Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
dziewczyny że tak powiem brzydko
w dupie miejcie to że daje wam ktoś minusy :wink:
ja szczerze mówie że rozsyłam plusiki :mrgreen:
hamstwo jak ktoś daje minusa tylko dlatego że osoba mu nie odpowiada :roll:
chore :roll:

dorcik101, gratuluję :mrgreen: :509:
ImageImageImage

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posts: 591
Age: 42
Joined: 8 Aug 2006, 20:54
Location: B-ham/Acocks Green
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

no no no, dorcik101 w końcu cię rozpakowali :mrgreen: czekamy na dalsze wieści jak będziesz miała siłę i czas. gratki :TT::

a ja miałam dzisiaj szalony dzień, z rańca mój odbierał zakupioną na e-bay chest of drawers dla małego (na taką okazję trafiłam, że jestem z siebie dumna:)), potem szczepienie, potem sprzedałam sofę i fotele (w nowym mieszkanku już mam) tylko kobieta poprosiła mnie o zorganizowanie transportu i siedziałam pół dnia żeby jej wyszukać czegoś taniego (bez rezultatu, zmarnowałam tylko czas, sama nie wiem dlaczego wzięłam to na siebie), następnie byliśmy z małym znowu u lekarza bo mu się egzema na brzuszku rozszalała i dostał antybiotyk i kolejny krem do kolekcji... i normalnie jestem padnięta.

jutro kolejny szalony dzień (wszystko przez tą przeprowadzkę) najpierw załatwienia, potem jadę odebrać travel cot do west bromwich i przy okazji odwiedzić jedną forumowiczkę, która się nie udziela w tym temacie a wieczorem kobieta odbiera tą moją sofę także znowu jutro będę padnięta, ale mi się to podoba (zwłaszcza jak mi wychodzi i uda mi się pozałatwiać wszystkie zaplanowane punkty :mrgreen: )

ale esej :-) mam nadzieję, że nie przynudzam

aha, szukam do kupienia double mattress (najlepiej foam) i to od jakiś dwóch tygodni (przez to, że nie mam zbytnio kasy i szukam coś taniego a przyzwoitego) więc jakby któraś coś usłyszała to byłabym wdzięczna za cynk. muszę kupić w tym tyg bo w poniedziałek przeprowadzka i będziemy wtedy spać albo na ziemi albo na deskach łóżka :cry:
User avatar
syjonka
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Age: 35
Joined: 25 Apr 2010, 00:16
Location: Edgbaston/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

syjonka, jest taka stronka, na ktorej ludzie oddaja rzeczy, ktorych nie chca, i ktorym nie za bardzo zalezy na pieniadzach ;) Taki ebay, tylko za darmo :mrgreen: Masz tu linka, jak bedziesz chciala to zagladnij http://www.uk.freecycle.org/ ;)
User avatar
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posts: 803
Joined: 7 Jan 2010, 16:01
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

szukałam tej strony, ale siedzę już, tak jak wspomniałam, od dwóch tyg na gumtree i e-bay czatując na okazję i trochę opadam z sił
ludzie też wystawiają przed dom materace, ale zazwyczaj są trochę sfatygowane, a jak ktoś wystawi coś ładnego to zaraz tego nie ma (jest pożywką dla zbieraczy sprzętu...)
User avatar
syjonka
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Age: 35
Joined: 25 Apr 2010, 00:16
Location: Edgbaston/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

dorcik101, gratulacje:)wiecej szczegolow prosimy :)
malaroksi wrote:Do osoby która daje mi minusy, możesz mi dawać nie ma problemu ale trochę kultury i nie wciskaj w momencie gratulacji bo to aż zniesmacza
otoz to dolaczam sie;//
Anastazja wrote:Ewela co ja czytam moje gratulacje rowniez,a wiesz Ty bylas ostatnio przeziebiona prawda? u mnie rowniez pierwsza oznaka ciazy bylo takie przeziebienio-oslabienie Dbaj teraz o siebie.

u mnie tez zaczelo sie grypka i oslabieniem:DDD
ewela119 wrote:no i teraz siedze i sie martwie czy dzidzi nie zaszkodzilam, zdarzylo sie tez ze 3 razy ze pilam alkohol i teraz sie stesuje czy z dzidzia bedzie wszystko ok
nie no bez przesady, nie powinno raczej zaszkodzic. niektore dziewczyny dlugoi nie wiedza pala pija biora leki.
najwazniejszy jest spokuj:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

syjonka, pojeździj sobie po ci..a magazynach, jak myśmy szukali łożka i materaca to w sklepach i na stronach internetowych było dosyć drogo , a u nich mogłam sobie usiąść poskakać sprawdzić jaka twardość itd i ceny też dobre plus możliwość negocjacji :) a nieraz mają tak że folia z materaca się rozerwała w jakimś miejscu i to miejsce jest przybrudzone i jest znacznie taniej i tak widziałam materace stojące nawet za 20f , myśmy wzięli za 130 a w sklepie był za 280. I czasem są też takie sklepy z używanymi meblami np.British Foundation i tam też idzie fajnie trafić nie koniecznie na używane , powodzenia.
Co do transportu ja wysyłałam 30kg paczkę z Gazebem ogrodowym do Glasgow za 9f i odebrali mi to osobiście z domu musiałam podać tylko wymiary , kg ,adresy, zapłacić on-line wydrukować kartkę z kodem kreskowym i adresem i nakleić :)

Ewela119 Nie stresuj się tak ,bo stres jest gorszy niż te wszystkie leki i alkohol,
moja siostra najstarsza do 6tego miesiąca nie wiedziała, że jest w ciąży a jest alkoholiczką i nałogowym palaczem , brała przeróżne leki na bóle brzucha, głowy , nudności , zatrucia itd bo tak sobie tłumaczyła swoje samopoczucie i ma zdrowe dzieci. A znam jeszcze osobiście dziewczynę która lubiła sobie zapalić coś mocniejszego , czasem jakieś ekstazy brała będąc w ciąży i jej dziecko jest zdrowe i jakoś tak wiecznie uśmiechnięte, nawet nie zdarzało się by płakało z byle powodu :) Oczywiście nie pochwalam tego, ale nie ma co panikować bo co ma być to będzie ...
Ja pamiętam że też w pierwszym trymestrze zaczęło mnie łamać , jak rzadko choruję to w 2ch ciążach mnie początek osłabił lekko. Pamiętam że wtedy tylko paracetamolem się kurowałam :)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

malaroksi, ja w takim ci..a second hand shop kupiłam wózek quinny buz (używany, ale za 70f, nowy to koszt 380f!). tylko nie wiem gdzie szukać takich ci..a magazynów :neutral: i podaj proszę tą stronę z takim tanim transportem
User avatar
syjonka
Rozeznany
 
 
Posts: 149
Age: 35
Joined: 25 Apr 2010, 00:16
Location: Edgbaston/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Hej!
Dalej do doopy się czuję, pogoda paskudna do tego :roll:

bogini Ja tu do Ciebie pisze a Ty taka zlewka na mnie, nie ładnie :wink:

syjonka W centrum są ci..a magazyny, w okolicach miejsca gdzie odbywa się carboot w niedzielę.

malaroksi Nie kumam jak można być tak nieodpowiedzialnym i takie rzeczy w ciąży wyrabiać :roll: Te dzieci miały szczęście, że urodziły sie zdrowe :!: Jest wiele przypadków bardzo chorych dzieci, przez takie "pomysłowe" mamusie :roll:
Jak się tylko dowiedziałam, że jestem w ciąży odstawiłam tego samego dnia popalanie, alkohol i produkty, które są nieodpowiednie w tym czasie. Przyszło mi to naturalnie, bo w życiu bym sobie nie wybaczyła, gdybym przyczyniła się do choroby mojego dziecka...
Ja wiem, że Ty tego nie popierasz, napisałam tylko co myślę na ten temat, bo mnie "pobudziłaś" tym postem :wink:

ewela Nie przejmuj się! na tym etapie kiedy sobie pozwoliłaś pić alkohol, dziecko pobiera wszystko z ciałka żółtego i jest jakby niezależne od Ciebie. W póżniejszej fazie ciązy jest ważne co Ty robisz z własnym ciałem :-) Ja tez wypiłam kilka piwek i zapaliłam kilka papierosów, jak nie wiedziałam, jeszcze że jestem w ciąży :wink:

Kitty Próbowałam się zalogować na tej stronie co dałas link, ale nie mogę. :-|
Last edited by Kitka on 26 Oct 2010, 11:37, edited 1 time in total.
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

Kitka, Dla mnie to było naturalne że papierosy i alkohol idą w odstawkę, niestety dla mojej koleżanki która wtedy była jeszcze gówniarą nie.
Moja siostra tak jak pisałam jest alkoholiczką i nie przyjmowała do wiadomości że to może być ciąża ...
syjonka właśnie szukam tej strony bo dostałam ją tutaj na forum jak sprzedałam przedmiot na ebayu , trosze odcja szukaj jest daremna.... Ale jak tylko znajdę to ci wkleje linka :)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

Dorocik wielkie Gratulacje!!Czekamy na dalszze wiesci!!

Ewelko nie strwsuj sie jak pisza dziewczyny,co do przeziebienia ja przy Aleksie bralam ze 4xantybiotyuki jak nie przeziebienie to byly potezne infekcje moczu.
Teraz bylam tez na antybiotyky z infekcjami moczu a teraz koncze antybiotyk bo przeziebiam sie jak cholera bronilam sie ale nie dalo rady bez antybiotyku.

iwona38
Rozeznany
 
 
Posts: 267
Joined: 28 Apr 2008, 10:53
Location: Krakow/Pensnett
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

http://www.parcel2go.com/ MAM MAM MAM :) wpisujesz tam ilość , wymiary , kilogramy i wychodzą Ci oferty i ceny różnych przewoźników.
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

aaaa i jeszcze do tych nieszczęsnych plusów i minusów. Daję plusy do postów, które są zabawne, które są przydatne i z którymi się zgadzam. Minusy będę dawać do głupich, agresywnych i żenujących postów :twisted: :wink:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

Kitka wrote:Kitty Próbowałam się zalogować na tej stronie co dałas link, ale nie mogę


hmm, nie wiem dlaczego :cry: Sprobuj jeszcze raz http://my.freecycle.org/signup

Dziewczyny, mam do Was pytanie, a raczej do tych ktore wysylaja paczki do Polski. Jakich firm kurieskich uzywacie? Wiem, ze bylo kilka tematow temu posiweconych,ale wolalabym uslyszec Wasze opinie, bo Wam ufam(ktos inny, moze ze zlosliwosci polecic jakiegos oszusta). I tutaj pytanie rowniez do bogini. Polecalas kiedys firme Britport, czy nadal ich uzywasz?
User avatar
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posts: 803
Joined: 7 Jan 2010, 16:01
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

Kitty ja korzystalam z firmy LA Transport, wysylalam co prawda paczke z polski tutaj ale bylo bez problemu, paczka jechala jakies poltora tyg ale pan bardzo mnie za to przepraszal, ponoc to z przyczyn niezaleznych od nich bylo, w sumie mi tam bez roznicy to bylo. Paczka byla dosc spora bo kazdy bok mial 50cm i wazyla 17kg z opcja ubezpieczenia zaplacilam 22f o ile dobrze pamietam.

syjonka tutaj na tej stronie reklamuje sie firma cjc fur.....e (czy jakos tak :-P ) oni sprzedaja sofy i kanapy i wlasnie materace do lozek, oczywiscie nowe ale o wiele taniej niz w sklepie, ogladalam te materace jak kupowalismy u nich kanapy i naprawde bylam zszokowana cenami, takze moze warto zajrzec do nich.

Wiem dziewczyny ze nie powinnam sie przejmowac tak bardzo ale kurcze to jest silniejsze ode mnie, moja siostrzyczka najmlodsza ma teraz 5 lat i pamietam ze moja matka bedac w ciazy tez palila i to mocne, zdarzalo jej sie wypic tez praktycznie przez cala ciaze i ciezko pracowac fizycznie i mimo to w wieku 45 lat urodzila zdrowe dziecko, ale jednak w tv i w necie jest masa info o tych wszystkich szkodliwych rzeczach ze czlowiek mimo wszystko sie nakreca, a tym bardziej kobieta rozchwiana hormonalnie :wink: Na szczescie ja nie pale juz od kilku miesiecy, wypilam moze ze 3 razy ale nieduzo i to wlasnie tylko przez to ze to plamienie w 20 dniu cyklu mnie zmylilo, no a co do tych lekow to probue sobie tlumaczyc ze witaminy raczej nie mogly mi zaszkodzic a tego lemsipu tez tylko 2 saszetki wypilam w duzych odtepach czasu takze powinno byc ok, niepokoja mnie tylko te bole brzucha :/ Pojutrze moj ma wolne wiec idziemy sie zarejestrowac do GP i bede blagac zeby odrazu mnie przyal, chociaz podejrzewam ze za wiele i tak nie zdziala
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

ewela119, nawet jak Cię Gp od razu przyjmie to i tak nic nie zrobi oprócz skierowania na badanie krwi bądź nawet bez tego skieruje Cię do midwife.Im szybciej się zarejestrujesz gdzieś u GP bo z tego co kojażę to jeszcze nigdzie się w Coventry nie rejestrowałaś , i teraz kwestia tego czy podczas rejestracji pani w recepcji wyznaczy ci wizytę na czeck new patient , czy bedzie ci kazała czekać na karty Nhsu i dopiero się umówić, w moim przypadku było raz tak że kazała mi czekać na karty a za drugim razem jak się przeniosłam to automatycznie mnie umówiła. Na pierwszą wizyte czekałam 2 tyg i na niej powiedziałam że jestem w ciąży ,, wtedy Gp przekazała mnie położnej na którą czekałam też z jakieś 3 tyg , ona założyła mi książeczkę ciążową , zadawała masę pytań o choroby w rodzinie, przebyte własne itd , również bedzie cię pytać o poprzednią ciąże ile dziecko miało itp. I potem skieruje cię na wizyte do szpitala na usg przyjdzie to listem, I ja 1wsze usg miałam w 16tyg a 2gie w 22. Wizyte z położną miałam co 8 tyg potem co 4ry potem co 2. W 2giej ciązy bo w pierwszej częściej. Chyba z tego co kojarzę to miałam 5 wizyt u połoznej :)

Kitty, Ja mam doświadczenia z kurierami wielkie , wysyłam paczki regularnie co 2 miesiące i raz chciałam trochę przy oszczędzić bo paczki miałam ciężkie i 2 na 2 rózne adresy i wysłałam przez taniapaczka.co.uk która pośredniczy DPD i tak jedna paczka doszła cała pognieciona pokopana, brudna przemoczona i w ogóle w stanie opłakanym, a na 2gi adres doszła tylko część paczki kartony były porozrywane. Kurier spisał protokół straty w taki sposób by nie zakwalifikowała się reklamacja i tak byłam w doopie, tak więc nie polecam nic co idzie przez DPD. Natomiast La transport super tak samo jak przez biuro w Imrze , ostatnio przez nich wysyłam cały czas bo posyłając w piątek paczka zawsze jest we wtorek do południa i zawsze dzwonią 40 minut wczesniej do adresata że jadą , co jest niezmiernie wygodne .
Tacy przewoźnicy załadują auto na miejscu i jadą bezpośrednio do Polski gdzie potem rozwożą towar , natomiast takie firmy jak DPD najpierw zawożą gdzieś tutaj na magazyn, potem segregują co gdzie jedzie w jakim kierunku, prześwietlają , ładują , przejeżdżają przez granice, pakują sie na magazyn, prześwietlają , doładowują towaru, znowu jadą w Niemczech znowu na magazyn, prześwietlanie, kolejny towar dodają z Niemiec i potem do polski do centrali i znowu to samo. I niby masz monitoring gdzie paczka była ostatnio skanowana ale nic to nie daje, w moim przypadku przez telefon dowiedziałam się ze w Niemczech mojej paczki było 16kg a w polsce już 12 , ale nikt tego pisemnie nie potwierdził, szkoda słów... Opisywałam ten przypadek na forum już. Tak więc ja nie polecam nic oprócz tych 2ch przewoźników :)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET