Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by ewela119 » 15 Apr 2011, 21:53 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

asiulika, dzieki, juz jest lepiej chociaz jeszcze cieknie mi z nosa, ale dzis juz wstalam z lozka i cokolwiek robilam w domu, najgorsze tylko ze powrocily potworne bole glowy, no ale jakos ratuje sie paracetamolem ;)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 6 May 2011, 12:05 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Hej ciężarowki, co tam u Was? Jak samopoczucie i brzuszki? Ja ostatnio mam jakiegos koszmarnego lenia, najchetniej bym spala calymi dniami :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 6 May 2011, 13:04 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ewela119, uuu czyli nic się nie zmieniło u ciebie :lol:
A tak swoja drogą to ale ten czas zleciał ,dopiero co mówiłaś "6 tydzień nie chcę zapeszać " a tu już chyba 15 leci ,to już 2gi trymestr ,który z tego co kojarzę dla mnie w 2ch ciążach był najlepszy :)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 6 May 2011, 13:07 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ps. Bratowej od mojego zostało już równe 6 tyg a pamiętam jak w 3 tyg oznajmiła wszystkim że jest w ciąży ...
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 6 May 2011, 14:03 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

malaroksi no faktycznie niewiele sie zmienilo w tej kwerstii :)
Dobra masz pamiec :) Faktycznie to juz leci 15 tydz, ogladam juz mnostwo rzeczy ale jeszcze boje sie cokolwiek kupic chociaz juz ciezko mi sie poswstrzymac :) Postanowilam ze zaczne zakupy po 2 scanie ktory mam 20 czerwca i juz bede znala plec, podobaja mi sie rozne lezaczki i maty z serii fisher price rainforest (dzungla) ale jak sie okaze ze to dziewczynka to bede musiala poszukac innej pocji :) Chociaz mam silne przeczucie ze to bedzie chlopczyk i juz nawet pieszczotliwie nazywam go Kaziem :) Ale to tylko tymczasowo :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 6 May 2011, 14:42 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ewela119 wrote:malaroksi no faktycznie niewiele sie zmienilo w tej kwerstii :)
podobaja mi sie rozne lezaczki i maty z serii fisher price rainforest (dzungla) ale jak sie okaze ze to dziewczynka to bede musiala poszukac innej pocji :) Chociaz mam silne przeczucie ze to bedzie chlopczyk i juz nawet pieszczotliwie nazywam go Kaziem :) Ale to tylko tymczasowo :)

Kazio ladnie :D fajnie by bylo miec parke :)
a czemu poszukac innej opcji , przeciez to wszystko jest fajne i kolorowe i nei jest powiedziane ze to dla chlopcow, moj maly akurat mial karuzelke nad lozeczkiem rainforest i byl w niej zakochany od urodzenia.wydaje mi sie ze scan scanem bezpieczniej kupowac neutralne rzeczy co by sie nie zdziwic pozniej :)jeszce dzieczwynke na niebiesko sie ubierze ae juz chlopca na rozowo to tak srednio ;))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 6 May 2011, 14:53 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

No wlasnie mi sie rainforest podoba ze wzgledu na zywa kolorystyke, niby tez mogloby byc dla dziewczynki, pomysle jeszcze. Co do wozka, poscieli do lozeczka i ubranek to mam zamiar wlasnie postawic na neutralne kolory, bialy, zolty i zielony. Za niebieskim jakos ostatnio nie przepadam chociaz kiedys to byl moj ulubiony kolor a rozowego mam dosc za sprawa starszej corki :) No i wlasnie nie chce ryzykowac pomylki, moj braciszek mlodszy na 95% mial byc dziewczynka a corka mojej niedoszlej szwagierki na 100% miala byc chlopcem :D Ja bym wolala miec dwie dziewczynki bo w opiece i pielegnacji chlopcow nie mam doswiadczenia a polowek chcialby synka, no ale co bedzie to bedzie, zobaczymy.
Jakos drazni mnie okreslenie "parki" w stosunku do rodzenstwa i w ogole dzieci bo mi parka kojarzy sie z chomikami albo innymi malymi zwierzatkami :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 7 May 2011, 09:41 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ewela119, pielegnacja taka sama, tylko siusiak zamiast...... ;) i spodenki zamiast spodniczek :) niebieski tez byl moim ulubionym , ale jakos mi sie znudzil, malego ubieram na kolorowo raczej od malego. Nie lubie jak rodzice sa monotematyczni ,, bobas w niebieskich spiocham w niebieskim lozeczku z niebieska posciela... rozowego wogole nie lubie..
zolte,kremowe, pistacjowe, pomarancze sa fajne dla maluchow :)
parka dla chomikow? to zes wymyslila :D

ale jak czujesz ze to Kazio to moze tak bedzie :) ja cala ciaze myslalam ze mam Oliwke a mam Mikolaja:D No nic nastepnym razem :D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 7 May 2011, 21:43 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

bogini8 wrote: ja cala ciaze myslalam ze mam Oliwke a mam Mikolaja:D No nic nastepnym razem :D


U mnie nie bedzie nastepnego razu, ale i tak mi obojetne co bedzie, oby zdrowe, chociaz bardziej sklanialabym sie ku corce :D Bo ja wlasnie uwielbiam te malutkie rozowe kiecki :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by miss.beata » 9 May 2011, 14:09 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

wiecie tutaj w angli mi mowili ze na 75 % bedzie chlopiec a w polsce jak bylam na scanie to na 90 % ma byc dziewczynka no ale narazie ograniczam sie do neutralnych kolorow bo sama nie wiem co bedzie ale zobaczymy w lipcu ale juz sie nie moge doczekac :D ale naszczescie juz coraz blizej niz dalej :D
wogule to witam wszystkie przyszle mamusie :D
jestem juz w 31 tygodniu i powiem szczerze ze juz mi coraz ciezej sie ruszac :D
no ale jakos daje rade a jeszcze te upaly to wogule mnie wykanczaja...
naszczescie na poczatku nie wymiotowalam ale za to teraz jak wyjde na miaso to pol godzinki i musze wracac do domu bo mi sie w glowie kreci i slabo mi..
i do tego ta okropna zgaga:D
a imiona juz wybralyscie??
u mnie jak bedzie corcia to bedzie Majka
a jak synek to bedzie James.

miss.beata
Początkujący
 
 
Posts: 16
Joined: 9 May 2011, 13:39
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kitka » 16 May 2011, 13:04 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witam :grin:
Mój synio miał leżaczek i karuzelkę Rain Forest i był zachwycony. Myślę, że te kolory pasują również do dzieczynki , no chyba że się tylko róż preferuje dla córci :wink:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 16 May 2011, 16:26 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Nie wiem jak to sie stalo ze przegapilam Beaty post i od jakiegos czasu zastanawiam sie gdzie te wszystkie ciezarowki sie podzialy :P Imion jeszcze nie wybieralismy, mi sie podoba Maria i Marcel ale to tylko moje pomysly, szerzej o tym nie dyskutowalismy.
Co do kolorow to ja tez mam zamiar kompletowac raczej neutralne, chociaz corka juz wynajduje w sklepach i znosi mi do koszyka wszystko co rozowe bo ona mowi ze to bedzie jej Sofia :) Jak jej ulubiona kolezanka z przedszkola :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 16 May 2011, 16:33 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

wiecie tutaj w angli mi mowili ze na 75 % bedzie chlopiec a w polsce jak bylam na scanie to na 90 % ma byc dziewczynka no ale narazie ograniczam sie do neutralnych kolorow bo sama nie wiem co bedzie ale
niezla rozbieznosc;) james jak james bond ?:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by miss.beata » 17 May 2011, 08:41 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

nie no mojemu narzyczonemu podoba sie james ale stwierdzil ze jednak jak on wybral maje to jak bedzie chlopiec to bedzie simon a po polsku szymek bo mi sie srasznie podoba to imie... zobaczymy :D:D

miss.beata
Początkujący
 
 
Posts: 16
Joined: 9 May 2011, 13:39
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karen » 25 May 2011, 17:54 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Hej dziewczyny , chcialam sie przywitac :) czytalam od czasu do czasu wasze wypowiedzi ale nigdy nic nie pisalam . I tak pewnie wszystkich waszych postow nie przeczytalam bo jest ich za duzoo !!:)
Ja tez ciezarowka... w 35 tc :) Juz niedlugo zostalo .
Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszle mamusie :))

karen
Rozeznany
 
 
Posts: 111
Joined: 10 Nov 2008, 17:46
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET