Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by ewela119 » 25 May 2011, 19:32 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witaj karen, nie wiem czy jest ktokolwiek kto przeczytal wszystkie te posty :D JA tez nie przeczytalam ale co tam :D Fajnie ze napisalas :) Juz nieduzo Ci zostalo, tez bym chciala juz byc w koncowce a tu jeszcze troche ponad polowa mi zostala, no ale co sie odwlecze to nie uciecze :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by karen » 25 May 2011, 21:26 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Hej ewela :) wiem ,ze koncoweczka ale mam coraz wiecej stresow teraz bo az sie boje co to bedzie hihi . A Tobie ile zostalo ??

karen
Rozeznany
 
 
Posts: 111
Joined: 10 Nov 2008, 17:46
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 25 May 2011, 22:39 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Mi zostalo jeszcze troche ponad polowe, mam termin dopiero na poczatku listopada. To Twoje pierwsze dziecko? Nie ma co sie stresowac, bedzie dobrze :) Ja tam sie nie denerwuje, czekam spokojnie co bedzie, starsza corka zaraz konczy 5 lat i jest zachwycona ze bedzie dzidzius, chodzi i caluje mnie w brzuch, mam nadzieje ze nie zmieni zdania :D Bardziej mnie zastanawia jak nowego czlonka rodziny zaakceptuje kocur :D No ale wyjscia mial nie bedzie, chyba ze sie obrazi i sobie pojdzie ale watpie :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by miss.beata » 27 May 2011, 08:33 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

hehe no mi tez zostalo juz nie dlugo bo jestem prawie w 34 tg no ale juz coraz blizej ale coraz bardziej sie boje ... nie wiem czemu ale jakos porod mnie przeraza .. teraz w niedziele ide na ten caly delivery suite trip.. i nie wiem co i jak zobaczymy co mi tam powiedza...

miss.beata
Początkujący
 
 
Posts: 16
Joined: 9 May 2011, 13:39
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 27 May 2011, 09:22 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

A tam, nie ma czego sie bac :) Wszystko bedzie dobrze :) Ja tam o porodzie nie mysle w ogole, bardziej rozmyslam nad tym co potem bo polowek pracuje od 5-6 rano do samego wieczora a corke trzeba bedzie do szkoly odprowadzac i przyprowadzac i bardziej sie martwie jak sobie to wszystko zorganizowac ale jakos dam sobie rade, nie mam wyjscia :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by korbobor » 28 May 2011, 07:58 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Cześć dziewczyny :D
Wczoraj byłam na usg połówkowym i powiedzieli mi, że to będzie dziewczynka :)
Serce już szaleje ale rozsądek mówi poczekaj ;)
Mam więc do was pytanie jak to jest z tą sprawdzalnością usg ? Jak było w waszych przypadkach?

I jakoś nie mogę się powstrzymać :oops:
Image

Uploaded with ImageShack.us
Last edited by korbobor on 28 May 2011, 08:15, edited 1 time in total.
User avatar
korbobor
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 42
Joined: 23 May 2007, 19:26
Location: Sheldon, Łódź
Reputation point: 62
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 28 May 2011, 08:09 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

korbobor, gratulacje :) a na ile procent ci powiedziala?u mnie ze 90 ze chlopak :) w polsce bylam na 3d i mi powiedzial 99% ;) ale to i tak do konca niewiadomo bo rozne sa przypadki ;) najlepsze sa neutralne ubranka :) :D

Dodano: -- 28 maja 2011, o 08:12 --

miss.beata wrote:hehe no mi tez zostalo juz nie dlugo bo jestem prawie w 34 tg no ale juz coraz blizej ale coraz bardziej sie boje ... nie wiem czemu ale jakos porod mnie przeraza .. teraz w niedziele ide na ten caly delivery suite trip.. i nie wiem co i jak zobaczymy co mi tam powiedza...
eee nie ma co sie bac miliony kobiet rodza to i ty dasz rade :)) ktoredy weszlo wyjsc musi ;) ja t sie balam bardziej jak sobie poradze z maluchem i jak to bedzie, co sie zmieni itd. porod do przejscia nawet bez znieczulenia ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 39
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by korbobor » 28 May 2011, 08:18 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Powiedziała, że widzi dziewczynkę :) Na pytanie na ile procent zaczęła się śmiać i stwierdziła, że usg nie daje 100 % pewności. Za tydzień lecę do Pl i pewnie jeszcze potwierdzę ;)
User avatar
korbobor
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 42
Joined: 23 May 2007, 19:26
Location: Sheldon, Łódź
Reputation point: 62
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 28 May 2011, 18:21 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

USG nigdy nie daje 100% pewnosci, znam osobiscie 2 przypadki gdzie sie pomylili, raz mowili ze bedzie dziewczynka a urodzil sie chlopiec (co nieco sie schowalo ;) ) i drugi przypadek kiedy mowili ze bedzie dziewczynka a urodzil sie chlopiec (okazalo sie ze to co lekarz wzial za ptaszka to byla pępowina). Ja jeszcze nie wiem co bedzie, do mojego scanu polowkowego juz coraz blizej 3 tyg i 2 dni jeszcze :D Ale i tak wszystko bede kupowala "unisex", tak najbezpieczniej. Najwieksza moja rozterka w tej chwili jest jak sobie poradze ze stareszej corki szkola i jaki wozek kupic :D Jest tyle fajnych i ciekawych ze glowa pęka, chyba odnowie wątek o wózkach :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 28 May 2011, 19:40 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ja mialam problem z wozkiem bo angielskie pojazdy przewaznie to takie szaro bure, czarne kremowe szare...;/

a co do plci u mojej kolezanki na 100 procent mial byc synek i to 3 usg tak mowily a sie okazalo ze doktor pomylil jajka no wiecie z czym....:D no i mial byc gabrys a jest gabrysia:D

moja kolezanka wlasnie poszla rodzici 3majcie kciuki :))

co do wozka to z checia zamienilabym pojaz d mlodego , ale on teraz woli smigac rowerkiem a najchetniej to nogami, w wozku jest za malo atrakcyjnie juz:D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 39
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 28 May 2011, 20:03 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Mi tam kolor nie robi wiekszej roznicy, oby nie byl razaco czerwony. Dla mnie wazne jest zeby byl 3 w 1 i zeby byl maly po zlozeniu bo mamy niezbyt duzy bagaznik, wczesniej zalezali mi na tym zeby fotelik byl z baza ale ostatnio zostalam oswiecona ze mimo bazy fotelik i tak trzeba zapinac w pas dodatkowo wiec przestalo mi zalezec na bazie. Napewno nie zrezygnuje z twardej gondoli, wozkow jest cala masa na ebayu ale ja to wszystko lubie pomacac :D
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Nikita » 30 May 2011, 16:52 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dlugo mnie tu nie bylo i przypadkiem znalazlam sie w tym watku :) W ciazy nie jestem (i cale szczescie :) bo moja trojeczka mi wystarczy ale z calego serca chcialam Eweli pogratulowac ciazy i zyczyc wszystkiego dobrego dla niej i dzidziusia bo pamietam przez co poprzednio przechodzilas. Mimo, ze sie nie znamy bardzo sie ciesze, ze wszystko dobrze uklada. Ciekawe czy jak juz naprawde bedziesz znala plec bedziesz sie potrafila oprzec pokusie kupowania ubranek typowo dla dziewczynki/ chlopczyka. Watpie :) :D
A co do wozkow to ja jestem prawdziwa maniaczka!!! :) Popatrz sobie na wozek Babystyle Oyster. Leciutki, sliczniutki, oczywiscie 3 w 1 i ma wszystko co potrzeba (moja ulubiona wersja to ta z czarna rama i te wszystkie kolorowe akcesoria :D)

Nikita
Początkujący
 
 
Posts: 43
Joined: 2 Mar 2007, 09:09
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 30 May 2011, 19:58 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Nikita wielkie dzieki :) Pewnie po scanie bedzie mnie korcilo zeby kupic cos nie cos typowego dla plci :D Z tym ze ja 20 czerwca mam tutaj scan a tydz pozniej lece do Pl i tam mam wizyte u swojego gina wiec pewnie bede miala kolejne usg i jesli przewidywania co do plci sie pokryja to wtedy juz napewno sie nie powstrzymam, co nie oznacza jednak ze wszystko bedzie rozowe badz niebieskie :) Co do wozka to patrzylam na ebayu ten ktory polecilas i faktycznie jest super, jest tylko jeden problem-kosztuje stanowczo za duzo :/ Wozka szukam uzywanego bo na nowy szczerze mowiac mnie nie stac, a poza tym to moje ostatnie dziecko wiec kupowanie wozka za niewiadomo ile jest bez sensu. Maksymalna kwota jaka bym chciala wydac to 200f, aczkolwiek zdaje sobie sprawe ze nie bedzie latwo kupic ladny, zadbany wozek w tej cenie dlatego tez juz teraz sie zabieram za szukanie. Mam kolejna rozterke co do lozeczka bo chcialam kupic turystyczne ale te firmowe sa dosc drogie i maja dosc marne wyposazenie a te ktore znalazlam na allegro z full opcja sa jakis nieznanych firemek i boje sie zeby mi sie nie rozpadlo po miesiacu czy dwoch, no i przede wszystkim mam watpliwosci czy bedzie ono na tyle stabilne zeby w razie starsza corka postanowi zajrzec i uwiesi sie na boku lozeczka to czy sie nie przewroci, no i zeby kot pazurami nie zniszczyl :D Takze jak widac troche rozterek jest, a niby to juz drugie dziecko i niby wszystko powinno byc latwiejsze ;)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 6 Jun 2011, 16:20 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witam Was kochane ciezaroweczki:) Po dwoch latach znowu tu zagoscilam:) Jestem w 11 tygodniu ciazy (chyba):/ to dziwne ale nie wiem dokladnie poniewaz nie jestem do konca pewna daty ostatniej misiaczki. No za cholere nie moge sobie przypomniec tak mi swita ze w okolicy 20 marca. Dlatego czekam teraz na usg zeby sie upewnic co do wieku plodu. Olcie rodzilam w QE i teraz tez tam chce ale brak miejsc na grudzien i jestem zalamana bo jakos City Hospital mnie przeraza, nie wiem czemu...czekam jeszcze na ich ostateczna decyzje ktora mam dostac listownie w tym tygodniu...zobaczymy
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Age: 46
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 6 Jun 2011, 16:29 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

ewela119, ja mam lozzeczko z allegro firmy arti, bardzo solidne przeszlo juz wiele. teraz sluzy za kojco basen z pilkami w sroku dzieciaki po nim skacza. takze polecam.podwieszane i z przewijakiem bylo.

Agadz27, gratulacje i duoo zdrowka :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Age: 39
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET