Powiększanie piersi PYTANIE?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by papuzkaara » 24 Jun 2011, 22:14 Re: Powiększanie piersi PYTANIE?

Kaweczka napisz do mnie na priv o jaka dokladnie operacje ci chodzi i czy rodzilas dziecko.
Czasem trzeba powiedziec Nie , Aby uslyszec wielkie TAK

papuzkaara
Raczkujący
 
 
Posts: 90
Age: 39
Joined: 21 Jan 2009, 09:37
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by MockingSoul » 28 Jun 2011, 22:58 Re: Powiększanie piersi PYTANIE?

A ja słyszałam, że można znaleźć świetne ćwiczenia, które sprawią, że piersi po czasie zaczną wyglądać bardziej hm powiedzmy obficie. Można nawet przeskoczyć o rozmiar, co dla mnie wydaje się niezłym osiągnięciem. Wiem oczywiście, że na myśl mogą przychodzić tutaj, przykro to mówić, płaskie atletki, ale to już zależy od typu ćwiczeń.
"I have spread my dreams under your feet; Tread softly because you tread on my dreams. "
User avatar
MockingSoul
Początkujący
 
 
Posts: 38
Joined: 28 Feb 2011, 00:33
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by iwonkabhm » 10 Aug 2011, 10:25 Re: Powiększanie piersi PYTANIE?

Tez mozna sobie pomoc tabletkami Bust Up i do tego jest jeszcze serum.

iwonkabhm
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 10 Aug 2011, 10:22
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by beautystyle1 » 19 Aug 2011, 02:44 Re: Powiększanie piersi PYTANIE?

Witam wejdz na forum beauty w Polsce,tam jest opisane wszystko.Polecam specjaliste z Krakowa pan Tomasz.Pozdrawiam

beautystyle1
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 23 Sep 2010, 20:18
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by olivka » 9 Sep 2011, 20:04 Re: Powiększanie piersi PYTANIE?

ja tez polecam beautywpolsce
super forum, o wszystkim!!
ja tam znalazlam nie oceniona pomoc i mase przyjaciol ;-)))
marzylam o operacji noska i dzieki temu forum pozbylam sie komplexu....

a apropo biustu - to zadne proszki nie pomoga kochana,niestety
jak juz to cwiczenia ...
a nad operacja bym sie zastanowila bo to bardzo powazna decyzja.

pozdrawiam
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LittleDevil » 2 Nov 2011, 15:59 Re: Powiększanie piersi PYTANIE?

Hej laski
Przeczytalam wasz watek i tak sobie pomyslalam,ze sie odezwe jako ta ze szcztucznym cyckami. W styczniu mina 4 lata jak juz je mam i szczerze moge stwierdzic,ze byla to jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu :) Wlasnie zastanawiam sie nad kolejna bo apetyt rosnie w miare jedzenia hehe.. Rowniez polecam forum beautywpolsce nawet sa tam moje zdjecia przed i po operacji. Duzo mi ono pomoglo. :mrgreen:
User avatar
LittleDevil
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 2 Nov 2011, 15:38
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET