tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MalePostNapisane by czaber1 » 7 Jul 2007, 12:07 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

samotnosc jest piekna... :D

czaber1
Początkujący
 
 
Posts: 11
Age: 37
Joined: 1 Jul 2007, 08:47
Location: shrewsbury
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sebek22 » 9 Jul 2007, 21:40 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

cos mi sie wydaje ze to kolezanka o ncku Nanaweb no nie magda23?

Sebek22
Raczkujący
 
 
Posts: 90
Joined: 25 Dec 2006, 17:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

hmm rzekl slimak i poslizgal sie dalej :wink: . Ja juz mam to za soba :mrgreen:
slimaczekzielony to tez zyjatko tylko ze wolniejsze
User avatar
slimaczekzielon
Raczkujący
 
 
Posts: 82
Age: 58
Joined: 8 May 2007, 17:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 17 Jul 2007, 10:41 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

boze kolejny post z mentalnym dolem. wezcie sie ludzie do kupy i zacznijcie zyc a nie siedziec za laptopem po nocy popijajac wino ( lub inne wyskokowe).

pozdrawaim
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Shon » 17 Jul 2007, 12:31 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

wolnosc tomku w swoim domku marcin.p, :P

magdusinska23 a ty sie nie martw tego kwiata to pol swiata jeszcze zatesknisz nad chwilami gdy moglas pobyc sama
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Image
User avatar
Shon
Zadomowiony
 
 
Posts: 957
Age: 52
Joined: 3 Aug 2006, 07:10
Location: B&ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sebek22 » 17 Jul 2007, 12:40 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

Dobrze byc samotnym:) bo sie robi co sie chce i nikt mi d... nie truje nie rob tego nie rob tamtego:P jeszcze za mlody jestem zeby sobie marnowac zycie :mrgreen: :mrgreen: narazie ZABAWAAA

Sebek22
Raczkujący
 
 
Posts: 90
Joined: 25 Dec 2006, 17:06
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ana :) » 31 Aug 2007, 20:47 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

:shock: :shock: :shock:

[ Dodano: Czw Wrz 06, 2007 21:51 ]
Sebek ciekawe czy ci ta samotnosc daje szczecie.... :?:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posts: 288
Joined: 27 Aug 2007, 14:28
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by pietia1 » 24 Sep 2007, 14:36 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

A ja nie zgodze sie z Sebek22 ( sorki ) ale bylem samotny, bylem w zwiazku i uwazam ze brak tej drugiej osoby to naprawde duza strata.
Zycie traci blask. Nie wiem jakie miales doswiadczenia z druga osoba ale ( nie ublizajac ) sadze ze bardzo nikle albo wcale.
To nie tylko sluchanie marudzen ale rowniez wspolne spedzanie czasu, cieszenie sie z chwil kiedy jest sie z inna osoba, planowanie, nawet sprzatanie jest przyjemne, no i podstawowa sprawa - masz sie komu wyplakac.
Szkoda ze ja tak pozno pojalem te sprawy.
ale jak napisalem na innym forum: zycie jest wieczna lekcja z ktorej czerpiemy lub nie.
Pozdrawiam
Bob Budowniczy ****

pietia1
Raczkujący
 
 
Posts: 99
Age: 54
Joined: 17 Sep 2007, 09:36
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by emcia04 » 24 Sep 2007, 15:07 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

znalezienie sie nagle w samotnosci kiedy sie bylo z kims jest kompletnie innego od bycia szalejacym singlem. i to samotnosc i to samotnosc ale odczucia nie te same. ktos kto raz zasmakowal milosci i bycia z ta druga osoba bedzie chcial to miec zawsze bo to przyjemne uczucie. ale bycie samotnym ot tak bo jest wieczna impreza i pelno znajomych tez sie kiedys nudzi. dla jednych ten czas przychodzi szybciej dla innych pozniej.
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posts: 207
Age: 40
Joined: 17 Jan 2007, 10:56
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mar3cia3 » 24 Sep 2007, 16:00 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

Wszystko sie zgadza,ale czasami nawet szczesliwi ludzie w zwiazkach,wrecz potrzebuja samotnosci.Aczkolwiek nieza dlugo(tak chwilka na poukladanie mysli w glowie)
PozdrawiamM
Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

mar3cia3
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Age: 42
Joined: 3 Sep 2007, 15:31
Location: polska
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by moniavika » 24 Sep 2007, 18:23 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

Samotnosc....Chyba nie ma gorszej samotnosci jak samotnosc we dwoje.
Zwiazek nie oznacza,ze nie jest sie samotnym.
Wiec ja wybieram samotnosc w pojedynke niz samotnosc we dwoje.
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
User avatar
moniavika
Rozeznany
 
 
Posts: 227
Age: 47
Joined: 1 Mar 2007, 13:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

z kobietami zle bez nich jeszcze gorzej,

ja sie wlasnie rozstalem z moja , sylwka spedzilem tutaj a ona w sheratonie w warszawie ,

to nie byl najlepszy sylwester w moim zyciu,

jestesmy , przyjaciolmi , nie musze "leczyc ran " inna kobieta bo oboje chcielismy rozstania ,

ale traktuje to jednak jako pewnego rodzaju osobista porazke ,

zgadzam sie w zupelnosci z emcia 04

ciezko juz byc samemu......

[ Dodano: Wto Sty 01, 2008 20:40 ]
z kobietami zle bez nich jeszcze gorzej,

ja sie wlasnie rozstalem z moja , sylwka spedzilem tutaj a ona w sheratonie w warszawie ,

to nie byl najlepszy sylwester w moim zyciu,

jestesmy , przyjaciolmi , nie musze "leczyc ran " inna kobieta bo oboje chcielismy rozstania ,

ale traktuje to jednak jako pewnego rodzaju osobista porazke ,

zgadzam sie w zupelnosci z emcia 04

ciezko juz byc samemu......
umiesz liczyc licz na siebie bo twoje sczescie innych jebie :)

BRUMMIEBIKER
Początkujący
 
 
Posts: 43
Age: 47
Joined: 30 Dec 2007, 03:32
Location: BIRMINGHAM
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sobert » 3 Feb 2008, 23:59 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

Ech... Mi rok zajelo, zeby przyzwyczaic sie ( w miare ) do bycia samemu. Rozstanie jest bardzo bolesne, ale czasem jest to nieuniknione zeby zrozumiec pewne zeczy, obudzic sie. wtedy kolejny raz odkrywasz sie na nowo.
Jesli chodzi o szukanie partnera, to trzeba pamietac, ze przyciagamy ludzi podobnych do nas i z podobnym podejsciem do zycia.
Dla przykladu - Moja dobra kolezanka placze, ze nie moze nikogo znalesc i, ze faceci chca od niej tylko jednego. Ale ona na kazdym kroku flirtuje z facetami! Nawet ze mna, i kiedy jej o tym mowie, jest zaskoczona. Z takim podejsciem nie predko sobie kogos znajdzie.
Inna sprawa to taka, ze Anglicy maja problem z bycim w zwiazku.
To tylko moj punkt widzenia.

[ Dodano: Pon Lut 04, 2008 00:09 ]
marcin.p wrote:boze kolejny post z mentalnym dolem. wezcie sie ludzie do kupy i zacznijcie zyc a nie siedziec za laptopem po nocy popijajac wino ( lub inne wyskokowe).

Kolejny twardziel bez problemow ktory ze wszystkim sobie radzi, zabawne :-)
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
User avatar
Sobert
Rozeznany
 
 
Posts: 162
Age: 46
Joined: 6 Feb 2007, 23:32
Location: Wrocław / Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by K.J. » 6 Feb 2008, 23:04 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

Rozstania nierozstania, samotnosc. jesli zyjesz tutaj gdzies za granica poza domem to myslisz na poczatku : tak zycie otwiera przede mna nowe horyzonty, nowi ludzie nowe srodowisko... a prawda jest taka ze to nic nie zmienia. Praca pieniadze poszukiwanie boga czy jakiegos niejasnego sensu zycia - wszystko zbywa na niczym podobnie jak gdyby zylo sie w Polsce dalej i wciaz. Jest jedynie swiadomosc tego co mozna byloby miec , a co tak naprawde sie ma. Slowa slowa slowa i nic poza tym.....
Last edited by K.J. on 16 May 2008, 13:48, edited 2 times in total.
User avatar
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posts: 516
Age: 39
Joined: 6 Feb 2008, 20:55
Location: Birmingham
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ana :) » 7 Feb 2008, 09:55 Re: tak sobię piszę bo mi nudno....i smutno

Tak to sobie czytam i mysle,ze po 13 latach malrzenstwa,po upadkach i wzlotach,po trudach dnia codziennego,jestem szczsliwa majac przy sobie meza choc jego charakter jest cieszki do zrozumienia.Jesli mi zle zawsze przypomna mi sie slowa nie zyjacej mojej mamy "kochaj szanuj meza swego,moglas miec gorszego"Samotnosci bym nie zniosla.

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posts: 288
Joined: 27 Aug 2007, 14:28
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STREFA UCZUĆ