Tragedia osobista

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by roksana123 » 25 Aug 2012, 09:12 Tragedia osobista

Witam wszystkich ,muszę wam o tym napisać bo fatalnie się z tym czuję ,otóż mój mąż dostał przysłowiowy wpierdziel na ulicy .Ktoś by zapytał od kogo ale po co ?odpowiedz jest prosta od pijanych i zaćpanych polaków !!!Przepraszam ale mieszkając w tym kraju coraz częściej nachodzi mnie myśl że wstyd się przyznać że i my jesteśmy polakami !!! :(

roksana123
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 27 Jul 2011, 17:48
Reputation point: 3
Neutralny
Top
3

MalePostNapisane by plazermen » 25 Aug 2012, 09:58 Re: Tragedia osobista

ojtam ojtam: ja dostałem raz wpierdziel od trzeźwych panów z Pakistanu wracając z pracy i daleki jestem od generalizowania na tej małej próbce o całym narodzie
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Hunteros30 » 25 Aug 2012, 10:24 Re: Tragedia osobista

Współczucia. Jeśli to sie stało pod kamerą uliczną Policja powinna być w stanie ich namierzyć. Swoją drogą to faktycznie kiepska wizytówka naszego narodu a pismaki tylko czekają na tego typu wydarzenia.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
User avatar
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posts: 451
Age: 44
Joined: 10 Nov 2011, 00:38
Location: walsall
Reputation point: 42
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 25 Aug 2012, 11:18 Re: Tragedia osobista

współczuje i rozumiem twoje wzburzenie idzcie na policje tylko tyle moge doradzic
takie rzeczy niestety sie wszedzie zdarzaja i nie mamy na to wpływu
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by ona79 » 25 Aug 2012, 11:48 Re: Tragedia osobista

Tragedia?Poprostu-zdarzenie.W Polsce,Cię napadną,okradną i jeszcze gorzej.Więc,dlaczego się dziwisz,że takie rzeczy zdarzają się tutaj z udziałem polaków.Przecież to ta sama chołota,element społeczny,kryminaliści,ćpuny :evil: -tylko zmienili szerokość geograficzną,wszystko przybyło z naszej kochanej ojczyzny. :oops:

ona79
Raczkujący
 
 
Posts: 93
Joined: 22 Dec 2011, 21:41
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 25 Aug 2012, 12:52 Re: Tragedia osobista

roksana123, Współczuję Wam, mam nadzieję ,że jakoś sie mąż wyliże,są momenty w życiu gdzie się człowiek czuje bezradny, bezsilny i beznadziejnie i do tego te pytanie dlaczego mnie to spotkało. Tytuł mówi o najgorszym , uff aż ulżyło, że to tylko pobicie a nie np zabójstwo. Wiesz , banada pijanych i naćpanych "POLACZKÓW" chyba obchodzi się łagodniej z rodakiem ,niż np banda pijanych i naćpanych anglików przeciwko polakowi . Ja mimo wszystko powiadomiłabym policję o całym zajściu , niech się nie czują bezkarnie. W Polsce ich dorwać nie można to moze tutaj się uda. Powodzenia , życzę zdrowia i siły dla męża i dla ciebie też , bo pewnie przykry widok oglądać cierpiącego mężczyzne...
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Dalijka » 25 Aug 2012, 16:17 Re: Tragedia osobista

Wspolczuje Wam bardzo,my Polacy to potrafimy byc "przyjazni" wobec siebie.... Nigy jeszcze nie uslyszalam by Polak za Polakiem na obczyznie stanal murem,zawsze jeden drugiemu musi kloy pod nogi rzucac przykre to jest,ale niestety prawdziwe.Nie podarujcie im tego niech gnojki dostana za swoje!
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
User avatar
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posts: 185
Age: 44
Joined: 4 Dec 2010, 16:54
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
-3

MalePostNapisane by P-C » 25 Aug 2012, 17:48 Re: Tragedia osobista

Współczuję zdarzenia, szkoda chłopa.

Ale jakby dostał od Pakistańczyków, Murzynów lub Anglików to by była jakaś różnica?
Trafił akurat na Polaków. Równie dobrze mógł trafić na inna nację.
Nas, Polaków, jest tu dużo, więc i szanse na spotkanie spore.
A dranie są w każdej nacji, każdym narodzie.
Nie zmienia to faktu, ze większość z nas to super ludziska:-)

Szybkiego powrotu do zdrowia dla męża.

ps. Oczywiście należy sprawę zgłosić na policję.
User avatar
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posts: 377
Age: 52
Joined: 5 Jun 2011, 16:18
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 61
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 25 Aug 2012, 18:14 Re: Tragedia osobista

Zgloscie sprawe na policje w Angli jest tak, ze jesli oni nie zlapia sprawcow nalezy sie osobie poszkodowanej odszkodowanie od panstwa i polecam skontaktowac sie z pania Marzena Gwarda z artykulu na pierwszej stronie ona prowadzila moja sprawe po wypadku, a jesli jednak policja zlapie sprawcow to jeszcze lepiej zadna osoba juz na nich nie trafi.

Szybkiego powrotu do zdrowia dla meza.

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by Dalijka » 29 Aug 2012, 14:17 Re: Tragedia osobista

Wczoraj wieczorem moja znajoma wracajac z pracy zostala okradziona przez zgadnijcie kogo! naszych wspanialych rodakow,jadac autobusem rozmawiala przez tel.i ci widocznie uslyszeli ze Polka ,wysiedli tam gdzie ona,kawalek za nia szli nagle jeden ja wyminal,popchnal a drugi wyrwal torebke,miala w niej wszystko,paszport karty platnicze tel.Skur*** uciekli.Kolezanka mieszka na typowo ci..a dzielnicy i ze strony ci..a nigdy ja cos takiego nie spotkalo(nie to zebym ci..a bronila) Ponoc to byli jakies gnojki nie majacy wiecej niz 18 lat.
Nie tak dawno kolega z pracy mojego meza zostal w domu okradziony rowniez przez Polakow! typowych zuli,malo tego mieszkali oni na tej samej ulicy co i on czyli sasiedzi... W glowie sie nie miesci jacy potrafimy byc wobec siebie przychylni.
Wiem ze po gebie mozna dostac od kazdej nacji,ale zobaczcie jak inne nacje razem trzymaja... a Polacy? Jeden drugiemu jak by mogl to by noz w plecy wbil (male wyjatki na szczescie sie zdarzaja).
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
User avatar
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posts: 185
Age: 44
Joined: 4 Dec 2010, 16:54
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Marosu » 30 Aug 2012, 18:14 Re: Tragedia osobista

Dalijka, ale nie sami Polacy. Rozmawialam z Czechami, Slowakami i Rosjanami znajomymi i tak wychodzi, ze z nimi podobnie jest...

W autobusach prawie zawsze sa kamery teraz, wiec jesli zglosila to powinni tych gnojkow zlapac.
Wstyd mi za takich, naprawde.
User avatar
Marosu
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Joined: 24 May 2012, 20:29
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Luk4sz » 30 Aug 2012, 21:41 Re: Tragedia osobista

Wspolczucia dla meza i Ciebie. Mam nadzieje, ze sie szybko z tego wilize, ale na pewno pozostanie zadra na psychice. Mysle, ze i z tm sobie jakos poradzicie.
Niestety nie ma co sie niestety dziwic dlaczego sprawcami pobicia mogli byc Polacy. Jak wszyscy dobrze wiemy, wielu z naszych rodakow ucieklo z Polski przed wyrokami, badz tez wiezieniem. I niestety mamy taka 'smietanke' na obczyznie. Oczywiscie nie chce tutaj generalizowac, ale jestem przekonany, ze odsetek Polakow z wyrokami w UK jest duzo wyzszy niz w Polsce a na pewno duzo wiecej z nich jest tutaj na wolnosci!

Luk4sz
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 21 Feb 2011, 17:13
Reputation point: 11
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by godziogodzio » 30 Aug 2012, 22:34 Re: Tragedia osobista

Zgadzam sie powyzszym postem. Sam poznalem tutaj kilka osob o niejasnej przeszlosci. Mysle ze sporo ludzi ucieklo tutaj przed wyrokami sadowymi, a sporo jest tez wyrokowcow ktorzy byc moze szukaja nowych terenow do dzialan. Moze byc tak ze procentowo jest tu duzo wiecej Polakow ktorzy mieli konflikt z prawem.

Trzeba to brac pod uwage a nie od razu ujadac na polskim forum na Polakow i w kolko macieju " ojoj jay to Polacy niedobrzy a Pakole kochani"

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posts: 67
Joined: 16 Apr 2012, 20:23
Reputation point: -9
Wyśmiewca
Top
0

FemalePostNapisane by Dalijka » 31 Aug 2012, 11:17 Re: Tragedia osobista

Ja nie ujadam tylko stwierdzam fakty :)
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
User avatar
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posts: 185
Age: 44
Joined: 4 Dec 2010, 16:54
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by godziogodzio » 31 Aug 2012, 12:55 Re: Tragedia osobista

Wybiorczo stwierdzasz fakty, wiedziona sympatia do pewnej grupy narodowej:)

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posts: 67
Joined: 16 Apr 2012, 20:23
Reputation point: -9
Wyśmiewca
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO