Kostium kąpielowy na basen

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

MalePostNapisane by Krzysiek2099 » 2 Dec 2013, 19:21 Kostium kąpielowy na basen

Jako, że tu jest świat kobiet i można o modzie pogadać to zadam pytanie tutaj.

Gdzie mogę kupić w normalnej cenie kostium kąpielowy w Birmingham? Najlepiej dwuczęściowy,ale jak nie będzie wyboru to się zadowolę kupnem body. Nie będziemy częstymi gośćmi na basenie i ciągłe pływanie nie wchodzi w rachubę, także kostium ma być bardziej ładny niż praktyczny do pływania. Nie śpię na forsie, także cena się liczy, ale z drugiej strony nie jestem fanem kupowania badziewia. W sumie to słabo znam Birmingham, także prosiłbym w miarę konkretne miejsca.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posts: 151
Joined: 2 Jun 2013, 23:02
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Gaba76 » 2 Dec 2013, 21:14 Re: Kostium kąpielowy na basen

to może w primarku?? przesadnie drogo tam nie mają a z drugiej strony jakiś badziew też to nie jest.. ja sama tam kupowałam swój strój kąpielowy z tym ze używam go raczej na plaże.. na basen wole jednoczęściowy :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Paga » 3 Dec 2013, 00:02 Re: Kostium kąpielowy na basen

Zgadzam się , w primarku maja ładne stroje i w przystępnej cenie , śmiało se cos znajdziesz .
... leżę w łóżku i rozmawiam z sufitem ... DLACZEGO ???? Wydaje mi się , że rozumie więcej niż podłoga .
User avatar
Paga
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 31 May 2012, 21:36
Location: Walsall .
Reputation point: 12
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by elisse » 12 Dec 2013, 14:38 Re: Kostium kąpielowy na basen

Moim zdaniem najlepiej sie udac do Decathlona.
Kupisz tam porzadny kostium do plywania za bardzo rozsadne pieniadze.
W Primarku kupisz raczej cos w stylu bikini. Zreszta o tej porze roku ciezko cos bedzie tam dosatc.

elisse
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 10 Dec 2013, 15:09
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET