dobra fryzjerka?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by SMERFETKA » 16 Sep 2009, 17:48 Re: dobra fryzjerka?

Bylam wczoraj u Marty z Hall Green I jak zwykle wlosy super. POLECAM
PS: nie czytajcie tych glupot ktore na nia wypisuja.
KTOS CHCE JEJ ZROBIC ANTYREKLAME!!!

SMERFETKA
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 10 Sep 2008, 07:59
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cwircwirek » 17 Sep 2009, 11:20 Re: dobra fryzjerka?

SMERFETKA blagam cie nie zaczynaj znowu wojny :!: zaraz sie znowu posypia komentarze kto kogo obgaduje i komu co sie nie podoba.
mysle ze w tym temacie jest wystarczajaco duzo odpowiedzi i kazdy moze je przejrzec jesli ma ochote.

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posts: 114
Joined: 11 Dec 2008, 15:18
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 20 Sep 2009, 13:00 Re: dobra fryzjerka?

dobra, podacie namiar na jakąś meską fryzjerkę? i jakie są cenniki dla facetów? może w west bromwich coś jest lub walsall?

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by andar » 21 Sep 2009, 16:39 Re: dobra fryzjerka?

hej. mam pytanko. przy Bearwoodzie jest polski zakład kosmetyczno-fryzjerski - na przeciwko szkoły... czy któraś z was może korzystała z ich usług? chodzi mi konkretnie o fryzjerstwo...

andar
Początkujący
 
 
Posts: 42
Joined: 27 Jul 2009, 20:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by StepByStep » 23 Sep 2009, 19:33 Re: dobra fryzjerka?

andar chyba chodzi Ci o ten salon na bearwood, w ktorym pracuje Ania? bylam tam 2 razy, ale bylam srednio zadowolona-rozjasnialam wlosy, kolor niesamowicie szybko blakl, wygladalo to tak jakby sie po prostu zmyl! bylam tez u Pawla, ale za duze odrosty zostawia :roll: wybredna sie zrobilam. Teraz zmienilam kolor na ciemny i sama sobie farbuje w domu, a scinam sie u Kasi na Smethwicku
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
User avatar
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posts: 159
Age: 37
Joined: 6 Jan 2008, 14:18
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by andar » 23 Sep 2009, 20:14 Re: dobra fryzjerka?

StepByStep, właśnie chcę się zorientować jak jest z farbowaniem,bo dawno tego nie robiłam i przez to troszkę bardziej się boję... a chciałabym za jakiś czas coś zmienić :roll:
co do Pawła- to raczej się nie wybieram.

andar
Początkujący
 
 
Posts: 42
Joined: 27 Jul 2009, 20:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 28 Sep 2009, 18:27 Re: dobra fryzjerka?

Ratunku. Moze znacie jakis sklep gdzie jest duzy wybor farb do wlosow?? Szukam rudosci. Pomaranczowych, nie czerwonych. Boots i superdrug w centrum odpadaja. Nic tam nie ma. Wszystko szaro - bure albo buraczane. Wszystkie farby, ktorych do tej pory uzywalam zniknely z polek :evil:
Probowalam w necie ale tez ciezko.
Ostatnio przywiozlam sobie Loreal Mango z Polski, ale tej farby w ogole na angielskim rynku nie ma. Teraz mam koszmarne odrosty i nie mam ich czym zamalowac :cry:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by olivka » 29 Sep 2009, 12:55 Re: dobra fryzjerka?

luiza ja calkiem fajne odcienie rudosci widzialam w asdzie....
ajak nei znajdziesz to niech ci ktor z pl przysle/przywiezie... ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kasiakowalska69 » 2 Oct 2009, 18:39 Re: dobra fryzjerka?

SMERFETKA wrote:Bylam wczoraj u Marty z Hall Green I jak zwykle wlosy super. POLECAM
PS: nie czytajcie tych glupot ktore na nia wypisuja.
KTOS CHCE JEJ ZROBIC ANTYREKLAME!!!



ktos chce ci zrobic antyreklame MARTO?? hehe ciekawe czemu ktos chce zrobic antyreklame najwiekszej plotkarskiej fryzjerce ktora sama sobie komentarze wystawia... mosi byc naprawde dobra... ;) :mrgreen: bez komentarza...:D

kasiakowalska69
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 2 Oct 2009, 18:28
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ictmeoy » 24 Oct 2009, 19:12 Re: j.w

.
Last edited by ictmeoy on 18 Dec 2011, 06:24, edited 1 time in total.
User avatar
ictmeoy
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 29 Jul 2007, 15:57
Location: Lancaster
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kasiakowalska69 » 28 Oct 2009, 23:14 Re: j.w

Ktos tu pisze o hypokryzji...??chyba najpierw powinnas sama spojrzec w lustro dziewczynko...?...sama tkwisz po uszy w hipokryzji... :mrgreen:

bronisz tej fryzjerki..czemu? przeciez jak to sama okreslilas niewinne plotki nikomu nie zaszkodza,i jak widac kazdy ma swoje zdanie i niestety te wszystie negatywne opinie od duzej ilosci osob nie wziely sie znikad... ;)

I osoba ktora ,,placi rodzicom haracz i wydaje caka kase na faje i absoluta ,,powinna sie zastanowic chyba nad tym jaka to wielka persona jest, tak mocno radziaca sobie w wielkim swiecie....a pozniej zaczela oceniac innych ludzi.. bo daleko ci do wystawiania takich ocen..;-)))
Zasugerowalabym znalezienie innego ciekawszego zajecia niz plotkowanie, ktore tak cie mocno razi :wink: i zajeciem sie czymsc wiecej niz czubkiem wlasnego nosa..
Trzeba patrzec na swiat przez rozowe okulary... :wink:

kasiakowalska69
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 2 Oct 2009, 18:28
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ictmeoy » 29 Oct 2009, 00:18 Re: dobra fryzjerka?

idiotko, o tych fajkach i absolucie, a -tym bardziej- o haraczu, to byl sarkazm. czy tez powinnam powiedziec ''jaja sobie robilam'' w jezyku plebejuszy,bo rozumiem, ze mozesz nie operowac takimi wyszukanymi srodkami przekazu, jako iz najwyrazniej takowych nie pojmujesz. pozdrawiam.
Last edited by ictmeoy on 18 Dec 2011, 06:40, edited 2 times in total.
User avatar
ictmeoy
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 29 Jul 2007, 15:57
Location: Lancaster
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kindzulinaa » 29 Oct 2009, 10:52 Re: dobra fryzjerka?

Dziewczyny,dajcie sobie na luz...
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 29 Oct 2009, 18:53 Re: j.w

do ictmeoy

Kochana nie wydaje mi sie zeby wiekszosc klientek pisalo swoje opinie z zawisci.. w tym miedzy innymi ja.To nie jest zawisc tylko niezadowolnie ze swiadczonych uslug, i chyba mam do tego prawo. A takie opinie, pisane nawet na forum nigdy nie sa bezpodstawne. :neutral:
Widocznie nigdy nie bylas u dobrego fryzjera lub nierobilas nic skomplikowanego poza jednym kolorem, i niestety wybacz, ale mnie nie satysfakcjonuja zolte wlosy z przymusowym strzyzeniem, spowodowanym wlasnie ,,fachowoscia ,,i bledami tejze o to fryzjerki. :!:
A tu sie z toba zgodze : nikt nie wysiedzi godziny czy dwoch z farba na glowie- bez rozmowy (tak otoz mozna rozmawiac rowniez na normalne tematy)lub plotkowania, ale nie w taki perfidny sposob, bo nie kazdy klient ma ochote tego sluchac. :mad:

,,I jeszcze co do bogini8 - nie bralabym na powaznie opinii osoby, ktora wypisuje takowe tylko dlatego, zeby probowac szkodzic kobietom ktore lepiej niz ona radza sobie w zyciu w Anglii. ,,-

Ja nie narzekam ;) , a jesli ty masz z tym problem to zajmij sie swietnie radzaca soba i swoja rodzina i znajomymi.
Nie wiedzialm rowniez, ze mam tak potezna moc ,ze moge komus szkodzic wspomnianym przez ciebie niewinnym plotkowaniem, dzieki za powiadomienie :-D
I ja nie biore na powaznie opini osoby ,ktora cale zycie ma problemy egzystencjalne i uwaza sie za najmadrzejsza na swiecie. :wink:
To by bylo na tyle bo uwazam ze dalsze polemizowanie z toba niema jakiegokolwiek sensu i znaczenia.Zreszta ochoty na to tez juz nie mam.

Pozdrawiam i zalecam troche luzu, (joga w polaczeniu z aroma- i muzykoterapia daje swietne rezultaty) :))) :wink:

[ Dodano: Czw Paź 29, 2009 18:55 ]
kindzulinaa wrote:Dziewczyny,dajcie sobie na luz...


Kindziulina to byl ostaaaaatni post :) juz luzzz, pozdrowka :) :smile:
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 1 Nov 2009, 15:05 Re: dobra fryzjerka?

Czy moze mi ktos polecic jakiegos dobrego fryziera w Erdington mam chyba tu najblizej. Chodz mi o cos aktualnego bo fryzierzy sie zmieniaja. Z tego co wiem sa tam trzy zaklady fryzierskie. :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET