Mlode mamusie czyli "ciezarowki po rozpakowaniu"

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
:arrow: Olusia85 ja tez jestem tu sama z chlopakiem i dajemy rade troszke klopotow z maluszkiem bylo ale jest jz lepiej :smile: maly calkowicie sie zgadzam ze takie forum to czasami wielka pomoc zwlaszcza w naszej sytuacji :wink:
:arrow: kindziulina no bobasek slodziutki
pozdrawiam :-)

kasiula20
Początkujący
 
 
Posts: 33
Joined: 22 Aug 2007, 21:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Dziewczyny kochane te wasze malenstwa ja juz tez bym chciala mies swojego aniolka w domku!!!! jeszcze tylko 2 miesiace czasami mi sie wydaje ze to jeszcze calye 100 lat mam nadzieje ze mi to szybciutko zleci :-P

Olusia85
Raczkujący
 
 
Posts: 92
Joined: 14 Nov 2007, 13:22
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Olivka moj synio juz od dawna gaworzy,ja to wogole od kiedy zaszlam w ciaze to wszystko przezywam hehe :) ale super jak sie widzi,jak wlasne dziecko z dnia na dzien robi takie postepy. Olusia85 ja tez tu jestem ze swoim chlopakiem-ale juz za rok mezem :) i takze poraz pierwszy mamy dzidzie,ale fajnie byc juz w trojke oboje jestesmy dumni,ze mamy synka a jak jest dziecko w domu to i radosc wieksza.W sumie wiekszosc moich znajomych nie ma dzieci,a te co maja to sie bardzo,bardzo rzadko z nimi widuje,takze fajnie chociaz na forum sobie z Wami pogadac :) A dziewczyny mam pytanko zamierzacie tu dlugo ''zagrzac" w Anglii??moj chlopak sie uparl,powiedzial ze nie chce wracac do Pl,zeby robic tylko na oplaty.Ja tu jestem zmieszana,brakuje mi mojej rodziny i przyjaciol... POZDROWIONKA
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

Moj maz sie uparl, zeby wracac, a ja wlasnie chcialabym zosatac. W pl mialam dosc jak wyjezdzal rano do pracy i wracal w nocy i starczalo na oplaty. Ja w pracy i tylko widzielismy sie w weekend. Tu odetchnelam. Widze go czesciej i maluszki tez maja radoche (bo tatus jest w domu i z nimi sie pobawi, nakarmi, przytuli, wycaluje itp).
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

dziewczyny mi tez sie teskni za rodzina ale ja tez tak mialam ze moj Artur wychodzil rano do pracy wracal w nocy i jeszcze tylko zledwoscia starczalo na oplaty a juz o dziecku to wogole nie bylo by mowy bo za co?
:-D

Olusia85
Raczkujący
 
 
Posts: 92
Joined: 14 Nov 2007, 13:22
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

u mnie bylo tak samo :roll:
jak na razie nie mamy zamiaru wracac do pl tu sie bardzo teskni ale zyje jakos latwiej ;)
dziewczyny mam takie pytanko chodzi mi o szczepienia mojego Filipka ma juz prawie 6 tyg a w 8 tyg jest jakies szczepienie nie wiem czy sama musze isc do przychodni czy pzyjdzie jakis list :?:
pozdrawiam

kasiula20
Początkujący
 
 
Posts: 33
Joined: 22 Aug 2007, 21:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

kasiula20 mi sam przyszedl list z przychodni.Pozniej jak juz szlam na to szczepienie z moim bubusiem,to za kazdym razem zapisywala na natepne szczepienie,ale i tak przychodzil list z przychodni.Takze wydaje mi sie,ze tez powinnas czekac.A jak nie przyjdzie juz po 8 tyg.to wtedy idz do przychodni badz telefonicznie i moze sie zapytaj.
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

Dzieki laseczki za pomoc,to moje 3 dziecko wiec glowe napewno gdzies tam zapakuje :mrgreen: Troche sie obawiam porodu pierwszego syna urodzilam przez cesarskie ciecie w polsce a córeczke ustawiali mi do porodu podczas porodu,tu mówia ze powinno pujsc tez naturalnie i wlasnie sie boje czy w ostatniech chwili nie wystapia jakies powiklania :!: :?: Dzieki za pomoc,pozdrawiam mamuski jeszcze troche i ja sie pochwale moim malym skarbem a tak przy okazji to bedzie chlopczyk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posts: 288
Joined: 27 Aug 2007, 14:28
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

dzieki kindziulinaa,wlasnie dzisiaj dostalam list z pzrychodni :smile:
a tak ogolnie to wkoncy udalo mi sie trafic w mleczko dla mojego bobasa zrobil normalna kupka haha :grin:

aha co sadzicie na tamat ciemieniuchy :?: bo gdzies tam wyczytalam ze powstaje u dzieci zaniedbanych a kapie dzidziusia codzienne i zauwzylam tak jakby lupiez i boje sie ze zrobia sie mu strupki jak to potem leczyc :?:

kasiula20
Początkujący
 
 
Posts: 33
Joined: 22 Aug 2007, 21:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

T nic groznego,wystarczy posmarowac główke oliwka,natluscic powinno samo odchodzic :wink: to zecz normalna wiec nie ma powodu do zmartwien,nie proponuje tu wyczesywania tego grzebyczkiem aby nie urazic mlodej skórki,wystarczy miekka szczoteczka pomasowac skóre glowy dziecka i czesto oliwic,nie martw sie kasiulka z czasem minie ;)

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posts: 288
Joined: 27 Aug 2007, 14:28
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Kasiaula20 ciemienicha wcale nie jest od brudu , tak , ze mozesz byc spokojna niczego nie przeoczylas w toalecie swojego babaska.A lokwiduje sie ja poprzez natluszczanie i szczotkowanie glowki miekka szczatka.Tak jak Ana pisala moze to byc zwykla oliwka ja kupilam sobie w Polsce jak bylam specjalny preparat nazywa sie ciemieniuszka posmarowalam nim glowke moze z 3 razy i zeszlo wszystko tyle , ze ciemieniucha czesto lubi sie powtarzac to zalezy od dziecka ...Pozdrawiam:)

[ Dodano: Nie Lis 25, 2007 17:45 ]
Ciemienucha!!!>>>>Jej przyczyną są przejściowe zaburzenia w pracy gruczołów łojowych, które mijają około 3. miesiąca życia. Częsta przypadłość występująca u niemowląt wkrótce po urodzeniu, w postaci nadmiernego złuszczania się owłosionej skóry główki.

Ewik
Przyczajony
 
 
Posts: 10
Joined: 9 Nov 2007, 09:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

dzieki wam kobietki za dobre rady :wink:
natluszczac glowke to znaczy tylko przed kapiela czy po rowniez :?: w ciagu dnia tez :?: bok sobie myslalam ze glowka tez musi troszke "oddychac"

kasiula20
Początkujący
 
 
Posts: 33
Joined: 22 Aug 2007, 21:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Znalazlem ciekawy artykuł pt The Polish baby boom: Fears for NHL...
Przyznam ze ciekawy jestem jak na to patrzycie. Mysle ze tez szkoda ze nie ma tam komentarza Matki-Polki.
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Image :)
User avatar
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posts: 246
Age: 49
Joined: 10 May 2007, 18:10
Location: Sandwell
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

Amigo_uk wrote:Znalazlem ciekawy artykuł pt The Polish baby boom: Fears for NHL...
Przyznam ze ciekawy jestem jak na to patrzycie. Mysle ze tez szkoda ze nie ma tam komentarza Matki-Polki.


no wlasnie probuje tam umiescic swoj komentarz i jakos nie moze przejsc....
dziwna sprawa... :neutral:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

Kasiulka smaruj jak tylko uwarzasz to za stosowne to nie zaszkodzi w niczym :) mozna godzine przed kompiela lub w dzien o kazdej porze to bez róznicy:)

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posts: 288
Joined: 27 Aug 2007, 14:28
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET