Pytanie raczej do dziewczyn

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MalePostNapisane by asdfghjkl » 16 Nov 2008, 02:03 Pytanie raczej do dziewczyn

Czesc. Potrzebuje rady najlepiej pięknej płci. Otóż moj problem polega na tym: Jestem samotny i nie moge znalezc dziewczyny przez to ze dziewczyny odbierają mnie inaczej i boja sie do mnie podejsc. To jest dziwne, kiedy wchodze gdzie kolwiek zauwazam ze podobam sie dziewczynom, wiekszosc zwraca na mnie uwage ale sa jakies takie oniesmielone.

Jestem wysokim brunetem, mam 25 lat. Tak jak kolezanka mi powiedzala ze takiego faceta jak ja i z takim charakterem ze swieczka szukac (ale pewnie przesadza) i ze dziewczyny mysla ze jestem na pewno zajety. Ale w tym jest paradoks ze wcale niemam nikogo, ciagle jestem samotny :(

Kiedy podrywam jakas dziewczyne na dyskotece nigdy nie ma nic przeciwko ale zawsze widze ze bardzo sie stresuje i jest oniesmielona, (w zasadzie nie jestem podrywaczem, sam na poczatku znajomosci jestem troche nie smiały) ale same nigdy nie podchodza tylko sie patrza, poprawiaja wlosy i takie tam (jezyk ciała)

Dziewczyny, poradzie cos prosze co mam z tym zrobic, juz myslalem by nie zakladac koszul byc bardziej przecietnym zmienic wizytowe buty na adidasy ale to tylko ubranie i dla czego musze udawac kogos kim nie jestem. Co z wami jest, czemu tak macie?

asdfghjkl
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 16 Nov 2008, 01:21
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Wojna » 16 Nov 2008, 07:50 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Hehehehe....... nie czekaj tylko atakuj!

Wojna
Raczkujący
 
 
Posts: 53
Joined: 10 May 2007, 07:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by asia77 » 16 Nov 2008, 10:20 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

moze po prostu jestes za dobry.przestaj sie przejmowac ze jestes samotny tylko sie dobrze baw i wtedy znajdziesz.nic na sile
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
User avatar
asia77
Rozeznany
 
 
Posts: 173
Age: 43
Joined: 4 Mar 2008, 19:51
Location: wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Beata » 16 Nov 2008, 11:29 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Rozumiem, że możesz się czuć się samotny i może Ci brakować kogoś bliskiego. Wydaje mi się jednak, że przyjdzie kiedyś taki czas kiedy to się zmieni. Nie można tego momentu przyspieszać, można lecz mu pomóc. Doradzam więcej odwagi i pewności siebie w relacjach z kobietami. Nie bój się podejść i zaproponować rozmowy. Większość kobiet, które są same tylko na to czeka. Kobieta to też człowiek, a nie jakiś obiekt z obcej planety. :) Też jest czasem wstydliwa tak jak Ty, też się boi, stresuje co to bedzie, co powiedzieć abyś sobie nie pomyślał......itd.

I nie staraj się być bardziej przeciętnym niż jesteś. Jeżeli lubisz takie czy inne buty dlaczego masz chodzić w innych. Bądź sobą i nie zmieniaj się dla innych. Czy chciałbyś być z kimś dla kogo większe znaczenia mają bardziej Twoje buty niż to jaką jesteś osobą i co sobą reprezentujesz? Przecież to śmieszne...

Więcej pewności siebie!!!
:roll:
Bela
User avatar
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posts: 436
Age: 42
Joined: 30 Apr 2007, 09:55
Location: Erdington
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Jolly » 16 Nov 2008, 11:38 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

stary nie martw sie ja tez jestem samotny i to juz dosc długo, ale nie przejmuje sie tym bo wiem ze kiedys znajdzie sie ta ktora mnie zechce, a teraz ciesz sie wolnoscia rób to co robisz nic na siłe ;) tego kwiatu jest pół światu

bądz Soba to najwazniejsze. dziewczyny nie lubia sztucznych facetów i sciemniaczy.

naucz sie cieszyc samotnoscia, a dojdziesz daleko ;)
Last edited by Jolly on 16 Nov 2008, 11:41, edited 1 time in total.
User avatar
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posts: 528
Age: 39
Joined: 3 Jun 2007, 00:11
Location: Edgbaston
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Wojna » 16 Nov 2008, 11:38 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Beata wrote:Kobieta to też człowiek, a nie jakiś obiekt z obcej planety


A ja myslalem, ze sa z Wenus :-P

Wojna
Raczkujący
 
 
Posts: 53
Joined: 10 May 2007, 07:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Patrykk » 16 Nov 2008, 13:46 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Hej, nie chciał bym tu nikogo urazić, ale z moich obserwacji wynika ze kobiety (made in Poland) wola ciemnoskórych kolesi. Ale i jest dobra informacja za polaczkami tez się oglądają ALE jest jedno ale, ZA TYMI KTÓRZY MAJA KASĘ I FURĘ bez tego to nie wychodź z domu. to nie Polska stary !!! :mrgreen:
Jak wyżej BEZ URAZY......

Patrykk
Początkujący
 
 
Posts: 24
Joined: 29 Apr 2007, 11:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 16 Nov 2008, 14:08 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

asdfghjkl wrote:Jestem wysokim brunetem, mam 25 lat. Tak jak kolezanka mi powiedzala ze takiego faceta jak ja i z takim charakterem ze swieczka szukac (ale pewnie przesadza) i ze dziewczyny mysla ze jestem na pewno zajety. Ale w tym jest paradoks ze wcale niemam nikogo, ciagle jestem samotny :(


Ja niestety o sobie tego powiedziec nie moge :cry: . Zawsze na podryw chodzilem z kolega i to on byl tym "atrakcyjniejszym" lepem na laski. Przy nim musialem 2 razy bardziej sie napocic zeby poderwac laske z dwa razy gorszym rezultatem.
Wiec mysle ze byc moze jest cos nie tak z twoim zachowaniem. Jakies drobne mylne gesty itp. Laski lubia "braz" ale nie lubia lalusi. Bez urazu nie twierdze ze nim jestes :mrgreen:
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 16 Nov 2008, 14:27 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Stary niezly anons towazyski ..... moze ty po prostu tracisz przy blizszym poznaniu . Ladna buzka to nie wszystko
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Nikola » 16 Nov 2008, 14:51 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Mam dokładnie taki sam problem jak ty, też jestem sama. Faceci jakoś dziwnie do mnie podchodzą jakby bali się czegoś. To chyba dlatego, że i kobiety i mężczyżni tu przyzwyczaili się do tego, że niewiele jest fajnych i wolnych Polaków w tym kraju. Jedyne co mogę ci doradzić to nie szukaj na siłę, to nigdy nie przynosi dobrych efektów, na każdego-ciebie również przyjdzie czas. W końcu dziewczyna, z którą chciałbyś być powinna akceptować cię takiego jaki jesteś, a nie jaki starasz się być żeby tylko się podobać.

Nikola
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 13 Nov 2008, 21:04
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 16 Nov 2008, 18:11 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Nikola wrote:Mam dokładnie taki sam problem jak ty, też jestem sama. Faceci jakoś dziwnie do mnie podchodzą jakby bali się czegoś. To chyba dlatego, że i kobiety i mężczyżni tu przyzwyczaili się do tego, że niewiele jest fajnych i wolnych Polaków w tym kraju. Jedyne co mogę ci doradzić to nie szukaj na siłę, to nigdy nie przynosi dobrych efektów, na każdego-ciebie również przyjdzie czas. W końcu dziewczyna, z którą chciałbyś być powinna akceptować cię takiego jaki jesteś, a nie jaki starasz się być żeby tylko się podobać.


To moze wymiencie sie telefonami i juz. Bedziemy mieli najpiekniejsza Polska pare na emigracji niczym jak Beckhamowie w USA :mrgreen:
Last edited by Thomas on 16 Nov 2008, 19:03, edited 1 time in total.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by testowy » 16 Nov 2008, 18:32 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

ja tesz mam problem, hcialem takom jednom laske zbajerować,
no i kópiłem sobie wypasione adidasy, nufke dresy i dlugi złoty łancóh na szyje,
teras wszystie na mnie lecom i nie wjem co zrobić,
dziefczyny poaradzcie?
User avatar
testowy
Zaangażowany
 
 
Posts: 1028
Joined: 28 Sep 2008, 16:21
Location: i owszem, głównie w soboty
Reputation point: 78
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 16 Nov 2008, 22:58 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Thomas wrote:To moze wymiencie sie telefonami i juz. Bedziemy mieli najpiekniejsza Polska pare na emigracji niczym jak Beckhamowie w USA

No i problem rozwiązany. Bestrzacha z tego Thomasa!
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Jolly » 17 Nov 2008, 01:00 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

nie zgadzam sie z tym ze wszystkie dziewczyny leca na hajs,

bo sa normalne dziewczyny tylko trzeba zejsc na ziemie i sie rozejrzeć dobrze...
User avatar
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posts: 528
Age: 39
Joined: 3 Jun 2007, 00:11
Location: Edgbaston
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by K.J. » 22 Nov 2008, 18:08 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Moze i sa normalne dziewczyny, ale jezeli chodzi o Polki w miescie Birmingham, to ogolnie , wiekszosc jest zajeta. Pozostale same nie wiedza czego chca od zycia, a jezeli juz, to maja wygorowane marzenia i oczekuja, ze lada moment pojawi sie w ich zyciu ksiaze z bajki. Kobiety w gruncie rzeczy sa falszywe, usmiechaja sie do ciebie, flirtuja, a kiedy ty zaczynasz odpowiadac na ich zaloty, wtedy preza sie dumnie, i z ironia w glosie odpowiadaja, ze maja juz kogos. Poznalem wiele dziewczyn, moge powiedziec smialo, ze moze z wyjatkiem dwoch, trzech, cala reszta jest do dupy. Rozmarzona, i oczekujaca finansowego cudu, w postaci pieknego dylizansu, z hiperbogatym, ciemnoskorym facetem, ktory bedzie mial wszystko to , czego nie posiada przecietny Kowalski. Kobiety to najwieksze oszustki w dziejach tego swiata. Zeruja na twoich marzeniach, a potem obdzieraja cie zywcem z tego co masz. Wiem , co mowie. Kazda kolejna, ktora poznaje, upewnia mnie tylko w moim przekonaniu. Sa infantylne i zacofane, interesuje je tylko kolor szminki i rodzaj butow. Potrafia godzinami zastanawiac sie gdzie Polska lezy na mapie - jak rdzenni anglicy normalnie, i zostawic gotujaca sie zupe na trzy godziny na kuchence. Bo musza zrobic sobie makijaz. To istoty nie z tego swiata. Mowie wam.
Bhamvegas
User avatar
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posts: 516
Age: 39
Joined: 6 Feb 2008, 20:55
Location: Birmingham
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STREFA UCZUĆ