Z jakim najmlodszym dzieckiem lecieliscie?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by ann11281 » 30 Sep 2008, 09:41 Z jakim najmlodszym dzieckiem lecieliscie?

Chodzi mi o niemowlaczki. Ile mialy tygodni, miesiecy, kiedy pierwszy raz lecialy samolotem?
Czy mieliscie jakies problemy?
Jakies dobre rady oprocz karmienia przy starcie i ladowaniu?
Pozdrawiam :mrgreen:
User avatar
ann11281
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Joined: 14 Nov 2007, 16:12
Location: Oldbury
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 30 Sep 2008, 11:23 Re: Z jakim najmlodszym dzieckiem lecieliscie?

ann11281, ja leciałam z moją Roksaną jak miała 4miesiace, nie miałam znią zadnych problemów, była nakarmiona, przewinięta i na starcie zasnęła :) Poniewaz samolot nie był przepełniony, nikt zabardzo nie chcial siedziec koło dziecka więc miałam 2siedzenia wolne obok siebie tak więc na czas lotu połozyłam sobie tam dziecko, spiełam pasami i mogłam swobodnie sobie poczytac , napic sie kawy, podziwiać chmury od drugiej strony ;)
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 30 Sep 2008, 17:56 Re: Z jakim najmlodszym dzieckiem lecieliscie?

Moja miala 2 miesiace podczas pierwszego lotu :grin: Nie mialam z Nia zadnych problemow :wink: Nic nie dawalam do picia podczas startu czy ladowania. Byla tylko do mnie przypieta. Pozniej lezala na fotelu obok. To samo byla podczas lotu jak miala 9 miesiecy. Mi sie wlasnie wydaje, ze dzieci tak nie odczuwaja tych calych zmian cisnieni o ogolnie lepiej znosza lot. :wink:
Dobra rada? To nie stresowac sie i uzbroic sie w cierpliwosc :smile: Bo im starsze dziecko tym potrzeba jej wiecej :-D
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET