School dinners czy lunchbox w Reception Class?

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.
Czy ktos bardziej pomocny niż Adam Boltryk powie mi czy mozna brac obiady w trojaki jak na polskich stolowkach ? Pozdrawiam

wojtek688
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 1 Apr 2012, 05:51
Reputation point: -9
Wyśmiewca
Top
0

wojtek688, ty chyba sobie jaja robisz prawda? My tutaj rozmawiamy o stolowkach szkolnych w ktorych serwowane jest jedzenie wylacznie dla dzieci uczeszczajacych do tejze szkoly. W Polsce ze szkolnych stolowek tez sobie ot tak nie mozna zamowic jedzenia do domu, tym sie zajmuja specjalne firmy nie szkolne stolowki
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

alez oczywiscie ze mozna wykupic karnet na obiady w wiekszosci szkolnych stolowek w polsce wiem bo u mnie w miescie sam bralem obiady z dwóch a banery reklamujące obiady dla pozostalych ludzi spoza szkoly jest pelno! i w innych miastach tez widzialem!

wojtek688
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 1 Apr 2012, 05:51
Reputation point: -9
Wyśmiewca
Top
0

Dostałem fantastyczną informację na pw, z która postanowiłem się z Wami podzielić :):

AdamBoltryk napisał(a):
wojtek688 napisał(a):
czy jest mozliwosc wykupienia karnetu na obiady tam? zebym mogl przyjezdzac z trojakami i zabierac obiad do domu np? jaka jest cena takiego miesiecznego karnetu czy jak to wyglada? pozdrawiam!

Ahahah,
dobry jesteś...
Moja rada - wracaj do szkoły i będziesz miał obiadki - zaoszczędzisz jeszcze dodatkowo na trojakach...

Pozdrawiam


A ty taki mundry jesteś i bystry co? żeby ci ktos nie wybił kiedyś tej mundrości..;]


Ubaw po same uszy :)

A żeby nie było off topu - człowieku - jesteś w UK, nie w Polsce...
Mam nadzieję, że kiedyś to do Ciebie dotrze...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

ewela119 wrote:wojtek688, ty chyba sobie jaja robisz prawda? My tutaj rozmawiamy o stolowkach szkolnych w ktorych serwowane jest jedzenie wylacznie dla dzieci uczeszczajacych do tejze szkoly. W Polsce ze szkolnych stolowek tez sobie ot tak nie mozna zamowic jedzenia do domu, tym sie zajmuja specjalne firmy nie szkolne stolowki

Ewela,w Polsce w niektorych szkolach mozna wykupic obiady do domu.U mnie w szkole tak bylo.
wojtek688 wrote:Czy ktos bardziej pomocny niż Adam Boltryk powie mi czy mozna brac obiady w trojaki jak na polskich stolowkach ? Pozdrawiam

Niestety nie wiem,czy tutaj mozna.Moze przejedz sie do jakies szkoly i podpytaj.
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
1

kindzulinaa pewnie, ze tak, ciekaw jestem ile tutaj obiady kosztują i czy są w formie zupa+drugie tak jak w pl, drodzy rodzice, ile placicie za obiady swoich pociech? Pozdrawiam!

wojtek688
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 1 Apr 2012, 05:51
Reputation point: -9
Wyśmiewca
Top
0

u mnie w szkole w PL tez byla mozliwosc wykopowania obiadow nie uczeszczajac do szkoly...kosztowaly 4 zl jeden :lol: duzo osob przychodzilo i bralo obiady..
tutaj nie mam pojecia, ale jak ktos zauwazyl- to nie Polska ;D
User avatar
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Age: 34
Joined: 27 Apr 2011, 18:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
1

FemalePostNapisane by agg » 25 Jul 2012, 22:41 Re: School dinners czy lunchbox w Reception Class?

wojtek688 wrote:drodzy rodzice, ile placicie za obiady swoich pociech? Pozdrawiam!

u corki w szkole bedzie to koszt niespelna £10.

sama wspominam bardzo milo obiadki w szkole, takze i cora bedzie jej jadla.
przygotowanie lunchboxa tez kosztuje, wole jednak by zjadla cieply posilek- na jedzeniu nie oszczedzam, szczegolnie jesli chodzi o corke.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

No ja też stanęłam przed tym wyborem i postanowiłam jednak wykupić te obiadki ,u mnie koszt to 1.9 za dniówkę tak więc 9.50 tygodniowo i pewność że dziecko zje coś zdrowego , ciepłego i być może pozna jakieś inne smaki niż do tej pory , bo jak na razie to kręcę się z nią w kółko w diecie ,bo oczywiście wszystkiego nie lubi , w domu nawet mleka nie lubi a w przedszkolu wypijała dziennie kartonik , tak więc w szkole myślę że będzie chętniej jadła.
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

malaroksi, z moja jest to samo, w domu nie lubi nic, w szkole to i owoce i warzywa zjada. Z tym ze trzeba pamietac ze tutejsze stolowki nie wygladaja jak nasze polskie i tutaj nie ma obiadku w formie zupa+ drugie danie, a szkoda :roll:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO