Working tax credit

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by olin » 31 Aug 2010, 09:07 Working tax credit

czesc.Mam pytnie na temat working tax credit.Przez rok pobieralam wtc,pracowalam 18 godz tyg.2 miesiace temu wyszlam za maz i miesiac pozniej stracilam prace oczywiscie zaistniale zmiany zglosilam.3 tygodnie temu wyslalismy z mezem nowa aplikacje.Mam teraz pytanie jak dlugo czeka sie na decyzje? Czy nadal czeka sie tak dlugo? Z gory dziekuje za wszelkie informacje.Pozdrawiam. Zapomnialam jeszcze dodac ze maz nie mial wtc.
Last edited by olin on 31 Aug 2010, 11:38, edited 1 time in total.

olin
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 23 Aug 2010, 19:35
Reputation point: -4
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 31 Aug 2010, 10:36 Re: Working tax credit

nie musisz wysylac nowej aplikacji. jesli raz jestes juz w systemie jedyne co musisz to informowac i na biezaco o zmianach przez telefon. zmiany sa uwzgledniane od razu, i zazwyczaj po kilku dniach dostajesz papier na ich potwierdzenie.

pozdr
pe

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Mordorzg » 31 Aug 2010, 11:45 Re: Working tax credit

Nawet jeśli wyszłaś za mąż to telefonicznie możesz podać jego dane, zarobki etc., ewentualnie przyślą ci tak zwaną upgrade application, którą po wypełnieniu odsyłasz do nich.

Mordorzg
Raczkujący
 
 
Posts: 82
Joined: 28 Aug 2006, 10:06
Location: Rowley Regis, Birmingham
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO