Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by karen » 22 Jun 2011, 22:03 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ewela .. z malenstwem to napewno dasz sobie rade bo juz masz jakies doswiadczenie , To moje pierwsze wiec moze byc gorzej :)
A co do porodu to jakby cos zaczelo sie dziac a maz bylby w pracy to nie da rady przyjechac? Daleko pracuje od domu ? Kurcze troche nieciekawie .
Moj pracuje tylko 10min od domu wiec mam luz w sumie :)

karen
Rozeznany
 
 
Posts: 111
Joined: 10 Nov 2008, 17:46
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 22 Jun 2011, 22:15 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ewela119, jak zaczniesz rodzic, a meza nie bedzie dzwonisz po taksowke, bierzesz core i jedziecie do szpitala, aha no i dzwonisz do meza, ze ma zbierac manatki :lol: mezowi przysluguja 2 tygodnie paternity leave, wlasnie na opieke nad Wami, a pozniej to juz bedziesz mogla core do szkoly odprowadzac :)
wszystko bedzie ok, zobaczysz :)

ps. ja tez nie wyobrazam sobie ludzi krzatajacych sie po domu w tym czasie, bo to jednak goscie i ma sie to poczucie, ze trzeba wokol nich "skakac" :?
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 22 Jun 2011, 22:30 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

karen, ja uzywalam Dac perfecta mama dla ciezarny w ciazy i po porodzie. intensywn preparat przeciw rozstepom, mozna go uzywac od 3 mca ciazy bodajze. i z tej samej seri jest fajny krem na zmeczone nogi rowniez dla ciezarnych :)

Dodano: -- 22 cze 2011, o 22:31 --

http://www.domzdrowia.pl/59145,dax-cosm ... tepom.html super sie wchlania i ma swietny zapach :)

Dodano: -- 22 cze 2011, o 22:35 --

ewela119, dasz rade, miliony kobiet na swiecie sobie daja rade to i ty dasz :) masz juz wprawe:) malucha w wozek i na spaccer i przy okazji corke do szkoly.
a jak corka w szkole to zawsze mozesz cos upichcic czy ogarnac.. a a pozatym twoja cora jest juz na tyle duza ze zawsze cos ci przy maluchu pomoze a to cos poda a to potrzyma, dobre i to :)
wiem cos o tymjestem starsza siostra :Di jaka mnie duma rozpierala jak pomagalam mamiemyc czy przebierac siostre:) chociaz na poczatku bylam bardzo zazdrosna.

Dodano: -- 22 cze 2011, o 22:37 --

agg wrote:ps. ja tez nie wyobrazam sobie ludzi krzatajacych sie po domu w tym czasie, bo to jednak goscie i ma sie to poczucie, ze trzeba wokol nich "skakac"
u mnie byla mama tylko na 1,5 tygodnia i bardzo mi pomogla przy maluchu za co jej jestem wdzieczna:) ale wiekszej ilosci gosci bym nie chciala miec...siostr szwagrow ich dzieci itp o nieee :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 39
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 23 Jun 2011, 09:47 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Jesli chodzi o mnie to u mnie w gre wchodzi jedynie tesciowa, ale jak ona bedzie leciala to tesciu tez nie odpusci wiec zwala sie tu we dwojke :roll: A nawet nie wiadomo kiedy w zasadzie mialabym ich tu sciagnac, z reszta z tesciowa niezbyt mi sie uklada wiec wole jak jest daleko :D Jak byli 12 dni na Boze Narodzenie to nie moglismy sie z moim doczekac az sobie pojada bo jego mama jest meczaca i on sam sobie z tego zdaje sprawe. Rzucala mi tu fochy o byle pierdole i trzeba ja bylo chodzic i przepraszac i jestem pewna ze przy noworodku byloby tak samo, roznica zdan i odrazu foch z jej strony. Najbardziej sie boje wlasnie zeby nie zaczac rodzic w srodku dnia bo moj jest kierowca i czasami jest na drugim koncu anglii a chcialabym zeby byl przy mnie, zeby byl dla mnie podparciem nie tylko duchowym ale i jezykowym bo pomimo ze sie ucze nie czuje sie w angielskim zbyt pewnie a i nie wiem czy bede w stanie myslec co i jak powiedziec majac skurcze :roll:
Corka poki co jest zakochana w dzidziusiu :) Przychodzi i caluje mnie po brzuchu i przytula, ostatnio polozyla rączke i akurat byl kopniak, oczy zrobila jak 5 zl a cieszyla sie jak nie wiem, ona bardzo lubi malenstwa, ja czesto jakies przygarniam do siebie :D i nie byla zazdrosna ale nie mam pewnosci jak zareaguje na takiego berbecia na stale, chociaz i tak bardziej boje sie tego ze ona wlasnie tak bardzo bedzie chciala pomagac ze nie bede mogla spuscic jej z oka zeby nieswiadomie nie zrobila dziecku krzywdy probujac je np podniesc
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by karen » 23 Jun 2011, 13:19 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

bogini8 dzieki za odpowiedz. Jednak nie mam mozlwosci zabardzo zeby zakupic to w PL wiec pewnie bede musiala poszukac czegos tutaj w sklepach.
Dzis mialam spotkanie z polozna , mowilam ze maly nie rusza sie az tak bardz od 2 dni wiec wyslala mnie do spzitala na ktg , tam tez zrobili mi skan zeby sprawdzic wody i wszystko jest ok :) Widzialam Malego i nie moge sie doczekac , zeby go zobaczyc na zywo :))
A co tutaj tak cicho ??:)

karen
Rozeznany
 
 
Posts: 111
Joined: 10 Nov 2008, 17:46
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 23 Jun 2011, 14:00 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

karen, z kosmetykow stad slyszalam i czytalam ze super sprawdza sie bio-oil http://www.boots.com/en/Bio-Oil-60ml_19765/ :)

kurde ewela sie na skan pewnie zbiera :))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 39
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 23 Jun 2011, 16:34 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

bogini8, jak pisalas powyzszego posta to ja juz siedzialam w poczekalni :D No i sie lajdak dupa na nas wypial :D A w zasadzie to lajdaczka :D Pani powiedziala ze jak na jej oko to baba i to bardzo wstydliwa bo co trzeba chowala kopiac przy tym strasznie :) Z tego co udalo jej sie zobaczyc to wszystko ok, ale nie zmierzyla wszystkiego co trzeba bo sie nie chciala odwrocic wiec 14 lipca mam kolejny scan, nic nie mowilam ze bede miala robiony w Pl, bedzie dodatkowa okazja popatrzec sobie na kruszyne. 45 min tam lezalam, tak fajnie mi bylo ze az mi sie spac zachcialo :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 23 Jun 2011, 17:11 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

45min?strasznie dlugo:)) dobrze ze wszustko w porzadku. czyli wlasciwie dalej nie wiesz do konca czy to kazia czy kazio?:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 39
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 23 Jun 2011, 18:06 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

No tak na bank to nie wiadomo bo tylko przez chwile udalo sie babce zerknac tam i to z takiej nie do konca wygodnej pozycji. Mysle ze wyjasni sie to jeszcze, w koncu przede mna jeszcze 2 scany :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 23 Jun 2011, 21:32 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ewela119, no to moze faktycznie dziewczynka? :)
powiem Ci, ze bylam z 2 kolezankami na usg polowkowym i w obu bez cienia watpliwosci widzialam jajka :D tego sie nie da nie zauwazyc ;) ale tak jak lekarze mowia, nigdy na 100 nikt Ci nie powie, bo zdarzaja sie wpadki :wink:
w polsce pewnie dowiesz sie na 99% :grin:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 24 Jun 2011, 10:59 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dzidzia byla zle ulozona, doskonale widac bylo pupcie i plecy, cala reszta nie za bardzo wiec pani mowila ze dlatego mogla nie widziec. W sumie beda jeszcze 2 scany to bedzie pewniejsze, chociaz mi to tam zadnej roznicy nie robi, B byl wczoraj troche zawiedziony ze bedzie kolejna baba w domu no ale trudno, bedzie sie musial z tym jakos pogodzic. W koncu mu przyjdzie zyc miedzy babami, u niego w domu rodzinnym byli sami faceci (nie liczac matki) bo ma tylko 2 braci, zadnej siostry wiec teraz zobaczy jak to jest w druga strone :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 24 Jun 2011, 13:03 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

No i niestety mam zle wiadomosci :( we wtorek poronilam :( Dochodze juz do siebie...trzeba zyc dalej... ciesze sie ze u Was wszystko ok :*
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 24 Jun 2011, 13:21 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Agadz27, o kurcze tak mi przykro, ale nie lam sie, trzeba probowac dalej, gdzies tam czeka na ciebie malenstwo.
A jak sie czujesz? w sensie fizycznym?wszystko ok?

Dodano: -- 24 cze 2011, o 13:24 --

ewela119, kurcze wiesz faceci to odbieraja po swojemu, zasadzic drzewo, splodzic syna itd ;)... chyba dlatego kazdy facet marzy zeby miec potomka, dla potrzymania nazwiska i wogole jakos to tak juz jest skonstruowane ;) ja bym chciala miec teraz corke dla rownowagi :D i mam nadzieje ze tak bedzie w przyszlosc , bo moja tesciowa ma samych wnukow, ostatnia we mnie nadzieja:D:D:D

Dodano: -- 24 cze 2011, o 13:26 --

agg wrote: w obu bez cienia watpliwosci widzialam jajka tego sie nie da nie zauwazyc
a ja tam u swojego malge na usg nie widzialam jajkow:D:D serio:D no ic zasem lekarze myla jajka wiadomo z czym:P
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 39
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 24 Jun 2011, 13:45 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Agadz27, strasznie mi przykro :( Trzymaj sie kochana :(

bogini8, no wlasnie, kazdy facet chce miec syna, tym bardziej ze moj powiedzial ze nie chce miec wiecej dzieci, no ale moze jak bedzie corka to zmieni zdanie i skusi sie zeby sprobowac jeszcze raz :D W nim albo w jego bracie nadzieja na kontynujacje nazwiska, jak nie to rod wyginie :P Jak dla mnie to moglyby sie rodzic same dziewczynki :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 24 Jun 2011, 13:51 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ja zawsze chcialam parke :) ale w odwrtnej kolejnosci :) najpier dziewczynke potem chlopcac, no nic nie wyszlo:D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 39
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET