kolczyki w uszkach u dziewczynki

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by agg » 18 Aug 2009, 17:34 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

na takie prymitywne i glupie komentarze nie bede odpowiadac, bo ze tak powiem mam to gleboko w d***.
dzieki dziewczyny za Wasze zdanie!

i jeszcze jedno komentujac w ten sposob to co piszesz obrazasz mnie i moje dziecko, ale moze wlasnie o to chodzi. zwrocenia na siebie uwagi wulgaryzmem. no nic prostactwo jest wrodzone i nieuleczlne, chlopaki.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

PostNapisane by alojzy » 18 Aug 2009, 20:00 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Współczuje Twojemu dziecku.

alojzy
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 18 Aug 2009, 20:34 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

agg wrote:na takie prymitywne i glupie komentarze nie bede odpowiadac, bo ze tak powiem mam to gleboko w d***.
dzieki dziewczyny za Wasze zdanie!

i jeszcze jedno komentujac w ten sposob to co piszesz obrazasz mnie i moje dziecko, ale moze wlasnie o to chodzi. zwrocenia na siebie uwagi wulgaryzmem. no nic prostactwo jest wrodzone i nieuleczlne, chlopaki.


My raczej bronimy bezbronne i nic nie swiadome dzieci przez wyrodnymi, egoitycznymi matkami jak ty. Które za cene krzywdy i kilku tygodniowego cierpienia dziecka zaspakajają swoją potrzebe ozdobiania swojej "żywej lalki"
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by babulki » 18 Aug 2009, 22:25 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

thomas ciebie mozna osadzic juz po twoim pustym opisie.. nie musisz sie nawet wypowiadac

"plecak" i "ci***ak" to bylby zaszczyt dla ciebie

tymczasem blaznisz sie i pora zmienic podpis na bardziej realistyczny
"po czym poznac buraka i prostaka po thomasie"

i wez znikaj i niee brudź nam tutaj
zabierz ze soba madrkujacego Alojzego

dziewczyny czy mozna owych nic nie wnoszacych panoszacacych sie tutaj pseudoforumowiczow zablokowac?????

dziewczyny ja na znak prostestu glupim wypowiedziom wybiore sie z wami i przekluje swojemu synkowe jedno ucho zeby bylo cool!! :-P
a sobie łechtaczke :-P

zagotowalam sie :twisted:

[ Dodano: Wto Sie 18, 2009 23:28 ]
alojzy wrote:Współczuje Twojemu dziecku.

wspolczuje twojej matce
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
User avatar
babulki
Rozeznany
 
 
Posts: 274
Age: 44
Joined: 17 Oct 2007, 17:39
Location: jaroslaw/birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by claudia » 18 Aug 2009, 23:01 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

babulki wrote:dziewczyny ja na znak prostestu glupim wypowiedziom wybiore sie z wami i przekluje swojemu synkowe jedno ucho zeby bylo cool!!

Najlepiej walnij mu tatuaż.
Nie ma niz gorszego niz matka bez wyobrazni, w pelni popieram Thomasa.
Moze lepiej zamiast traktowac dzieci jak lalki udajcie sie do psychologa, bo to mi wyglada na problemy z dziecinstwa.
Last edited by claudia on 1 Jan 1970, 00:00, edited 1 time in total.

claudia
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Joined: 10 Mar 2009, 20:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

PostNapisane by alojzy » 18 Aug 2009, 23:40 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

babulki wrote:"po czym poznac buraka i prostaka po thomasie"

agg wrote:powiem mam to gleboko w d***.


No proszę, jakie inteligentne wypowiedzi.

Już wiem czemu tak mało ludzi pisze na forum, pewnie nie chcą sie zniżać do poziomu niektórych mam. :razz: :-P
Ja tez nie będę się już wypowiadał w tym temacie, bo widzę nie jesteście w stanie zrozumieć ze ktoś może mieć inne zdanie niż wy i że każdy ma prawo je wyrazić na forum

Czytając niektóre "przemądre" wypowiedzi już zrozumiałem skąd sie biorą pomysły przekłuwania uszu dzieciom, i wiem ze moje zdanie jest tu na nic wiec przepraszam ze sie wtrącałem.
Zdawało mi sie jednak ze jest to forum dla wszystkich ludzi którzy mieszkają w Birmingham, a nie tylko dla pseudomam.

Żegnam

pseudoforumowicz

alojzy
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by babulki » 19 Aug 2009, 09:37 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Jasnie Alojzy moze dlatego odczuwasz slaba frekwencje mam na forum bo spotykamy sie na zywo. gdzie nikt nam nie rzuca uwag tego typu

korzystamy z ladnej pogody

wbrew pozorom az takie wyrodne matki nie jestesmy, poza tym nieszczesnym przekluwaniem uszu hehehe

i nie spedzamy calych dni na forum ku twojemu ubolewaniu

proponuje zalozyc watek dla ciebie i thomasa
jako sfrustrowani facecic wieku podeszlego i tam wyrazac swoje pseudo opinie

napewno znajdzie grono "wielbicielek"

pozdrawiam i zycze milego dnia
zapowiada sie upalnie!! :-P
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
User avatar
babulki
Rozeznany
 
 
Posts: 274
Age: 44
Joined: 17 Oct 2007, 17:39
Location: jaroslaw/birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 19 Aug 2009, 14:18 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

babulki wrote:thomas ciebie mozna osadzic juz po twoim pustym opisie.. nie musisz sie nawet wypowiadac

"plecak" i "ci***ak" to bylby zaszczyt dla ciebie

tymczasem blaznisz sie i pora zmienic podpis na bardziej realistyczny
"po czym poznac buraka i prostaka po thomasie"

i wez znikaj i niee brudź nam tutaj
zabierz ze soba madrkujacego Alojzego

dziewczyny czy mozna owych nic nie wnoszacych panoszacacych sie tutaj pseudoforumowiczow zablokowac?????

dziewczyny ja na znak prostestu glupim wypowiedziom wybiore sie z wami i przekluje swojemu synkowe jedno ucho zeby bylo cool!!
a sobie łechtaczke

zagotowalam sie


Pustak to ty jesteś bo nie wnosisz nic merytorycznego do tej dyskujii tylko jakieś gówniane komentarze bez jakichkolwiek racjionalnych argumentów próbyjąc nadrabiać obrażliwymi wyzwiskami.

Jesli chodzi o mój opis do profilu hmm....
Spotykasz Polaków w lub z drogi do pracy?! mają plecaki?
Widujesz Polki z ciapolami?
Czy moze sama masz jakiegoś ci***ak?
Niestety są takie Polki które psują nam Polakom a zwłaszcza Polką reputacje na całym świecie.

alojzy wrote:babulki napisał/a:
"po czym poznac buraka i prostaka po thomasie"


agg napisał/a:
powiem mam to gleboko w d***.


No proszę, jakie inteligentne wypowiedzi.

Już wiem czemu tak mało ludzi pisze na forum, pewnie nie chcą sie zniżać do poziomu niektórych mam.
Ja tez nie będę się już wypowiadał w tym temacie, bo widzę nie jesteście w stanie zrozumieć ze ktoś może mieć inne zdanie niż wy i że każdy ma prawo je wyrazić na forum

Czytając niektóre "przemądre" wypowiedzi już zrozumiałem skąd sie biorą pomysły przekłuwania uszu dzieciom, i wiem ze moje zdanie jest tu na nic wiec przepraszam ze sie wtrącałem.
Zdawało mi sie jednak ze jest to forum dla wszystkich ludzi którzy mieszkają w Birmingham, a nie tylko dla pseudomam.

Żegnam

pseudoforumowicz


Niestety to forum schodzi na psy. Jestem na nim od samego początku ale jeszcze nigdy nie było na nim takiego marginesu.

Pozdrawiam!

aha babulka, ja nie czuje sie jeszcze podstarzale w koncu mam 27 lat.
Ale ty natomiast jak widze masz 29 to na kobiete juz sporo. Stara dupa z Ciebie!
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 19 Aug 2009, 15:25 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Klocicie sie jak dzieci w piaskownicy. Forum jest po to by wyrazac swoje zdanie ale to ze ktoras matka chce przekluc uszy wlasnemu dziecku nie oznacza jeszcze ze jest wyrodna, straszna i niewiadomo co jeszcze. Moja corcia dostanie kolczyki za miesiac z okazji 3 urodzin, sama chce, widziala jak to sie odbywa, wytlumaczylam jej ze bedzie troche bolalo itd ale ona nadal chce wiec dostanie, mimo ze postanowilam przekloc jej uszy w tym wieku uwazam sie za dobra matke, nie wiem jak ktos kto calkowicie mnie i reszty matek nie zna moze twierdzic ze jest inaczej
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 19 Aug 2009, 17:21 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Klocicie sie jak dzieci w piaskownicy. Forum jest po to by wyrazac swoje zdanie ale to ze ktoras matka chce przekluc uszy wlasnemu dziecku nie oznacza jeszcze ze jest wyrodna, straszna i niewiadomo co jeszcze. Moja corcia dostanie kolczyki za miesiac z okazji 3 urodzin, sama chce, widziala jak to sie odbywa, wytlumaczylam jej ze bedzie troche bolalo itd ale ona nadal chce wiec dostanie, mimo ze postanowilam przekloc jej uszy w tym wieku uwazam sie za dobra matke, nie wiem jak ktos kto calkowicie mnie i reszty matek nie zna moze twierdzic ze jest inaczej


W Twoim przypadku jest to jeszcze do zaakceptowania bo dziecko jest na tyle duże że nie zrobi sobie nieświadomie krzywdy np. kręcąc główką leżąc.
Poza tym sama ona chce mieć kolczyki nawet pomino tego ze wyjaśnilaś jej że to bedzie boleć.
Sama możesz dostrzec różnice pomiędzy twoją sytuacja a sytuacją znudzonych i próżnych matek.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 19 Aug 2009, 17:52 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Sytuacje zawsze sa rozne, jednak nadal uwazam za niesmaczne obrzucanie wyzwiskami lub osadzanie kogos kogo sie w ogole nie zna. Mysle ze kazda matka doskonale zna swoje dziecko i jezeli uwaza ze nie zrobi sobie krzywdy to ja nie widze przeszkod zeby mialo kolczyki. Nie nam oceniac i osadzac innych...
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by julka030308 » 20 Aug 2009, 07:25 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Thomas naucz sie czytac posty dokladnie!!!!!!!!!!!!
I kto powiedzial ze rozmawiamy tutaj o przekluci uszy u 6 miesiecznego dziecka,albo czytaj wszystko uwaznie albo nieodwiedzaj postow ktore cie tak mocna draznia bo wiedze ze tak jest i daj juz sobie spokoj z tymi nic niewartymi komentarzami.
JEZSLI KTOS MA DZIECKO TO JEST KAZDE INDIWIDUALNA SPRAWA CO MA ZAMIAR ZROBIC.WKURZA MNIE JEZELI KTOS SIE PYTA O NAMIAR NA KOSMETYCZKE A OSOBY TRZECIE ZARAZ TO KOMOENTUJA CO TO KOGO K... OBCHODZI MASZ SWOJE DZIECI TO ZAJMIJ SIE ICH WYCHOWANIEM A NIE KRYTYKOWANIEM INNYCH JAK CHCA WYCHOWYWAC SWOJE DZIECI :twisted:

[ Dodano: Czw Sie 20, 2009 08:33 ]
I jeszcze jedna wiadomosc dla was chlopaki my mamy kochamy swoje dzieci ponad wszystko i napewno zadna z nas niezdezydoawalby sie na to zeby sprawic swojemu dziecku krzywde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: Czw Sie 20, 2009 08:36 ]
BRAWO EWELA119 moze w koncu ci dwaj panowie zrozumieja o co tu chodzi

julka030308
Rozeznany
 
 
Posts: 291
Joined: 6 May 2008, 16:05
Location: solihull
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 20 Aug 2009, 12:16 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Ja swoje dziecko bardzo kocham i na znak tego chciałabym mojej niuni zrobić taki fajny tatuaż np serducho z podpisem kocham cię ...MAMA
Nie wiecie dziewczyny gdzie można coś takiego zrobić?
Do kolczyków nie bede się wtrącać bo prosiłam zaraz przy porodzie by połozna jak tylko zauważy głowke wbila młodej kolczyki do uszu tak więc ma je od urodzenia i jej nic a nic nie przeszkadzają. Po tygodniu przebiliśmy jej nosek i sutki i połączyliśmy wszystko takimi łańcuszkami ale musieliśmy je ściągnąć bo przy zasuwaniu śpiochów łancuszek wplątywał się w zamek :wink:
Pozdrawiam wszystkie wyrodne matki i troskliwych tatusiów :grin:
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 20 Aug 2009, 15:20 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

malaroksi wrote:Ja swoje dziecko bardzo kocham i na znak tego chciałabym mojej niuni zrobić taki fajny tatuaż np serducho z podpisem kocham cię ...MAMA
Nie wiecie dziewczyny gdzie można coś takiego zrobić?
Do kolczyków nie bede się wtrącać bo prosiłam zaraz przy porodzie by połozna jak tylko zauważy głowke wbila młodej kolczyki do uszu tak więc ma je od urodzenia i jej nic a nic nie przeszkadzają. Po tygodniu przebiliśmy jej nosek i sutki i połączyliśmy wszystko takimi łańcuszkami ale musieliśmy je ściągnąć bo przy zasuwaniu śpiochów łancuszek wplątywał się w zamek
Pozdrawiam wszystkie wyrodne matki i troskliwych tatusiów



hahaha... no w końcu miałas do tego pełne prawo.
Mama może zrobić wszystko swojemu dziecku a innym wara do tego.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by babulki » 20 Aug 2009, 15:34 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Thomas wrote:Mama może zrobić wszystko swojemu dziecku a innym wara do tego


no o tym wszystkie usilnie chcialysmy napisac
ale swietnie ze w koncu ktos cie uswiadomil

widac do niektorych typow trzeba dotrzec innym jezykiem

zegnaj thomas :-P
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
User avatar
babulki
Rozeznany
 
 
Posts: 274
Age: 44
Joined: 17 Oct 2007, 17:39
Location: jaroslaw/birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET

cron