Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by bogini8 » 15 Feb 2013, 15:26 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

vanilia, gratki :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater ta dzewczyna stracila 36 kg!! w 7 miesiecy cwiczac z ewa :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 15 Feb 2013, 18:35 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

bogini8, dzięki. Ciekawe czy diety stosowała i jak długo ćwiczyła. Należą się jej słowa uznania. Ja chylę czoła
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 15 Feb 2013, 18:49 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

vanilia, cwiczyla 4-6 razy na tydzien, glownie skalpel i shok trening, dieta,zdrowe odzywianie, bez przejadania sie.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 19 Feb 2013, 11:46 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Hej Dziewczyny! Jak wam idzie? Ja już zrobiłam 2 podejście do Killera i po 20 min padłam, ale jak to mówią nie odrazu Kraków zbudowano. Małymi kroczkami do przodu :). W każdym bądź razie czuję się świetnie, doładowana energią :). Czy którejś z was udało się zrobić całego Killera albo Turbo?
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by karmelek » 19 Feb 2013, 13:25 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Ja spróbowałam tego treningu z gwiazdami i 1-sza cześć to luzik, ale jak zapodała 2-gą kardio to padłam i nie miałam siły na zrobienie 3 części :D
Killera spróbowałam 2 razy i udało mi się wytrwać 10 minut :D, a turbo raz spróbowałam i też odpadłam po 10 minutach :D moja kondycja jeszcze się nie wyrobiła na taki szok treningowy skalpel śmigam cały ale o reszcie mogę jeszcze pomarzyć :]
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posts: 189
Age: 39
Joined: 30 Oct 2007, 08:47
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 19 Feb 2013, 14:27 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

vanilia, po miesiacu skalpela, kilera robilam 2 razy, ale nie przypadl m do gustu.Za pierwszym razem zrobilam pol, za drugim calego.
Teraz wlaczylam do treningu turbo i robie cale,2-3 razy w tygoniu przeplatajac nim skalpela, ale po zrobieniu czolgam sie do lazienki pod prysznic :D:D:D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 38
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 21 Feb 2013, 11:34 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Hej dziewczyny! Wczoraj przyszła mi płytka Ewy. Postanowiłam dzisiaj skoczyć na głęboką wodę i zrobiłam Szok trening. Ciężko niesamowicie, cała się trzęsę, ale zaliczyłam cały i jestem z siebie dumna. Jak dla mnie to super trening, ale niesamowicie ciężki, choć przyjemny :). Zobaczymy za trzy m-ce jaka będzie różnica. Skalpela wybróbuje chyba w sobotę, bo jutro wracam do Szoku :). Pzdr
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by danonek » 21 Feb 2013, 11:54 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

vanilia, gratki ja robie na zmiane kilera skalpel turbo i trening z gwiazdami

danonek
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Joined: 12 Nov 2011, 22:13
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 21 Feb 2013, 12:26 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

danonek, wspaniale. Dla mnie killer to dosłownie zabójstwo. Ten szok trening bardziej przypadł mi do gustu. Jeszcze mnie mięśnie palą i kocham to uczucie. Nie sądziłam że ćwiczenia są takie uzależniające. No jeszcze trochę i wbiję się w piękny strój kąpielowy. Nie mogę się doczekać spojrzenia mojego Mężczyzny. Sama myśl o tym jest dopingująca.

Dodano: -- 21 lut 2013, o 12:27 --

danonek, wspaniale. Dla mnie killer to dosłownie zabójstwo. Ten szok trening bardziej przypadł mi do gustu. Jeszcze mnie mięśnie palą i kocham to uczucie. Nie sądziłam że ćwiczenia są takie uzależniające. No jeszcze trochę i wbiję się w piękny strój kąpielowy. Nie mogę się doczekać spojrzenia mojego Mężczyzny. Sama myśl o tym jest dopingująca.

Dodano: -- 23 lut 2013, o 15:09 --

Dzisiaj wypróbowałam Skalpel II. Fajne ćwiczenia, wydają się banalne, ale przy utrzymaniu prawidłowego tępa pot się leje niesamowicie. Zestaw ćwiczeń spoko, ale ja chyba jednak zostane przy skalpelu I, bardziej w nim czuję mięśnie brzucha, no i Szok II, także zobaczymy jako to będzie.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Kitka » 13 Mar 2013, 10:42 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Hej!
Jako tako doszłam do siebie po porodzie, więc zaczełam skalpela. Matko, jaką ja ma formę :roll: Ledwo wyrabiam, ręce mnie bolą, nie mogę ich tak długo w górze utrzymać :? Kolana nawalają to chyba nie dobrze :?
No nic jakoś ćwiczę na tyle ile daje radę, mam nadzieję, że z każdym razem będzie łatwiej. Ćwiczę 3 razy w tygodniu, 5 razy w tygodniu zaiwaniam z syniem do szkoły 4 x po 20min :D Do tego pcham wózek przed sobą i jak idę sama bez starszaka to tempo sobie daję duże, mam dwie górki do pokonania, więc pupę i nogi czuję :wink: Jak dobrze, że jestem przymuszona nie jako do tych spacerów (z biletu miesięcznego zrezygnowałam specjalnie :) )
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 13 Mar 2013, 12:14 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Kitka, BRAWO !!! Super, że się za siebie wzięłaś! Napewno szybko zobaczysz efekty. Ja przez 1-szy miesiąc ćwiczyłam skalpela po 3 razy w tygodniu i efekty przyszły szybciutko. W sobotę minie mi już 2 miesiąc i muszę przyznać, że tkankę tłuszczową zaczynam spalać coraz mocniej, staram się ćwiczyć po 4-5 razy w tygodniu skalpela w tym choć 1-2 razy Szok trening II z jej nowej płyty. Mięśnie mnie znowu zaczynają boleć, czuję to tzw palenie i muszę przyznać, że ja to lubię :). Pamiętaj, że ćwiczenia to nie przymus, to jest chwila dla nas, żebyśmy mogły o siebie zadbać. Życzę powodzenia i wytrwałości, napewno się opłaci. Trzymam za Ciebie kciuki. P.S. Pamiętaj o tym, żeby się mierzyć co miesiąc, a wagę wywal w kąt. Pozdrawiam

Dodano: -- 14 mar 2013, o 11:02 --

Dziewczyny Ewa usunełą z YT skalpela, mi udało się go ściągnąć z tej strony :
http://youtuback.com/backup/a4000AQHjAm ... p4-3gp-mp3 ZA DARMO. Tyle że to wygasa w ciągu 3 dni bodajże także możecie sobie ściągnąć i mieć swój bez łaski czyjejś. Pozdrawiam
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by marlenka1134 » 19 Mar 2013, 19:01 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

hej dziewczyny jaka jestem zadowolona ze znalazłam taki temat na forum. ja ćwiczę z Ewa od tygodnia na początku ćwiczyłam turbo ale przeszłam do kilera. jestem zachwycona motywacja jaka daje ewa. mogła bym ćwiczyć 2-3 razy dziennie z chęcią hehe ale robię raz ale codziennie. wiecie mam taki problem od początku ćwiczeń strasznie mnie bola łydki nie rozumiem dlaczego później cały dzień nie mogę chodzić :( wiecie dlaczego??
[color=#FF400Bo każde spojrzenie w jego oczy jest powodem by go kochac ;*

Wystarczy jeden Twój uśmiech, a wszystko nabiera sensu:***

0][/color]
User avatar
marlenka1134
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 35
Joined: 4 Apr 2011, 18:03
Location: west bromwich
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 19 Mar 2013, 20:19 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

marlenka1134, masz poprostu zakwasy. Jeśli zaczynasz ćwiczyć powinnaś robić przerwy np 1 dzień ćwiczeń 1 dzień przerwy wtedy mięśnie mają czas się zregenerować i po np tygodniu przestają boleć bo już się przyzwyczaiły do ćwiczeń. Fajnie że się dołączyłaś. Życzę powodzenia i wytrwałości. Ja już ćwiczę 2 mce i jsstem zadowolona z efektów i coeaz bliżej do osiągnięcia celu. Pozdrawiam

Dodano: -- 19 mar 2013, o 20:22 --

marlenka1134, masz poprostu zakwasy. Jeśli zaczynasz ćwiczyć powinnaś robić przerwy np 1 dzień ćwiczeń 1 dzień przerwy wtedy mięśnie mają czas się zregenerować i po np tygodniu przestają boleć bo już się przyzwyczaiły do ćwiczeń. Fajnie że się dołączyłaś. Życzę powodzenia i wytrwałości. Ja już ćwiczę 2 mce i jsstem zadowolona z efektów i coeaz bliżej do osiągnięcia celu. Pozdrawiam
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Kitka » 19 Mar 2013, 22:18 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

vanilia Zapomniałam podziękować za link :grin: Mogę ćwiczyć dalej :D
Nadal bolą mnie kolana, wiec kilka ćwiczeń sobie zmieniłam :wink:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 19 Mar 2013, 23:23 Re: Shape z płytą DVD Ewy Chodakowskiej

Kitka, nie ma za co. Ponoć skalpel znów powrócił na YT.

Dodano: -- 19 mar 2013, o 23:23 --

Kitka, nie ma za co. Ponoć skalpel znów powrócił na YT.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

PreviousNext

Return to ŚWIAT KOBIET