PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MalePostNapisane by knapek87 » 2 Jan 2011, 12:17 PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

chodzi mi głównie o to czy mogę bezkarnie zerwać kontrakt po tym jak podatek skoczy do gór :razz: y :!: :?:

knapek87
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 2 Jan 2011, 12:11
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

właśnie ?
User avatar
six feet under
Początkujący
 
 
Posts: 41
Age: 39
Joined: 11 Jun 2010, 23:26
Location: Birmingham
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by walsall89 » 2 Jan 2011, 17:20 Re: PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

szczerze mowiac to watpie napewno jest to uwzglednione w kontrakcie aczkolwiek jest to dobre pytanie z ktorym to mozna by sie zglosic do customer service

walsall89
Raczkujący
 
 
Posts: 93
Joined: 3 Sep 2010, 23:34
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Thomas » 2 Jan 2011, 18:49 Re: PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

Podatek nie lezy w gestii operatora, on sprzedaje usluge na która nalozony jest podatek vat.
Gdybys placil nawet f40 miesiecznie to rachunek wzrosnie Ci az o 1funa
...
User avatar
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posts: 1369
Age: 41
Joined: 2 Sep 2006, 19:42
Location: Hill Top, W brom
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by samotny » 2 Jan 2011, 22:21 Re: PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

czytając takie posty zastanawiam się zawsze dlaczego Polska tak narzeka że straciła wartościowych obywateli, którzy wyjechali na wyspy, przecież trzeba być intelektualnym głąbem by o takie rzeczy pytać się publicznie.

samotny
Rozeznany
 
 
Posts: 242
Joined: 21 Sep 2008, 17:17
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by knapek87 » 2 Jan 2011, 22:21 Re: PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

co racja to racja z tym vatem ale podpisywałem umowę na np. 20 funciakow abonamentu który teraz będzie droższy przez co złamie kontrakt podpisany z usługodawcą nie jestem tego pewien ale tak mi się wdaje

knapek87
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 2 Jan 2011, 12:11
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by samotny » 2 Jan 2011, 22:30 Re: PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

knapek87 wrote:co racja to racja z tym vatem ale podpisywałem umowę na np. 20 funciakow abonamentu który teraz będzie droższy przez co złamie kontrakt podpisany z usługodawcą nie jestem tego pewien ale tak mi się wdaje
poczytaj sobie chłopie swoją umowę którą podpisałeś a później opłakuj to publicznie

samotny
Rozeznany
 
 
Posts: 242
Joined: 21 Sep 2008, 17:17
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by qwertyuiop » 3 Jan 2011, 10:06 Re: PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

samotny wrote:przecież trzeba być intelektualnym głąbem

Przepraszam Panie Wysokie IQ,ale skoro ktos podpisuje umowe na jakas kwote,a operator (nawet nie ze swojej winy) nie jest w stanie tej umowy dotrzymac to cos chyba jest na rzeczy.Co innego jesli skorzystalo sie z promocji na telefon, wedy moga domagac sie zwrotu roznicy miedzy cena promocyjna a nowego.Pozdrawia
PS forum jest od zadawania pytan.
Last edited by qwertyuiop on 3 Jan 2011, 10:55, edited 1 time in total.

qwertyuiop
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 1 Jan 2011, 10:23
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by samotny » 3 Jan 2011, 10:24 Re: PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

qwertyuiop wrote:skozystalo
Skorzystałem z forum i pytam napisałeś tak bo nie zawsze działa u ciebie klawisz R czy słabo z polską ortografią ? Przepraszam, że się spytałem.

samotny
Rozeznany
 
 
Posts: 242
Joined: 21 Sep 2008, 17:17
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by qwertyuiop » 3 Jan 2011, 10:54 Re: PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

Ne przepraszaj,nie ma za co,zwykla literowka,moj blad.

qwertyuiop
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 1 Jan 2011, 10:23
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wypasiony » 3 Jan 2011, 12:37 Re: PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

Po co ta dyskusja? Ktos pyta to nalezy odpowiedziec,a nie medrkowac. W Polsce jest tak,ze jesli nie wyrazasz w takich sytuacjach zgody na podwyzke to mozesz rozwiazac umowe bez kary. Podejrzewam,ze tutaj jest podobnie. ;)
User avatar
wypasiony
Początkujący
 
 
Posts: 37
Joined: 5 Nov 2010, 17:43
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by samotny » 4 Jan 2011, 10:17 Re: PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

wypasiony wrote:W Polsce jest tak,ze jesli nie wyrazasz w takich sytuacjach zgody na podwyzke to mozesz rozwiazac umowe bez kary. Podejrzewam,ze tutaj jest podobnie. ;)


Moglbys podac jakies podstawy prawne potwierdzajace twoja wypowiedz, juz kilka lat nie interesuje sie prawem polskim wiec moze cos mi umknelo ale z tego co pamietam to wzrost cen podyktowany uwarunkowaniami prawa polskiego nie obligowaly operatorow do rozwiazywania z ludzmi umow bez zadnych konsekwencji dla abonenta(mozna nazwac to kara)

P.S.
knapek87 Czy wiadomosc prywatna ktora mi przyslales mam traktowac jako grozbe czy zwykle oburzenie z twojej strony?

samotny
Rozeznany
 
 
Posts: 242
Joined: 21 Sep 2008, 17:17
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 5 Jan 2011, 00:04 Re: PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

poprawcie mnie jesli sie myle, ale czy czasem nie podpisuje sie umowy na kwote netto?
bo o ile mnie pamiec nie myli to wartosci abonamentow sa zawsze podane w kwocie netto + VAT (wlasnie chyba po to by uniknac takich sytuacji jak ta powyzej) czyli np. abonament w wysokosci Ł30 + VAT czyli miesiecznie placimy dajmy na to Ł36.
takze, operator wywiazuje sie z umowy bo on nie zmienia wysokosci abonamentu!
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by samotny » 6 Feb 2011, 08:11 Re: PODWYŻKA PODATKU A TELEFON Z KONTRAKTEM

knapek87 wrote:chodzi mi głównie o to czy mogę bezkarnie zerwać kontrakt po tym jak podatek skoczy do gór :razz: y :!: :?:


Odświeżam temat, gdyż ciekawi mnie jak kolega knapek87 rozwiązał swój dylemat, czy operator uwzglednił Twoją tezę ?

samotny
Rozeznany
 
 
Posts: 242
Joined: 21 Sep 2008, 17:17
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE