Wypowiedzi na temat zdrady, pilnie poszukiwane...

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
Witam wszystkich. Zaraz wybieram się na tygodniowe sympozjum, będę musiała napisać artykuł na temat zdrady. Chciałabym w nim podać opinie innych (czyli Was), a nie przedstawiać suche fakty.
Temat brzmi :
Czy chcielibyście dowiedzieć się o zdradzie partnera czy raczej nigdy tego faktu nie usłyszeć i dlaczego.

Proszę o wypowiedzi. Może ktoś już przerabiał ten temat i jeżeli nie ma ochoty "być wylewnym" tutaj przy wszystkich, to proszę o wypowiedzi na prywatną skrzynkę bądź mailem cyrkon1@poczta.onet.pl

Wszystkim dziękuję i pozdrawiam.

Do zobaczenia za tydzień.
User avatar
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Age: 43
Joined: 19 Feb 2007, 17:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Mam nadzieję, że Adam nie będzie miał nic przeciwko, że zamieściłam to w takiej formie, ankieta nie jest zadowalająca i zupełnie nie na miejscu do tego tematu. Dziękuję i pozdrawiam.
User avatar
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Age: 43
Joined: 19 Feb 2007, 17:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Moze ja sie sprobuje wylac troche na ten temat? Ale na pw napisze.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Dzięki Ins, odpowiedziałam Ci na PW, pozdrawiam. Do zobaczenia za tydzień...
User avatar
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posts: 376
Age: 43
Joined: 19 Feb 2007, 17:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Miłego wyjazdu.... uważaj na siebie.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

kurde no niewiem czesto sie nad tym zastanawialem ale no raczej nie zapewne tragiczne traumatyczne przezycie

choc z drogiej strony wiedzac i mimo wszystko wybaczajac utrzymujac przez to zwiazek daje sie mu sile w wytrwaniu nastepnych zzadzen losu :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Image
User avatar
Shon
Zadomowiony
 
 
Posts: 957
Age: 52
Joined: 3 Aug 2006, 07:10
Location: B&ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

inaczej n azdrade patrza mezczyzni , inaczej kobiety. zalezy tez chyba co zdradzamy cialo , dusze, a moze wszystko naraz. pozatym zdrada to zdrada. zaufanie jakim obdazalismy bliska osobe przestaje istniec. jedni zaczynaja wszystko od nowa , inni tkwia w tym. w kazdym badz razie ciezki orzech do zgryzienia . :cool:
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

Nie zawsze, obie plcie czesto patrza tak samo na zdrade...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Ins nie tak samo, z tej prostej przyczyny, ze to sa wlasnie odmienne plci. i do tego dopuki nie znajdziemy sie w takiej sytuacji, to mozemy sobie gdybac.kazdy tez podchodzi do tego indywidualnie. czasami mozna miec wspolne ogolne zdanie, ale w konkretnej sytuacji przewaznie w pierwszej chwili to jest szok. natomiast napewno jedno pytanie jet wspolne, dlaczego?
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

Ja wolalbym nigdy sie nie dowiedziec.
Liczy sie to co jest tu i teraz. Jesli kocham to potrafie wiele wybaczyc. :roza:
Pytanie 'dlaczego' i telefon po taksowke bylby za drugim razem..
'everything you own in the box to the left' :razz:

Mam nadzieje ze takie przeboje mi sie nigdy nie przytrafia :neutral:
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Gdyby było to zdarzenie jednorazowe to wolałbymo tym nie wiedzieć. Natomiast jeśli byo by to zjawisko powtarzające sie to jednak chciałbym sie o tym dowiedzieć, tym samym byłby to koniec związku z tą osobą.
User avatar
Nusio
Rozeznany
 
 
Posts: 175
Age: 44
Joined: 28 Apr 2007, 21:13
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Ja tam jednak uwazam, ze obie plcie przyzywaja to tak samo, i sa bardzo podobnych zdan, a czesto takich samych.
Wieksze ma znaczenie na jakiego czlowieka sie trafi, chodzi o charakter, osobowosc, a nie ... plec.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Ja chcialbym sie dowiedziec. I nigdy bym zdrady nie wybaczyl. Skoro bylaby w stanie zdradzic raz, nigdy bym juz wiecej nie zaufal i wiezyl ze nie bedzie drugiego.
Poza tym chyba czul bym jakis sposob obrzydzenie do osoby ktorej ufalem a ona poszla w tango z innym.
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

Ja probowalem wybaczac kiedy... ale wybaczona zdrada zostanie prawdopodobnie powtorzona.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

to jest bardzo skomplikowane, zależy od obu stron , jedni potrafią wybaczyć inni nie, winne są zawsze obie strony, tylko jedna bardziej,
nie życzę tego nikomu, bo to okropnie musi boleć :cry:
chyba nie chciałabym sie dowiedzieć, jeśli to jeden raz
najczęściej jeden prowadzi do kolejnych ale nie zawsze, czasami komuś wtedy otwierają sie oczy, żałuje, i nie zrobi więcej

kat82
 
 
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to STREFA UCZUĆ