Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.
bawa31 wrote:Lekarze próbujący udowodnić, że niektóre składniki szczepionek mogą wywoływać autyzm zwracają uwagę na to, że np rtęć w nich zawarta odkłada się w mózgu uszkadzając go przy okazji.
ale to juz jest po..nie rozumiesz roznicy miedzy tym, ze z czyms sie rodzisz? a tym co nabywasz pozniej...autyzm nalezy do 1 grupy..genow z ktorymi sie rodzimy nie zmieni nawet szczepionka.

Ja rowniez pozdrawiam i spadam , milego weekendu wszystkim zycze.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

bogini8, ja rozumiem różnicę, ale ty zdajesz się nie rozumieć, że autyzm wrodzony genetycznie to jedno, a nabyty na skutek innych czynników to drugie. Wczytałaś się w przytoczony przeze mnie fragment? Masz tam jak byk, że mogą być inne czynniki powodujące autyzm niż genetyczne. Miłego weekendu ci życzę.
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Joined: 1 Sep 2008, 13:14
Reputation point: 35
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Dj T » 17 Nov 2012, 14:00 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

bawa31 wrote:Ciekawe ile osób w PL w ogóle wie, że taka nowelizacja miała miejsce i jakie będzie miała skutki dla każdego obywatela?

hej :) Statystycznie wychodzi ze tylko okolo 10% wie o co chodzi i jakie sa tego nastepstwa :(
To wlasnie jest najsmutniejsze w tym wszystkim ze ludzie widzac ze cos jest nie tak olewaja temat , osmieszaja nawet nie zadaja sobie trudu by popytac :( Musi byc czarno na bialym czy juz za pozno ?
Wlasnie przed chwila znalazlem ten filmik
www.youtube.com/watch?NR=1&v=ILqMqGDW0J ... =endscreen

znalaz sie tam jedna rzecz ktorej sie nawet nie spodziewalem .

Powiem tak jakby oglosili tutaj w Uk 6 stopien pandemii i przyszli by do mojego domu by mnie na chama zaszczepic , moich bliskich wbrew ich woli - mieli by spotkanie z mlotkiem lub czyms ciezkim .
Wole fiknac na grype niz robic jako swinka doswiadczalna :)

Ktos kiedys powiedzial ludzie maja oczy ale nie widza , maja uszy ale nie slysza , maja jezyki ale nie umia mowic - na szczescie coraz wiecej ludzi staje sie swiadoma i zaczyna szukac,pytac :)
Wszystki zycze milego weekendu .
Pozdrawiam serdecznie
Healing process complete . Keep Moving
User avatar
Dj T
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 43
Joined: 14 Aug 2011, 18:30
Location: Edgbaston
Reputation point: 77
Poczciwy
Top
0

Trzeci raz pisze tego posta bo mnie wciaz wylogowuje

Trzeci raz pisze, ze po zapoznaniu sie z ostatnim linkiem Dj T mamy jasnosc i to nie zadna mgla ani zaden trotyl to po prostu wina Ewy Kopacz, bo nie podpisala umowy o szczepionkach.

Musze pisac w skrocie bo znow wyloguje:)

Moj szef kiedys wrocil z sympozjum posiweconego szczepieniom i powiedzial, ze gdyby mial dotychczasowa wiedze to nigdy nie zgodzilby sie na zaszczepienie siebie i swoich dzieci . Pozniej gdy firmy robily coroczna kampanie szczepienia przeciw grypie skutecznie odmawial mowiac, ze woli nie zarobic kilkuset zlotych ale zgodnie z etyka przede wszystkim nie szkodzic.

Z moich doswiadczen:

Bylam zaszczepiona na ospe i na rozyczke i swinke.
Moj syn nie byl zaszczepiony ani na ospe ani na swinke.
Na swinke zachorowalismy razem...Ja mialam 25 lat, dziecko 4, ja przechodzilam swinke masakrycznie- 3 tygodnie z goraczka w lozku z silnym zapaleniem slinianek, moje dziecko niecaly tydzien bez wiekszego bolu i innych symptomow.

Ospa....moje dziecko bez szczepienia - trzy dni z lagodnymi wypryskami w pachwinach, ja drapalam sie dwa tygodnie

Nstepny fakt- corka mojej kolezanki, Mala Ola byla zaszczepiona szczepionka skojarzona MMR, po czym nastapily u niej silne powiklania, teraz juz chodzi...ale bylo ciezko.
Maz kolezanki jest dosc wnikliwy, odnalazl az 12 dzieci z tego samego rocznika zaszczepionych ta sama szczepionka- wszystkie 12 mialo podobne objawy. Pozniej byl o tym program w uwadze na TVN.
Zaznaczam, ze to 12 dzieci bylo tylko z jednego powiatu, ale to pewnie maly szczegol dla zwolennikow szczepionek.

Ciekawostka: ulotka szczepionki skojarzonej MMR
"Możliwe skutki uboczne: Najczęściej występuje krótkotrwałe pieczenie i/lub kłucie w miejscu wstrzyknięcia. Czasami występują objawy ogólne, takie jak gorączka (38,3°C lub wyższa) i objawy skórne (wysypka, z reguły niewielka, choć czasem uogólniona). Gorączka i/lub wysypka występują zwykle pomiędzy 5 a 12 dniem po szczepieniu. Rzadko łagodne reakcje miejscowe, takie jak: rumień, stwardnienie, tkliwość, ból gardła, złe samopoczucie, odra o nietypowym przebiegu, omdlenie, drażliwość. Ponadto po zastosowaniu szczepionki może wystąpić: zapalenie ślinianek, nudności, wymioty, biegunka, miejscowe powiększenie węzłów chłonnych, zmiany obrazu krwi, ból stawów i/lub zapalenie stawów (zwykle krótkotrwałe, rzadko przewlekłe), ból mięśni, zapalenie jąder, zapalenie płuc, kaszel, nieżyt nosa, reakcje alergiczne. Obserwowano również zaburzenia ze strony układu nerwowego oraz narządów zmysłów Stosowanie szczepionki M-M-R II nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn. "

Zauwazcie Panstwo jak psychologicznie tworzacy ulotke podeszli do slowa PONADTO

Nastepna sprawa, WZW. Ktos napisal, ze zaden szanujacy sie lekarz nie podejmie sie operacji na osobie niezaszczepionej. To kompletna bzdura, 10 lat pracowalam w sluzbie zdrowia i wiem, ze to szczepienie nie jest wymagane ale tylko zalecane. Zalecane przez kogo? Przez firmy farmaceutyczne i lekarzy, ktorzy maja z tymi firmami uklady. Juz to widze jak umierajacy pacjent lezy na lozku a lekarz przychodzi i mowi..Panie Kowalski ma pan uszkodzona sledzione wskutek wypadku i przebite pluco, ale nie mozemy dla pana nic zrobic, bo pan sie nie zaszczepil na WZW. Albo kobieta, ktora przybyla na porodowke i okazuje sie, ze trzeba szybko wykonac cesarskie ciecie bo porod silami natury zagraza zyciu dziecka ale....Lekarze mowia...Pani kochana, nie zaszczepila sie pani na WZW i pani dziecko moze umrzec bo my nie mozemy przeprowadzic zabiegu.

Kazdy szanujacy sie szpital ma autoklaw, nie boi sie, ze zarazi pacjenta zoltaczka DLATEGO tez nie wymaga tego szczepienia.

Na razie tyle bo znow mnie wyloguje:)

[

Dodano: -- 17 lis 2012, o 19:43 --

Jako, ze padlo tu slowo PANDEMIA pokusilam sie o swoiste przemyslenia i charakteryzacje nowo powstalej pandemii, ktora nazywa sie PANDEMIA BHAM.PL.
Z badan wynika, ze dotkniete w/w pamdemia sa osoby, ktore w wiekszosci zakladanych postow maja zawsze cos do powiedzenia i zazwyczaj nie dopuszczaja racji innych uzytkowniow ponad swoje.
Osoby te charakteryzuja sie znaczna iloscia postow z jednoczesna iloscia punktow dodatnich, ktore otrzymuja od towarzystwa wzajemnej adoracji.
Na uwage zasluguje tez fakt, ze osoby te znaja sie osobiscie i punkty reputacji przyznaja sobie wzajemnie. Na poparcie swoich wypowiedzi czesto cytuja wybiorcze wersety zaczerpniete z wyszukiwarki internetowej google.
Osoby te z uwagi na czestotliwosc swoich wypowiedzi wykazuja wieksza aktywnosc internetowa anizeli zawodowa. Po glebszej analizie mozna stwierdzic, ze glownie w/w pandemia dotyka kobiet.

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
7

MalePostNapisane by Dj T » 17 Nov 2012, 20:29 Re: Szczepienia i niepozadane odczyny poszczepienne

agna78 wrote:po zapoznaniu sie z ostatnim linkiem Dj T mamy jasnosc i to nie zadna mgla ani zaden trotyl to po prostu wina Ewy Kopacz, bo nie podpisala umowy o szczepionkach.


Agna dlatego napisalem
Dj T wrote:znalaz sie tam jedna rzecz ktorej sie nawet nie spodziewalem


:) :) :)

Ciesze sie ze jestes jedna z osob ktora czyta/oglada to co napisalem .

Pozdrawiam serdecznie .
Healing process complete . Keep Moving
User avatar
Dj T
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 43
Joined: 14 Aug 2011, 18:30
Location: Edgbaston
Reputation point: 77
Poczciwy
Top
2

Dj T, słyszałam i czytałam o tej aferze odkrytej przez Jane Burgermeister w czasie pandemicznej głupawki kilka lat temu. Fajnie obejrzeć jak to potoczyło się dalej i dowiedzieć się, że mimo przeciwności kobieta nie poddała się i drąży temat do końca. Życzę jej powodzenia.

agna78, dobrze wiedzieć, że są lekarze i personel średni, którzy mają sumienie i nie traktują pacjentów jak petentów, na których można wyłącznie zarabiać. Pozdrawiam.
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Joined: 1 Sep 2008, 13:14
Reputation point: 35
Pokojowy
Top
0

agna78 Nie szczepiłam synia na ospę i faktycznie, jakoś cieżko jej nie przechodził. Z resztą w UK chyba nie podają tej szczepionki z tego co pamiętam :?

PANDEMIA BHAM.PL. Masz dużo racji w tym co napisałaś :lol:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

Agna 78 twoj post to bardzo mila niespodzianka tego wieczoru - czapki z glow :-) Mam nadzieje ze to zacheci wiecej osob do refleksji ,ale tez do zabrania glosu w tej sprawie.Nie ma sie co dziwic ze tak mala aktywnosc klubowiczow nie wspomniec o publicznej informacji ze nieszczepilo sie dzieci.Kurcze gdybym wiedzial jakie prawa sie zadza na forum chyba nie odwazylbym sie ponownie zalozyc tego tematu w koncu mam tylko 1 punkt reputacji :-)

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 333
Joined: 27 Apr 2007, 20:40
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Co z tego, ze mam racje jak zaraz TWA( Towarzystwo Wzajemnej Adoracji) za chwile podwazy te racje swoim wyciskaniem rozumkow i wersetami z GOOGLE.PL tudziez Google.CO.Uk.
Dziewczyny, ktore odbieracie to personalnie:) Tak o to o Was mowa:)
Tez mi przykro, ze oprocz wychowywania dzieci i sledzenia forow internetowych nie macie innych przyjemnosci tudziez ciekawszych rzeczych do zrobienia w zyciu:) Ale nie przejmujcie sie moze na starosc bedziecie mialy szanse podzielenia sie swoimi internetowymi doznaniani ze swoimi dziecmi lub wnaukami i okazje do przyznania sie,ze popelnilyscie kilka bledow i ostrzezenia ich przed takimi, jakie wy popelnilyscie i nie beda az tak nielubiani ja WY:) Czego Im z calego serca zycze, bo Wy juz nie macie sznas na takie uczucia:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
0

Eryk1, Ja nadal nie wiem jakimi zasadami rządzi się forum, ale co tam. Jak mnie wywalą będzie z czapki :grin:

Dodano: -- 17 lis 2012, o 21:39 --

agna78, jesteś boska hehehehehe...
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Joined: 1 Sep 2008, 13:14
Reputation point: 35
Pokojowy
Top
0

bawa31 tylko czekac az zarazeni pandemia BHAM.PL mnie tu zlinczuja i sie okaze za zamiast boska jestem BE:)

a tak cakiem powaznie jakos w nosie mam ich wywody:) nawet jakos tak dziwnie czekam na te krytyke i jestem ciekawa co wymysla:) W koncu zeby potwierdzic regule zostane zaataokowana zeby mogli nie...no co ja pisze.....zeby mogly przekonac nas o swojej wyjatkowosci :)

Niektorzy nawet pisza, zeby nie dyskutowac z idiotami, bo to moze ich sprowadzic to ichze poziomu. Prawda jest taka ze to medrzec widzi w lustrze glupca:) Glupiec przeciwnie........i moze dlatego nie dyskutuje z idiotami:)

Moze z wlasnego doswiadczenia wie czego mozna sie po nich spodziewac:) Ale to tylko dygresja:) Tudziez moje zapedy z umilowania do psychologii spolecznej:)


PS. Czasami ludzie juz za zycia stawiaja sobie pomnik trwalszy niz ze spizu, bo po smierci nikt juz moze o nich nie pamietac, zeby nie powiedziec ze beda sie starali za wszelka cene zapomniec:) Asekuracja ponad wszystko. Horacy Ty sie nie czuj urazony to nie do Ciebie aluzja:)

Wszelkie odwety przyjme na klatke, w koncu mam karnet do pure gym a to zobowiazuje:) :D :grin:
Last edited by agna78 on 17 Nov 2012, 22:59, edited 1 time in total.

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
0

Mialam sie juz nie wypowiadac na tym watku,ale jednak nie moge sie powstrzymac :) Nie mam zamiaru nikogo tez przekonywac do swoich racji,bo tak jak napisalam wyzej kazdy ma swoj rozum i niech postepuje wedlug wlasnych przekonan,ale ciesze sie ze wsrod tych z "klapkami na oczach" sa tez tacy jak agna78, I oby bylo takich ludzi coraz wiecej.

Pozdrawiam .
.
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

Jako, ze padlo tu slowo PANDEMIA pokusilam sie o swoiste przemyslenia i charakteryzacje nowo powstalej pandemii, ktora nazywa sie PANDEMIA BHAM.PL.
Z badan wynika, ze dotkniete w/w pamdemia sa osoby, ktore w wiekszosci zakladanych postow maja zawsze cos do powiedzenia i zazwyczaj nie dopuszczaja racji innych uzytkowniow ponad swoje.
Osoby te charakteryzuja sie znaczna iloscia postow z jednoczesna iloscia punktow dodatnich, ktore otrzymuja od towarzystwa wzajemnej adoracji.
Na uwage zasluguje tez fakt, ze osoby te znaja sie osobiscie i punkty reputacji przyznaja sobie wzajemnie. Na poparcie swoich wypowiedzi czesto cytuja wybiorcze wersety zaczerpniete z wyszukiwarki internetowej google.
Osoby te z uwagi na czestotliwosc swoich wypowiedzi wykazuja wieksza aktywnosc internetowa anizeli zawodowa. Po glebszej analizie mozna stwierdzic, ze glownie w/w pandemia dotyka kobiet.[/quote]


PS. Naukowcy a w tym rowniez ja sa zgodni, ze wielce niemozliwe jest wynalezienie na to szczepionki, poniewaz intelektualne plaskostopie nie kwalifikuje sie do leczenia w drodze iniekcji, dlatego reszta spoleczenstwa moze byc spokojna i nie obawiac sie ze zostanie zmuszona poddaniu sie tego rodzaju szczepieniom w razie ewentualnego referendum :D, w ktorym potencjalni zwolennicy szczepien wydaja sie byc ofiara koncernow farmaceutycznych :D

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
0

agna78, jak masz jakis problem lub do pogadania to zdaje masz moj numer gg, napisz. Nie rob smietnika na forum. Chyba ze to chamstwo i bezczelnosc to sposob na odwrocenie uwagi od glownego tematu rozmowy bo jak widac z wiarygodnymi dowodami i argumentami to u was krucho. Poza tym nie ma to jak zarzucac komus kolko wzajemnej adoracji i samemu sie zaraz "splusowac" we wlasnym towarzystwie.

Poza tym moze i dobrze ze z tej sluzby zdrowia przenioslas sie do pracy w agencji mieszkaniowej bo chyba nie bylas zbyt dobra w swoim fachu skoro nie wiesz ze dzieci ZAWSZE przechodza choroby zakazne lzej niz dorosli. Nie bez powodu nazywa sie je chorobami wieku dzieciecego
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

Smietnik na forum? Co to ten smietnik?
Co masz na mysli mowiac, ze dobrze iz przenioslam sie ze sluszby zdowia do mieszkanowki? Skad wiesz jakie mialam stanowisko w polskiej sluzbie zdrowia? Moglam byc tam np specjalista do spraw zarzadzania mieszkaniami sluzbowymi:) Ilez to np. pielegniarek mieszkalo w hotelach pielegniarskich:) i nadal w nich mieszka.

Nie uwazam jednak, ze powinnam sie tu spowiadac ze swojej przeszlosci dotyczacej doswiadczenia zawodowego, ale wszystkie znaki na niebie wskazuja, ze poczulas sie jakos dotknieta. Jesli tak jest to ja nie mam zamiaru tego ani prostowac ani zakrzywiac :D

Forum jest po to, zeby mozna sie bylo wypowiadac a nie po to, zeby komus pochlebiac albo robic pod gorke, tak mnie sie przynajmniej wydaje. Bez urazy. :grin:

Forum tak poza tym z tego co ja sie orientuje sluzy do wymiany pogladow i informacji. Moje poglady sa takie a nie inne i nie zamierzam lizac nikomu doopy ani kopac pod kims dolkow....Na forum staram sie wypowiadac subiektywnie na tyle na ile ile jestem w stanie nie ulegajac jednoczsnie obiektywizmom :grin:

PS. Jesli uwazasz, ze bede puszczala Twoje wypowiedzi z ktorymi sie nie zgadzam" mimo okiem" to sie mylisz, to ze mam Twoje GG nie oznacza, ze musze sie zgadzac z Twoimi teoriami. Wybacz Ewela ale mam swoja osobowosc, charakter i przekonania i to ze z kims rozmawiam czy pisze wcale nie oznacza iz uwazam te osobe za wzor tudziez musze jej przytakiwac. Zrozum to prosze ze niestety ale nie jestem marionetka :D i postaraj sie prosze szanowac to co maja do powiedzenia inni. W pewnych kwestiach jestem tepa jak obuch od siekiery i wcale sie nie wstydze do tego przyznac. Ale w innych mam cos do powiedzenia. Niektorzy moga uwazac, ze nie mam racji ale to ich prawo i nie zamierzam im tego prawa odbierac. Nie jestem najmadrzejsza choc bardzo bym chciala ale nawet lata swietlne nabywania wiedzy i doswiadczenia mi tego nie zaagwarantuja i sie z tym pogodzilam. Inni z kolei uwazaja ze sa najmadrzejsi i z tym tez sie pogodzilam. Taka juz ugodowa bywam sometimes:)
Last edited by agna78 on 18 Nov 2012, 00:02, edited 2 times in total.

agna78
Rozeznany
 
 
Posts: 222
Joined: 4 Feb 2010, 23:33
Reputation point: 52
Poczciwy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO