
 
 
Posts: 19
Joined: 21 Sep 2008, 13:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PISZCIE DZIEWCZYNY!!!
Mieszkam w centrum Erdingtonu , mam 3 letniego synka.
Chetnie spotkam sie na kawie lub wyjde na spacer
Moj na GG 15599214

Ewcia82
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 8 May 2010, 10:14
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by gianaster » 24 Sep 2010, 13:38 towarzystwo dla prawie 2-letniego synka

Witam
Wlasnie przeprowadzilam sie do Birmingham, dokladniej do Handsworth Wood. Szukam rowiesnikow dla mojego synka. Jak narazie nie znamy okolicy, jak i miasta i jestesmy w sumie sami. Moze jakas mama ma ochote wyjsc na spacer?

Bardzo prosze tez o wszelkie info gdzie isc, co warto zobaczyc a gdzie lepiej sie nie pokazywac :)
Pozdrawiam serdecznie

gianaster
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 12 May 2010, 13:15
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by monikapat » 24 Sep 2010, 17:48 Witam

Witam Mamuski:) mieszkam na Erdington w poblizu jeziorka i szukam Mamy, Mam do wspolnych spacerow z maluchami, zabawy na placu zabaw lub pojscia gdzies czasem na kawke :) Moj synek ma 9 m-cy :) jezeli sa jakies zainteresowane Mamy zapraszam na moje gg : 26485867 lub forum.pozdrawiam :)

monikapat
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 31 Aug 2010, 18:18
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

gianaster mozesz sie wybrac do lokalnego childrens centre tam sa play grupy gdzie mozesz pojsc z dzieckiem.Synek pozna nowe dzieci a Ty mamy :-)
Tu Ci podam link i mozesz sobie znalezc najblizsze centrum Twojego miejsca zamieszkania:
http://www.birmingham.gov.uk/cs/Satelli ... %2FWrapper
Jezeli chodzi o park nie wiem w jakiej okolicy HW mieszkasz ale np.z ulicy Cherry Orchard Road mozesz dojsc do parku,ktory miesci sie w okolicy Handsworth Wood-Perry Barr lub Handsworth Park.W sumie nie wiem,czy cos Ci to da ale mozesz w googlach wyszukac post code lub mapke gdzie sie one znajduja :-) Pozdrawiam!
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

:cry: SZKODA ZE NIE MA ROWIESNIKOW DLA MOICH DZIECI,8LI 15L,TEZ NIEDAWNO PRZYJECHALYSIMY,I DZIEWCZYNKI CZUJA SIE SAMOTNE I WIDZE ZE POWOLI ZAMYKAJA SIE W SOBIE,BRAKUJE IM ZNAJOMYCH,A NIESTETY Z DZIECMI ANGIELSKIMI RACZEJ SIE NIE DOGADAJA.NO JA MAM WAS NA FORUM TO CHOCIAZ Z KIMS POPISZE,POZDRAWIAM

mena 33
Raczkujący
 
 
Posts: 78
Age: 47
Joined: 8 Mar 2010, 11:30
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

mena 33,ja mam tu znajoma ktorej corki sa mniej wiecej w wieku Twoich dziewczyn,one sa z Handsworthu.A z tego co mi sie kojazy,to Ty zupelnie w innych stronach mieszkasz Bham.
Hmm...moze zapisz corki do domu polskiego.Chyba w weekendy jest szkolka polska :?: :?:nie wiem dokladnie,ale mozesz poszukac gdzies na forum informacji na ten temat.Moze nawet sa jakies zajecia dla dzieci i mlodziezy.Poczatki sa ciezkie a wcale sie nie dziwie,ze czuja sie samotne.Glowa do gory,napewno znajda wkrotce rowiesnikow :-) Pozdrawiam!
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

Bylam w polskim klubie,od dawna nie ma miejsc.Wiem gdzie jest Handsworth.Nawet nie wiem gdzie je zapisac na zajecia i jak skoro z jezykiem jestem noga,Jak patrze na moja mlodsza corke to wydaje mi sie ze tu oszalala,to nie to samo dziecko,nie wiem czy chce mi w ten sposob pokazac ze jest zla namnie ze ja tu wzielam,ze jest tu sama bez kolezanek

mena 33
Raczkujący
 
 
Posts: 78
Age: 47
Joined: 8 Mar 2010, 11:30
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

mena 33,w sumie nie ma sie co dziwic,ze czuja sie samotne tutaj bo przeciez to ogromna zmiana w Waszym zyciu.Przyjechac do kraju,gdzie ludzie mowia w obcym jezyku,nikogo nie znacie itp.Musi troche czasu minac zeby sie tu zaklimatyzowac,poznac nowe miejsca,nowych ludzi.
Albo napisz nowy watek tu na forum,ze szukasz kolezanek dla swoich corek i z jakiej okolicy jestes.Moze jakies mamy sie odezwa :-) Pozdrawiam i glowa do gory :-)
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO