Opalanie natryskowe

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 8 Jul 2007, 20:52 Opalanie natryskowe

Prosze o informacje na temat opalnia natryskowego. Gdzie moge znalezc taki salon, gdzie mozna wykonac taki zabieg. Z gory dziekuje i pozdrawiam. :roza:
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 8 Jul 2007, 21:22 Re: Opalanie natryskowe

Ja chodze do tego co znajduje sie w centrum Birmingham :
Address : 49 Pinfold Street
Birmingham B2 4AY
Telephone : 0121 643 8281

Wejdź sobie na te stronke i poczytaj. Wygląda to dokładnie jak na tej focie. Trwa zaledwie minutę. Sesja kosztuje 14.99 i możesz to robić co 10 do 14 dni zależy od Ciebie. Ja sobie wykupiłam trzy za 35.00 funtów (wiadomo wyjdzie taniej :wink: ) Ogólnie opalenizna zaczyna schodzić po 10 dniach. Oczywiście pod warunkiem ze nie bierzesz długich kąpieli i dobrze nawilżasz skore. Poza tym wiadomo przed musi być depilacja, piling i około 12 godzin przed nie możesz stosować żadnych balsamów czy dezodorantów. Natomiast po przez około 8 godzin żadnego prysznica. Na opalanie najlepiej wybrać się w ciemnych i luźnych ciuchach. Jak cos jeszcze to pytaj. :wink: Narazie jestem zadowolona :wink:

http://www.thetanningshop.co.uk/SprayTan.htm
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by kik1976 » 9 Jul 2007, 08:34 Re: Opalanie natryskowe

widzial ktos moze teledysk piosenk pink - stupid girls. tam jest kadr dzieczyny po opalaniu natryskowym :mrgreen: polecam obejrzec. bez obrazy oczywiscie, tak nasunelo mi sie na mysl o tym opalaniu.
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 9 Jul 2007, 13:21 Re: Opalanie natryskowe

Widziałam ten teledysk i nie rozumie do czego pijesz i jaki ma to zwiazek ze mna. Od pokoleń kobieta powinna dbać o siebie, a jezeli natura nie obdarzyla mnie ciemna karnacja, a na topie jest wlasnie takowa, to czemu mam sobie zalowac. Jezeli ty nie musisz - to tylko sie ciesz, a ja tylko moge ci pozazdroscic (naprawde mam bardzo jasna karnacje) Na dokladke jezeli to jest bezpieczniejsze niz solarium i slonce, to czemu mam nie wydac ta dosyc spora kwote na to by wygladac piekniej (zreszta to ja tu zarabiam i moge wydawac na co chce). Na pewno chce sprobowac. Musze sama na swej skorze przekonac sie, czy jest to warte. Dziekuje Anek za odpowiedz. Jak bede miala pytania na pewno sie skontaktuje. Jeszcze raz wieleki dzieki ;-) :roza:
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kaczuszka » 9 Jul 2007, 15:41 Re: Opalanie natryskowe

mamuska kik1976 napisala co jej sie ''nasunelo'' wiec nie widze tutaj nic ''pijacego'' do Ciebie.......

co do natryskowego dodatkowo zalecaja jeszcze stosowanie lekko brązujących balsamów pielęgnacyjnych (tzw samoopalaczy) a stosowanie gorących kąpieli i pływanie w basenie z chlorowaną wodą może skrócić okres trwania opalenizny.

:roza: :roza: :roza:
------
http://www.awstudio.az.pl/cru/dita.gif
- Puchatku...?
- Tak, Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę.
- Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
User avatar
Kaczuszka
Stały Bywalec
 
 
Posts: 416
Age: 42
Joined: 10 Feb 2007, 21:23
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 9 Jul 2007, 18:30 Re: Opalanie natryskowe

Kaczuszka wrote:mamuska kik1976 napisala co jej sie ''nasunelo'' wiec nie widze tutaj nic ''pijacego'' do Ciebie.......

co do natryskowego dodatkowo zalecaja jeszcze stosowanie lekko brązujących balsamów pielęgnacyjnych (tzw samoopalaczy) a stosowanie gorących kąpieli i pływanie w basenie z chlorowaną wodą może skrócić okres trwania opalenizny.

:roza: :roza: :roza:


Właśnie dodatkowo używam sobie tego balsamu brązującego :wink: Poza tym zwisa mi opina kogoś na temat oplania natryskowego. :wink: Raczej szkoda mi tych uzależnionych od solarium jak będą wyglądać za naście lat pod warunkiem ze wcześniej ich nie zeżre ten co tyłem chodzi. :mrgreen:
p.s. nie widziałam teledysku bo takich „inteligentnych” rzeczy nie oglądam
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by kik1976 » 10 Jul 2007, 11:10 Re: Opalanie natryskowe

na wszelki wypadek poczytalam sobie o roznych formach opalania. wychodzi na to , ze solarium jest szkodliwe dla skory, samoopalacze i te opalanie natryskowe , uwazaja obecnie za bezpieczne. jednak chyba najlepsze jest opalanie naturalne - oprucz lezenia plackiem. oczywiscie kazdy moze robic co chce, ale skro natura dala nam taka cere , a nie inna,to widocznie miala w tym jakis cel. jesli chodzi o mode , to chyba zawsze lepiej wygladac naturalnie, a jesli korzysta sie z dobr kultury, to nie przesadzic, bo efekt bedzie odwrotny do zamierzonego. :roza: :idea:
ps. sprawy teledysku nie bede juz komentowac .
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 10 Jul 2007, 14:42 Re: Opalanie natryskowe

Wiesz Anek przypomniałam sobie pytanie. Jaki efekt opalanie natryskowe powoduje na blond wlosach lub brwiach? Napisalas, ze ubrania lepiej zakladac ciemne, wiec chyba z wlosami i brwiami, moze tez cos sie dziac dziwnego. Lepiej wczesniej o tym wiedziec. Moze jeszcze sama masz inne obserwacje z którymi moglabys sie ze mna podzielic. Czytalam rowniez, ze opalanie natryskowe nie szkodzi w ciazy i w czasie karmienia, jesli cos o tym wiesz to tez odpisz. Z gory dzieki. :roza:
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 10 Jul 2007, 18:35 Re: Opalanie natryskowe

Nie sadze zeby zabarwialo wlosy czy brwi :wink: zreszta masz specjalny czepek. W najgorszym wypadku jak przyciemni brwi to nawet fajnie (zartuje :mrgreen: ) Napewno nie szkodzina na ciaze i na karmienie. Wiadomo ze bedziesz sie oplac w staniku (w wypadku karmienia). Poza tym nie wygladam nie naturalnie ani tez nie robie z siebie jakiejs sztucznej lalki. Moze sie to wydac dziwne ale opalenizna wyglada dosc naturalnie. Poza tym nie mam czasu ani warunkow na sloneczne promienie (zreszta nawet nie ma do tego pogody) :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 11 Jul 2007, 18:38 Re: Opalanie natryskowe

Dzieki za odpowiedz. Sprobuje jak urodze, bo teraz ledwo sie ruszam(przez ciąże). No i napewno po porodzie to tez pare dni poleze. Zreszta jeszcze sobie nie wyobrazam jak to jest z bliżniakami. Trzymaj sie cieplo. :roza:
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by olivka » 2 Sep 2007, 19:10 Re: Opalanie natryskowe

mamuśka twins, no i jak? opalalas sie na tym natryskowym? bo mnie tez kusi zeby pojsc hihihi jestem ciekawa jak to wyglada bo nigdy nie bylam. daj znac jakie wrazenia.. jestem ciekawa czy taka opalenizna nie brudzi ubran jak sie sciera bo ja np lubie biale rzeczy i tak mysle czy by nie brudzilo za bardzo...
:roza: :roza: :roza:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 2 Sep 2007, 21:36 Re: Opalanie natryskowe

Nie, nie miałam czasu! Mam ochote, ale samej jakos nie mam motywacji. Zwlaszcza, ze musze dzieci zostawiac itp. Kazde wyjscie wiaze sie z uciekaniem pokarmu. Zreszta troche mam do centrum, ale planuje w najblizszym czasie sie udac. Chociaz sprobowac. Jak pojde to dam znac, co i jak.
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by olivka » 3 Sep 2007, 06:43 Re: Opalanie natryskowe

mamuśka twins, doskonale cie rozumiem.. ja mam jednego szkraba i mi ciezko sie zmotywowac do roznych planow,bo ja go niemam z kim zostawic, bo nawet tu nikogo nieznam... a ty z dwojgiem kruszynek to tymbardziej... :roza: :roza: :roza:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 3 Sep 2007, 21:45 Re: Opalanie natryskowe

Do mnie przyjechała mamusia i mi pomaga... Napewno sie niedlugo wybiore na to opalanie natryskowe. Jak pisałam powyżej sprobuje. Przyznam sie, ze zastanawiam sie na solarium, bo ogolnie latwiej dostepne (nie musze tak daleko jechac), tansze i trwalsze. Najpierw sprobuje natryskowego i jezeli, rzeczywisie jest tak dobre to tylko z niego bede korzystac. :wink:
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by olivka » 4 Sep 2007, 08:51 Re: Opalanie natryskowe

przy jasnej karnacji dobrze jest stosowac dobry samoopalacz,lub krem brazujacy... pozdrowienia dla mamy twojej :roza: pewnie jest dumna z dwuch kruszynek... :wink:
User avatar
olivka
Zadomowiony
 
 
Posts: 804
Age: 114
Joined: 25 Jul 2007, 09:08
Location: z Ksiezyca...
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET