dobra fryzjerka?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

MalePostNapisane by Lukaas85 » 17 Mar 2009, 18:38 Re: dobra fryzjerka?

Poszedlem ostatnio do jakiegos nowego salonu /damsko-męski/ na Victoria Rd na West Bromie, drzwi zaraz polskiego sklepu, hehe nawet szyldu nie mieli ale co tam.. ;P
Tyle razy w angielskim nie scieli jak chcialem a tam elegancja!! Nawet kumpele dalem namowic na pasemka i tez wyszla zachwycona :)
Fryzjerka ma na imie Ania, on Damian. Warci polecenia!
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by florek71 » 18 Mar 2009, 12:05 Re: dobra fryzjerka?

Agg masz ich ogloszenie na tej stronce szukaj pod solarium i salon fryzjerski, tak dokladniej jest to na new street west bromich naprawde polecam nigdy nie bylam tak zadowolona z koloru
pozwol sobie zyc tak jak zycie tego chce:)

florek71
Początkujący
 
 
Posts: 31
Age: 39
Joined: 3 Feb 2008, 12:22
Location: Wroclaw---stafford
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by zuza84 » 25 Mar 2009, 20:17 Re: dobra fryzjerka?

Witam wszystkich,
niedawno dołączyłam do forum, staram się śledzić wasze wypowiedzi na tematy powiedzmy bardziej "kobiece" typu paznokcie, fryzjerstwo, kosmetyka.
Osobiście korzystałam z usług trzech fryzjerek z Birmingham (Sylwia-Erdington, Jola i Ania z Acocks Green). Przy tej ostatniej pozostałam jeśli chodzi o strzyżonko i farbę, na prostowania i fryzurki latam do Joli, jeśli chodzi o panów - mój facet podpasował sobie Jolcię. Sylwia też fajnie zrobiła mi pierwsze strzyżonko - powiedzmy,że ma bardzo odważną rękę, na balejażyk wolę kogoś innego. A Milenkę też znam, niestety nie udało mi się jeszcze jej wypróbować. Dużo dobrych opinii słyszałam o Pawle. Zatem same widzicie, że każdy fryzjer potrafi coś zaoferować, w końcu gdyby tego nie lubili to chyba by tego nie robili...?
Kazdy z nas posiada umiejętności w których wykonywaniu lepiej sie czuje lub gorzej, moze dlatego właśnie trzeba wiedziec z czym do kogo iść...

Pozdrawiam fryzjerki , kosmetyczki, manikiurzystki, masażystki itp...

zuza84
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 24 Mar 2009, 16:05
Location: Hall Green
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bluebery » 19 May 2009, 19:30 Re: dobra fryzjerka?

A ja troche z innej beczki : w niedziele bylam w City Center B'ham i w ,,Pallisadzie'' jest salon fryzjerski ekspresowe ciecie ( w wolnym tlumaczeniu ;) ) fryzjerki sa angielkami ale naprawde nie wymaga znac angielski, wystarczy im pokazac zdjecie ( widzialam taka akcje przyszla jakas Indyjka i na migi sie dogadala) i doskonale scinaja i co najwazniejsze sa w wielu przypadkach tansze od polskich fryzjerek i fryzjerow. Ja na pewno tam wroce, bo kobieta sciela mnie dokladniutko tak jak na zdjeciu :-) Naprawde polecam :-D szczegolnie ze jednak glowa to nie poligon do eksperymentow ;)
User avatar
bluebery
Rozeznany
 
 
Posts: 189
Joined: 10 Mar 2009, 23:25
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by barbara1r » 21 May 2009, 19:04 Re: dobra fryzjerka?

hej,ja tez polecam Magde z Wolverhampton,robila mi pasemka i jest ekstra,wlasnie dzis ja spodkalam jak wracala z pracy i umowilam sie z nia na przyszly miesiac,dodam ze obciela mnie tez super!!!
basia

barbara1r
Rozeznany
 
 
Posts: 124
Age: 38
Joined: 14 Sep 2007, 16:58
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Magda31 » 23 May 2009, 12:33 Re: dobra fryzjerka?

Ja po raz kolejny odwiedziłam salon na West Brom B&A i jak zwykle jestem bardzo zadowolona,Pani Agnieszka jest super fryzjerką,świetnie robi pasemka i świenie scina wlosy.Mogę Ją szczerze polecić. :smile:

Magda31
Rozeznany
 
 
Posts: 116
Age: 48
Joined: 18 Sep 2007, 17:41
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Katik » 23 May 2009, 15:36 Re: dobra fryzjerka?

mozecie podac blizsze namiary na salon w Wolver? Numer telefonu, i godziny otwarcia... A maja strone www?
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
User avatar
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 316
Joined: 27 Jun 2007, 11:43
Location: tu... i tam...
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by magdunia22 » 26 May 2009, 16:11 Re: dobra fryzjerka?

hej
Ostatnio dostalam nr od kolezanki do fryzjerki Wioletty hm..chcialabym sie zapytac czy moze jakas z Pan korzystała z usług tej fryzjerki?

pozdrawiam
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posts: 264
Age: 40
Joined: 3 Oct 2006, 11:45
Location: ladywood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by MajaBzyk » 27 May 2009, 14:29 Re: dobra fryzjerka?

w salonie na showell rd...
zapomnialam wspomniec ze w tym salonie jest solarium i pazurki ladne I TANIO robia ;-)
takze mozna sie odpieknic w jednym miejscu :mrgreen:

a moze znacie kogos kto ladnie robi brwi z henna/ penseta lub woskiem, alby nie nitka????
slyszalam o jakims salonie w wolver w centrum ze maja polska kosmetyczke itp ale niewiem dokladnie ktory to salon :roll:

MajaBzyk
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 3 Jul 2008, 15:05
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Katik » 27 May 2009, 17:47 Re: dobra fryzjerka?

Maja dzieki za odpowiedz, bede musiala sie tam wybrac w najblizszym czasie :)
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
User avatar
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 316
Joined: 27 Jun 2007, 11:43
Location: tu... i tam...
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by olivka » 8 Jun 2009, 08:41 Re: dobra fryzjerka?

Katik wrote:Maja dzieki za odpowiedz, bede musiala sie tam wybrac w najblizszym czasie :)


zdaj relacje jak po wizycie ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Katik » 8 Jun 2009, 18:49 Re: dobra fryzjerka?

no wlasnie mam umowiony termin teraz na sobote, bo fryzjerka byla na urlopie. W sumie okazalo sie, ze dalsza znajoma tez sie tam "fryzuje" i jest bardzo zadowolona.
Zobacze w sobote co i jak. W sumie w powiem szczerze, ze tu jeszcze zaden fryzjer nie zadowolil mnie tak jak pewnien stylista w Toni&Guy, no ale tamta wizyta kosztowala mnie bagatela 110 funtow (lacznie z doborem fryzury, porada o pielegnacji wlosow, masazem glowy i kieliszkiem wina :wink: ), choc i okazja na extra fryzurke byla wyjatkowa.
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
User avatar
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 316
Joined: 27 Jun 2007, 11:43
Location: tu... i tam...
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by olivka » 11 Jun 2009, 07:21 Re: dobra fryzjerka?

Katik wrote:kieliszkiem wina
mmmmm no tego jeszcze nie slyszalam...ale masazem glowy + kielonkiem winka bym nie pogardzila.....

gdzie ten salon? hihih zartuje, nie dalabym im 110 funi za wlosy ktore zaraz trzeba znowu robic ;) -bynajmniej w moim przypadku, odrosty co 3 tyg :sad:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Katik » 11 Jun 2009, 17:48 Re: dobra fryzjerka?

olivka wrote:
Katik wrote:kieliszkiem wina
mmmmm no tego jeszcze nie slyszalam...

kurde pewnie ze nie slyszalas, bo jak wariatka zamiast napisac : lampka wina napisalam bzdury :oops: :oops: :oops:
a swoja droga dla mnie to tez bylo zaskoczenie, a mozna bylo jeszcze zamowic sobie kawke, herbatke lub piwko :D
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
User avatar
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 316
Joined: 27 Jun 2007, 11:43
Location: tu... i tam...
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by julka83 » 15 Jun 2009, 10:08 czesc dziewczyny gdzie mam sie udac

Potzrebuje wybrac sie do fryzjera mieszkam na perry bar. Wygladam juz okropnie a jeszcze nie mialam okazji wybrc sie tutaj do fryzjera na farbowanie. Mam balejaz obecnie ale chcialabym zafarbowac teraz wlosy na jeden kolor i to na sredni blond. Doradzcie gdzie sie wybrac i jakie mniej wiecej sa ceny za usluge bde Wam wdzieczna.
Z gory dziekuje.

julka83
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 40
Joined: 28 May 2009, 11:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET