Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
Dzięki bardzo dziewczyny , aż na sercu się trochę lżej robi jak można z kimś pogadać :)
DoNatgh wiesz w zasadzie to cały czas biore hormony :) bo mam PCOS , więc może mam jakąś burze w głowie , o tym nawet nie pomyślałam . Co kilka głów to nie jedna , dziękuję bardzo xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

zabaaa
Początkujący
 
 
Posts: 44
Joined: 20 Dec 2012, 15:47
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

co do hormonow to paskudna sprawa. moze Ci szaleja teraz... warto zrobic kontrole. :) xxx

natgh
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 13 Dec 2012, 17:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Natg czy na tym zdjatku to Ty? Sliczne wlosy ;) ja wlasnie zapuszczam

Dodano: -- 21 gru 2012, 16:35 --

A tak się jeszcze Was zapytam z innej beczki , czy Wasi mężowie/partnerzy często wychodzą sami tak na męskie wieczory ? A Wy jak to u Was wygląda ?

zabaaa
Początkujący
 
 
Posts: 44
Joined: 20 Dec 2012, 15:47
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

zabaaa, ja wychodze czasem na babskie wieczory na dysko ;)) albo popoludnia w weekend na kawe czy zakupy ;) aa mezowie to na piwo albo na jkis mecz ;))

Dodano: -- 21 gru 2012, o 17:40 --

natgh, zabaaa, w jakim wieku jestescie ?:))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

Ja 26 ;)

Dodano: -- 21 gru 2012, 17:45 --

Ja 26 ;)

Dodano: -- 21 gru 2012, 17:45 --

Ja 26 ;)

Dodano: -- 21 gru 2012, 17:52 --

Bogini a Ty ile masz lat ? Nie wiem dlaczego czasami po kilka razy dodaje mi post

zabaaa
Początkujący
 
 
Posts: 44
Joined: 20 Dec 2012, 15:47
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

jak widac w opisie ;)) 27 ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

Co slepemu po oczach ;)

zabaaa
Początkujący
 
 
Posts: 44
Joined: 20 Dec 2012, 15:47
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

bogini8 wrote:
vanilia wrote:Z jednej strony fajnie byłoby mieć przyjaciółkę a z drugiej strony obawa przed wykorzystaniem i zawodem...
trzeba tylko pamietac ,ze nie wszyscy ludzie sa zli, ale niestsety swiat jest tak skonstruowany, ze zle rzeczy ciagle sie przydarzaja i chyba kazdy przynajmniej raz zawiodl sie na kims na kim mu zalezalo...

Masz rację nie wszyscy są źli to ja mam pecha bo na takich trafiam :). Chciałabym poznać kogoś kto potrafi cieszyć się także szczęściem innych i nie był zawistny. Nie jest to łatwe a już szczególnie zagranicą...
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

Zabaaa tak na zdjeciu to ja sprzed roku. Wloski mialam jednej dlugosci, Teraz tak samo dlugie tylko pocieniowalam. To milego zapuszczania :)))

Co do Twego pytania o wyjscia to maz baaardzo rzadko wychodzi, bo bardzo dlugo pracuje I piwkuje w domu. Jesli chodzi o mnie to czesciej, ale nie czesto. Najczesciej z kolezankami z pracy a nawet sama szefowa(to urodzona imprezowiczka, ciagle nas chciala wyciagac) a gdzie to do barow nie typowych pubow ale takich gdzie mozna potanczyc tez. Tez lubie tanczyc! Chcialabym na zumbe, bo przydalby sie ruch, a to podobno swietna zabawa. Nigdy nie mialam okazji by pojsc gdyz zajecia w centrum glownie odbywaly sie we srody o 20,21 a Ja pracowalam do 21.

Vanilia Masz racje ciezko znalezc kogos, kto nie mysli tylko o sobie, szczegolnie za granica. Moze Ci ludzie sami kiedys sie na kims przejechali I przejeli ich zachowania ale tez musieli miec do tego predyspozycje...

natgh
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 13 Dec 2012, 17:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Dziewczynki chcialam Wam zlozyc gorace zyczenia,by te zblizajace sie swieta byly wypelnione miloscia,wiara i szczesciem,by nikt nie czul sie samotnie i przy wigilijnym stole znalezli sie ci na ktorych mozemy liczyc.

Wesolych Swiat!!! :mikolaj: :balwan: :prezent:
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

I ja rowniez przylaczam sie do zyczen , wszystkiego dobrego , swiat spedzonych w rodzinnej pelnej milosci atmosferze i lepszego Nowego Roku buziaki xx

zabaaa
Początkujący
 
 
Posts: 44
Joined: 20 Dec 2012, 15:47
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

spokojnych, zdrowych Swiat i oby kolejny rok nie byl dla nas Matek i Zon ani trudny ani nudny :)))

a jakie plany na Sylwestra ??
User avatar
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Age: 34
Joined: 27 Apr 2011, 18:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

Wesołych,spokojnych i zdrowych Świąt życzę wszystkim matkom ,żonom i kochankom :))) :balwan: :serduszka: :mikolaj: :516: :635:
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

Zdrowych i Wesolych swiat a takze spelnienia marzen w nowym roku Image
User avatar
littleflower
Początkujący
 
 
Posts: 27
Age: 48
Joined: 21 Sep 2008, 14:23
Location: Birmingham
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Wesolych Swiat! :)

natgh
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 13 Dec 2012, 17:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET