szukam kolezanek-juz niedlugo przeprowadzka do birmingham;)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
No to moze jakies babskie spotkanie??? Ja jestem bardzo otwarta na poznawanie nowych ludzi. :wink: Jakas kawka lub imprezka ale w takim miejscu gdzie mozna porozmawiac i nie jest za glosno. Jak macie jakies sugestie co do dnia i miejsca to wrzucac. :wink:
Wyglad na to ze sporo dziewczyn jest zainteresowanych, ja mam tez dwie kumpele ktore pewnie z przyjemnoscia by dolaczyly. :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Vanilla » 18 Mar 2008, 20:36 Spotkanie:)

Bardzo dobry pomysl :) To moze jakos po Wielkanocy?? a co do miejsca ...hmmm - moze te dziewczyny Ktore dluzej tu sa i lepiej znaja miasto cos podpowiedza?:)

Vanilla
Początkujący
 
 
Posts: 17
Age: 40
Joined: 9 Feb 2008, 17:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

ja tez szukam znjomych;)

pigggy
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Age: 35
Joined: 13 Feb 2008, 18:13
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

ploty, wino, dajcie znac
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
User avatar
asia77
Rozeznany
 
 
Posts: 173
Age: 43
Joined: 4 Mar 2008, 19:51
Location: wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

Niedawno przyjechałam do Birmingham i ja też chętnie się dołączę :smile:

Karola92
Początkujący
 
 
Posts: 17
Age: 43
Joined: 20 Mar 2008, 19:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

czesc. Ja tez potrzebuje jakis spotkan z mamuskami sama mam dwie corki i chetnie poznam jakies kolezanki na plotki. :-)

joanna:)
Początkujący
 
 
Posts: 26
Joined: 29 Nov 2007, 16:29
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

:smile: czesc dziewczynki, moze ta niedziela. piszcie co sadzicie. jakas kawka w centrum na poczatek znajomosci, starbucks czy cos
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
User avatar
asia77
Rozeznany
 
 
Posts: 173
Age: 43
Joined: 4 Mar 2008, 19:51
Location: wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Vanilla » 27 Mar 2008, 21:40 Dobry pomysl:)

Tak - bardzo dobry pomysl:) mozemy umowic sie w centrum np kolo tego starbucks-a okolo 16?

Vanilla
Początkujący
 
 
Posts: 17
Age: 40
Joined: 9 Feb 2008, 17:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

A jaki znak rozpoznawczy?Bialo czerwona czapka;-)?

ulenka21
Raczkujący
 
 
Posts: 89
Age: 42
Joined: 18 Aug 2007, 15:27
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Jestem za, tylko chyba jestem za krótko w Anglii, żeby wiedzieć, gdzie to jest ;-) musicie mi pomóc tam trafić. tzn. wiem gdzie jest centrum, ale niestety nie wiem gdzie jest starbucks. Nie posiadam takiej czapki. ;-) może być np. czerwony szalik :-)

Karola92
Początkujący
 
 
Posts: 17
Age: 43
Joined: 20 Mar 2008, 19:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

swietnie. przede starbucks o 1600. jak ktos chce gdzies indziej to moze na miejscu zaproponowac, jak ktos ma problem ze znalezieniem tego to niech das tutaj wczesniej znac. ja ostatnio przestaje tak czesto nosic czern, ale z bialo-czerwona czapka wysiadam, bo nie mam, wstyd, ale ostatnio polubilam zielony szal, to moj znak rozpoznawczy. :grin:
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
User avatar
asia77
Rozeznany
 
 
Posts: 173
Age: 43
Joined: 4 Mar 2008, 19:51
Location: wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

A moim znakiem jest wilekosc przypominajaca wieloryba;-)Za 2 miesiace rodze:)A co do miejsca spotkania, to mysle, ze najbardziej znanym miejscem w centrum jest "byk", a raczej jego figura:)Tez za bardzo nie wiem gdzie jest starbrucks,wiec jesli wiekszosc sie zgodzi moze obok byka, pozniej ewntualnie mozna isc na kawe do starbrucks, chyba, ze sie nam temat skonczy juz przy byku;-))))Pozdrawiam

ulenka21
Raczkujący
 
 
Posts: 89
Age: 42
Joined: 18 Aug 2007, 15:27
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

tak na wszelki wypadek. jak od byka idziesz w strone broad street przechodzac obok sklepow, w strone wielkiej fontanny z lezaca panienka, po drodze mijasz tesco express a po drugiej stronie tesco masz starbucks. tylko szybko uzgodnijmy. dalam znac kilku dziewczynom co na forum nie sa, to bym musiala im napisac o zmianie miejsca.chociaz byczka rzeczywiscie wszyscy kojarza.
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
User avatar
asia77
Rozeznany
 
 
Posts: 173
Age: 43
Joined: 4 Mar 2008, 19:51
Location: wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

Dobrze - niech bedzie kolo byka:) jesli wiekszosc bardziej kojarzy to miejsce to nie bedziemy mieszac w glowie Starbucksem;-p - Wiec : kolo byka jutro ok 16.00 do zobaczeniaaaa!!!!

Vanilla
Początkujący
 
 
Posts: 17
Age: 40
Joined: 9 Feb 2008, 17:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Laseczki bawcie sie dobrze. Pewnie bedzie z wami moja lady, spijcie mi ja troszke, ostatnio gram jej na nerwach i potrzebuje babskiego wyjscia.

Mala, jesli chcesz to chetnie po ciebie przyjade... lubie jak jestes troszke podchmielona...#


Udanej zabawy dziewczeta ( tylko prosze nie podrywac mi bezowych, tego bym nie przezyl, cala reszta jest ok )


ps slowiczku jesli bedziesz podrywala dziewczeta, pamietaj o guscie swojego faceta... zreszta mamy podobne , wiec sie nei martwie
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET