Mamusie z Birmingham i okolic

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by emcia04 » 23 Apr 2007, 08:40 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

moze nie wszystkich ale jednak w wiekszosci przypadkow nie jest z ta medycyna tutaj za dobrze :roll:
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posts: 207
Age: 40
Joined: 17 Jan 2007, 10:56
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Monika » 23 Apr 2007, 09:41 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

:wink: Weronika witam Cie serdecznie. Mam blisko do Ciebie

Emcia to super ze mala juz prawie wyzdrowiala. Nie ma to jak polskie dobre leki.


kik zgadzam sie z Toba. Nie zawsze daja paracetamol. Moja corcia miala ostatnio zapalenie gardla i dostala antybiotyk. Po 2 dniach byla juz ogromna poprawa.

Monika
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by Xara » 23 Apr 2007, 15:56 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Czesc Dziewczyny!


hehe moze zle to napisalam ale w wiekszosci przypadkow tak jest ze podaja paracetamol.
Moja kolezanka bedac w ciazy bardzo krwawila prosila ich o pomoc niestety tylko taka dostala paracetamol po paru dniach stracila dziecko :sad: dobrze ze pojechala do polski bo nie do konca ja tutaj wyczyscili i polscy lekarze uratowali jej zycie!
Moglabym tu duzo przypadkow wymieniac ktore znam nawet moj porod ktory byl masakryczny :roll:
ale to juz inna historia :wink:
Znam pare dziewczyn ktore musza jechac do polski leczyc swoje dzieci.
Ja jak narazie nie narzekam na naszego lekarza i oby tak zostalo :smile:

Pozdrawiam!

Xara
Rozeznany
 
 
Posts: 137
Joined: 3 Mar 2007, 03:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by weronika-p » 23 Apr 2007, 16:25 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

:smile: Dziękuję za powitanie na forum.Bardzo mi miło. Monika gdybys kiedyś chciała możemy sie spotkac i wybrac do parku.

weronika-p
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 22 Apr 2007, 14:33
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Xara » 5 May 2007, 10:19 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Czesc!

Ale tu cisza nastala :razz:
co u was slychac?gdzie sie podziwacie?

pozdrawiam :roza:

Xara
Rozeznany
 
 
Posts: 137
Joined: 3 Mar 2007, 03:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mamma » 9 May 2007, 17:31 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

czesc dziewczyny :!:
jestem na forum pierwszy raz. mam 26 lat i jestem mama od 2 i pol miesiaca. czy sa tu inne mamusie z okolicy edgbaston, ktore mialyby ochote wybrac sie np do parku :?:
pozdrowionka

mamma
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 9 May 2007, 16:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Xara » 11 May 2007, 10:07 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Witaj Mamma :grin: z tego co wiem na forum sa jakies mamusie z Edgbaston ale ostatnio tutaj cisza nie wiem czemu :wink:
Pozdroweczka.

Xara
Rozeznany
 
 
Posts: 137
Joined: 3 Mar 2007, 03:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by emcia04 » 11 May 2007, 13:33 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

witamy w naszym malym gronie Mamma :grin:
Xara zrobila sie cisza bo najwidoczniej wszystkie mamusie czyms zajete-wiosna w pelni wiec wszystkie dbaja o sylwetke zamiast siedziec przed komputerem :mrgreen: gdzie cos nie wyjde na zakupy to jestem zasypywana ulotkami lose weight bla bla bla..... pewnie ze za co chwycic tu i owdzie ale takie nagabywanie ludzi to przesada i tylko w kompleksy wpedza :???:
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posts: 207
Age: 40
Joined: 17 Jan 2007, 10:56
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Monika » 11 May 2007, 19:47 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Mamma witam na forum.
emcia04 zgadzam sie z Toba. Ja sama mam malo czasu zeby usiac do komputera i cos napisac. Jak jest cieplo to wole na spacerki z dzieciakami pojsc czy pojechac na zakupy. Teraz mam komunie wiec czasu jeszcze mniej.
Milego weekendu mamusie.

Monika
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by Xara » 11 May 2007, 20:50 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Emcia no jasne ze nikt nie bedzie ciagle siedzial przed kompem ale jak jest szara pogoda i niektorzy sa chorzy jak np ja to siedza w domku :sad:
Jednak jak jest cieplo to jasne ze lepiej wyjsc z dzieckiem na spacer eh troche dziwnie odebralam twoj post :neutral: ale mniejsza z tym.
Poprostu napisalam ze tu cisza to ze ja zagladam tutaj od czasu do czasu nie znaczy ze ciagle mam kinol w komputerze :???:
Pozdrawiam.

Xara
Rozeznany
 
 
Posts: 137
Joined: 3 Mar 2007, 03:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by emcia04 » 13 May 2007, 08:53 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Xara :mrgreen: chyba faktycznie gorzej to odebralas niz mialo to zabrzmiec ale przez komputer to wszystko inaczej brzmi :lol: mialam na mysli ze sama wiem ze nie mam czasu tu czesto usiasc. zdarza sie ze czesciej przeczytam i lece dalej. choc sa takie dni ze wydaje mi sie ze prowadze najnudniejsze zycie na swiecie. ostatnio spedzilam 2 dni niemal non stop przy kompie. mi tu najbardziej brakuje kolezanki i choc sa tu widze chetne duszyczki :lol: to mamy do siebie troche daleko. tak czy siak pozdrawiam goraco. :mrgreen:
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posts: 207
Age: 40
Joined: 17 Jan 2007, 10:56
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mamma » 15 May 2007, 16:27 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Xara, Emcia04, Monika - dzieki za powitanie :mrgreen:
pozdrawiam Was wszystkie.

mamma
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 9 May 2007, 16:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by emcia04 » 3 Jun 2007, 15:38 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Hej mamusie!!!! :grin: No i co tam u was slychac? Jak sie w koncu cieplo zrobilo to moze jakies spotkanko z dziecmi gdzies na powietrzu? pozdrawiam :roza:
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posts: 207
Age: 40
Joined: 17 Jan 2007, 10:56
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by magdunia22 » 6 Jun 2007, 22:24 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Witam
Mam na imie Magda i mam 2 letniego synka,mieszkamy na Erdingtonie.... :smile:
Madzia mam nadzieje ze juz poznalas Polke,ktora normalnie z Toba pogada a tak na marginesie fajnego masz synka :grin:

Pozdrawiam Magda

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Age: 40
Joined: 3 Oct 2006, 11:45
Location: ladywood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Xara » 7 Jun 2007, 09:33 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Witajcie! :smile:

Emcia dzieki za sprostowanie tego posta :grin:

Magdunia22 dziekuje za sliczny komplemencik dla mojego synka :wink:
Mysle ze juz poznalam fajna mamuske :roza:



Pozdrawiam!

Xara
Rozeznany
 
 
Posts: 137
Joined: 3 Mar 2007, 03:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO