Strzelnica

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

PostNapisane by Guest » 12 Mar 2010, 19:40 Strzelnica

Szukam strzelnicy, gdzie można postrzelać z broni ostrej, zna ktoś jakąś w pobliżu? Ile taka przyjemność w UK może kosztować? Strzelałem troszkę w PL i znów mnie naszło :)

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 12 Mar 2010, 23:19 Re: Strzelnica

Oo, to witam kolegę "snajpera" :)
Krótka, czy długa?
Śrut, kbks?
Ja przez całą szkołę średnią latałem na strzelnicę - karabinek sportowy, 3 pozycje. Żadnych zdobyczy medalowo/punktowych nie posiadam :D A przynajmniej nie pamiętam. W zimie trenowaliśmy śrutem, ale nie bardzo lubiłem :)
Przyłączam się do pytania.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

PostNapisane by Guest » 13 Mar 2010, 14:18 Re: Strzelnica

Ja w pl jak to każdy swoja to wiartówka :) długa... a poza tym jezdziłem czasami na strzelnice do koszalina, broń palna, amunicja ostra 9mm. raczej nie robiłem tego sportowo a dla zabicia czasu i podniesienia adrenaliny, zawsze fajnie się czułem trzymając "prawdziwy" pistolet w ręku :) gdybym teraz coś znalazł to chętnie spróbował bym czegoś z większym kalibrem :)

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by Kitty » 13 Mar 2010, 20:12 Re: Strzelnica

User avatar
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posts: 803
Joined: 7 Jan 2010, 16:01
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 13 Mar 2010, 22:12 Re: Strzelnica

Aa, dziękuję piknie ;)


Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

PostNapisane by Guest » 14 Mar 2010, 00:12 Re: Strzelnica

Dziękuję Kitty, przeglądałem tą stronę policji ale jakoś nie doczytałem chyba do końca :) nie mogę znaleźć tylko info czy mają broń na wypożyczenie czy trzeba mieć swoją, bo przejżałem już masę stron z UK i wszędzie wymagają własnej broni :( Natomiast broń myśliwska jeszcze mnie nie bawi tak bardzo :)

[ Dodano: Nie Mar 14, 2010 00:13 ]
AdamBoltryk, to jak, kiedy się gdzieś wybieramy? Mógłbym poznać sąsiada z PL :)

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by Kitty » 14 Mar 2010, 14:05 Re: Strzelnica

Cala przyjemnosc po mojej stronie ;) :-)

Draco wrote:nie mogę znaleźć tylko info czy mają broń na wypożyczenie czy trzeba mieć swoją, bo przejżałem już masę stron z UK i wszędzie wymagają własnej broni :( Natomiast broń myśliwska jeszcze mnie nie bawi tak bardzo :)
:)

Przy niektorych klubach sa numery telefonow wiec moze warto podzwonic i popytac?Lub tez napisac email ;) . Dodam,ze z tego co sie orientuje, to niestety raczej wlasna bron jest wymagana...W Birmingham jest sklep strzelniczy takze moze wczesniejszy prezent swiateczny sobie sprawisz ;) :-) :?: :?: :!:

Pozdrawiam i zycze udanych "strzelanek" :-D
User avatar
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posts: 803
Joined: 7 Jan 2010, 16:01
Reputation point: 19
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 14 Mar 2010, 15:46 Re: Strzelnica

Tylko, ze z bronią tutaj, to nie tak hop-siup. Żeby móc legalnie posiadać np.białą broń musisz należeć do jakiegoś stowarzyszenia/klubu itd
A co dopiero z bronią palną...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by marta89 » 4 Oct 2011, 21:40 Re: Strzelnica

Odkopałam stary temat :) wiecie gdzie szukać strzeleckich klubów sportowych? 11 lat trenowałam w PL i tu mi brakuje mojego hobby, dzięki za jakiekolwiek informacje

marta89
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 25 Jul 2011, 13:35
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SPORT