DIETA KOPENHASKA

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

PostNapisane by Majka09 » 9 Aug 2010, 06:59 Re: DIETA KOPENHASKA

dieta zakonczona sukcesem bez zadnych efektow jojo!!w pasie 8cm mniej,waga 55kg :-D wiec jestem zadowolona..ale nie na tym koniec cwiczyc mam zamiar nadal i odrzywiac sie znacznie lepiej..bez nadmiaru tluszczu i cukru
powiem szczerze ze poprawilo mi to samopoczucie ale gdybym miala to powtorzyc nie zrobilabym tego!!!mam dosyc salaty,jajek,befsztyku,pomidorow i tak wkolko!!

Majka09
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 9 Aug 2010, 07:46 Re: DIETA KOPENHASKA

Majka09 wrote:dieta zakonczona sukcesem bez zadnych efektow jojo!!
He no nie mozesz tego jeszcze stwierdzić , bo efekt jojo występuje trochę później gdy tylko wrócimy do starych nawyków żywieniowych itp... No ale gratuluję sukcesu!! :grin:
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

PostNapisane by Majka09 » 9 Aug 2010, 08:12 Re: DIETA KOPENHASKA

Malaroksi
Majka09 wrote:..ale nie na tym koniec cwiczyc mam zamiar nadal i odrzywiac sie znacznie lepiej..bez nadmiaru tluszczu i cukru
!

Majka09
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 9 Aug 2010, 13:25 Re: DIETA KOPENHASKA

Majka09, ja zrozumiałam twoją wypowiedź , ale chodzi o to że nie możesz stwierdzić że zakończyłaś diete bez efektu jo-jo bo przy żadnej diecie nie występuje efekt jo-jo. Następuje to później np za 3 miesiące jeśli będziesz dalej chudła lub trzymała tą wagę którą masz po zakonczeniu diety , to wtedy możesz powiedzieć że nie wystąpił efekt jo-jo. :)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by kamyk69 » 9 Aug 2010, 14:29 Re: DIETA KOPENHASKA

Majka09 gratuluję wytrwałości i uzyskania dobrej wagi teraz trzeba to utrzymać. ja teraz faszeruje mój organizm samym zdrowiem :) i mam nadzieję, że zostanie mi tak na zawsze. w moim jadłospisie nie ma ziemniaków, chleba, makaronów, ryżu, sera żółtego, no i przede wszystkim słodyczy, więc zobaczymy co tym uzyskam. na pewno coś mi przybędzię po tej "cudownej" diecie kopenhaskiej ale nie dam się jo - jo. pozdrawiam :)

kamyk69
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 19 Jun 2010, 20:35
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by lumi » 9 Aug 2010, 16:03 Re: DIETA KOPENHASKA

Ja nadal na proteinowej i jest ok. Waga leci. Na początku września wybieram się do Fitness First w Wednesbury, chcę znaleźć coś dla siebie i regularnie tam poćwiczyć. Pewnie jeszcze założę wątek, ale póki co, jeśli ktoś jest chętny - piszcie. Jakoś się zgramy. Pozdrawiam

lumi
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 21 Sep 2006, 18:59
Location: Willenhall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by anarek7 » 19 Nov 2010, 21:12 Re: DIETA KOPENHASKA

Majka09, to ile kilogramów zarzuciłas po kopenhaskiej?

anarek7
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 3 Oct 2009, 08:24
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 20 Nov 2010, 13:25 Re: DIETA KOPENHASKA

Majka09 wrote:dieta zakonczona sukcesem bez zadnych efektow jojo!!w pasie 8cm mniej,waga 55kg


Cierpliwości, poczekamy zobaczymy...
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 20 Nov 2010, 16:24 Re: DIETA KOPENHASKA

kopenhaska to dla mnei najgorsza zmozliwych diet, po prostu meka, ja podziekuje wole jednak diete dukana:D na ktorej je sobie placuszki cynamonowe, serniczek gofry nalesniczki,chelebek i wiele innych smacznych rzeczy a nawet nutelle oczywiscie wszystko na bazie protein i dukanowe:))i nigdy nie chodze glodna a wrecz przeciwnie :))) a waga i cm spadaja:)
Majka09, gratuluje sukcesu i wytrwalosci ale ja tej diety nie uwazam za naprawde dobra .ja po przecyztaniu tego ,,menu,, dalam sobie z nia spokuj:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 20 Nov 2010, 17:46 Re: DIETA KOPENHASKA

bogini8 wrote:na ktorej je sobie placuszki cynamonowe, serniczek gofry nalesniczki,chelebek i wiele innych smacznych rzeczy a nawet nutelle oczywiscie wszystko na bazie protein i dukanowe:))


Chyba mialas na mysli weglowodany (cukry)???
Proteiny to białka i nie znajdziesz ich w/w produktach prócz nutelli.

Problem w tego rodzaju diecie jest taki że kazda nadwyżka weglowodanow w organizmie jest praktycznie natychmiast zamieniana na zapasowy tluszcz, wiec wazne jest idelane wrecz ustalenie ilosci przymowania kalorii.
Kolejnym minusem jest to ze weglowodany trawione sa bardzo szybko (czysta energia) wiec nie utzymuja dlugo uczucia sytosci.
Organizm otrzymujac jedynie weglowodany musi sam wyprodukowac z nich tluszcze i aminokwasy niezbedne do prawidlowej przemiany materii wiec suma sumarum spowalnia tym samym metabolizm...to z kolei dziala negatywnie na skutki diety.

Pisalem juz wczesniej najwazniejsze jest.
Przyjmowanie odpowiednio zbilansowanego jedzienia w odpowiedniej ilosci i ulozliwienie "ujscia" wyprodukwanej energii poprzez wysilek fizyczny.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 20 Nov 2010, 20:57 Re: DIETA KOPENHASKA

Thomas, i tu sie mylisz jakbys mial pojecie o tej diecie to nie pisalbys bzdur :D

wiem co to sa proteiny tak na arginesie:DD

prosze panie madry:
nalesniki:

Składniki:
•4 jajka
•2 łyżki skrobii/mąki kukurydzianej
•0,5 szkl mleka
•1/3 szkl wody gazowanej
•1 łyżeczka proszku do pieczenia
•szczypta soli

sernik
3 jajka
- 450g serka homogenizowanego (beztluszcowego)
- 1/4 szklanki mleka 0,5%
- 4 łyżki mąki kukurydzianej
- łyżeczka proszku do pieczenia
- 9 łyżeczek słodziku w proszku
- aromat waniliowy

chleb:
6 łyżek otrębów owsianych
3 łyżki otrębów pszennych
4 jajka
150 g serka homogenizowanego nisko tłuszczowego
1 łyżeczka proszku do pieczenia
mielona papryka
pieprz
sól
oregano
mielony czosnek

pokaz mi prosze te niezdrowe dla mnie weglowodany ??? ;)
moze zapoznaj sie najpierw z tematem a pozniej wyglaszaj swoje teorie i pouczaj ;)

i proteiny sa w kazdym z tych przepisow jak widzisz i we wszystkich potrawach ktore jem nie liczac surowej marchwi np :D

[ Dodano: |20 Lis 2010|, o 20:58 ]
http://dukan.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?0 jakbys mial chwilke to prosze zerknij sobie, tak z ciekawosci nawet ;)

[ Dodano: |20 Lis 2010|, o 21:00 ]
Thomas wrote:oczywiscie wszystko na bazie protein i dukanowe:))

czytaj ze zrozumieniem . pozdrawiam
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 20 Nov 2010, 21:26 Re: DIETA KOPENHASKA

bogini8 wrote:Thomas, i tu sie mylisz jakbys mial pojecie o tej diecie to nie pisalbys bzdur


O twojej diecie nic nie wiem ale za to wiem co to sa proteiny.
Czytaj ze zdozumieniem, napisalem ze w wymienionych przez ciebie produktach nie wiele jest protein tylko prawie same weglowodany.

Co do diet wszelkiej masci, to tylko skrot co celu dla nygusow.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by alicja1351 » 7 Apr 2011, 20:27 Re: DIETA KOPENHASKA

ja sie całe zycie (znaczy od urodzenia dziecka) odchudzam, co schudne to nałapie i znowu ;-)
Tak to jest jak sie kocha jeść.. ehh
meridia, alli, kopenchaska, białkowa ustalana przez dietetyka online itp czego ja nie prubowałam
kopenchaska schudłam 7 kg ale potem jak sie dorwałam zarcia tego 14 dnia to mój pies bokser mi sie ze świnka i mieskiem kojażył. szybko nadrobiłam ehhh
białkowa tez ładnie działa, przynajmniej sie głodnym nie chodzi ;-) zeby tylko nie ten posmak dziwny w ustach. zaczynałam go mieć 3 dnia i nawet przez sen czułam blee

alicja1351
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Age: 44
Joined: 7 Apr 2011, 19:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 8 Apr 2011, 21:48 Re: DIETA KOPENHASKA

alicja1351 wrote: zeby tylko nie ten posmak dziwny w ustach. zaczynałam go mieć 3 dnia i nawet przez sen czułam blee
ja po diecie bialkowej Dukana schudlam 5 przytylam 8 i nabawilam sie wielkiego uczulenia na czekolade bialko orzechy... nigdy w zyciu mnie nic nie uczulalo teraz cokolwiek nie zjem mam ucuzulenie wkolo oczu....;//
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by monique » 9 Apr 2011, 08:01 re

bogini8 wrote:
alicja1351 wrote: zeby tylko nie ten posmak dziwny w ustach. zaczynałam go mieć 3 dnia i nawet przez sen czułam blee
ja po diecie bialkowej Dukana schudlam 5 przytylam 8 i nabawilam sie wielkiego uczulenia na czekolade bialko orzechy... nigdy w zyciu mnie nic nie uczulalo teraz cokolwiek nie zjem mam ucuzulenie wkolo oczu....;//


Bawiłam się w Dukana, ale zarzuciłam temat. Po tym co ostatnio czytałam, to nie dziwię się powyższej wypowiedzi. Ta dieta to dobra metoda jak ktos chce szybko schudnąć na plażę, ale nie długofalowo. Potem Jojo pewne. By utrzymać wagę trzeba zmienić nawyki żywieniowe. Zresztą przy Dukanie nie są wskazane ćwiczenia, a ja ostatnio złapałam bakcyla na siłownię, Zumbę. Ciało się fajnie zmienia, choć waga stoi w miejscu.
Jak to ktoś gdzieś napisał "pytanie czy chce się zrzucić kilogramy, czy schudnąć bo to jest różnica".

monique
Rozeznany
 
 
Posts: 141
Age: 43
Joined: 9 Mar 2010, 13:31
Reputation point: 34
Pokojowy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET