ASDA MOBILE 8p na komorke i stacjonarne,4p sms,BEZ PRZEKRETU

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;
Wlasnie po kilku latach wiernosci o2 postanowilem poszukac czegos tanszego, oczywiscie ostrozny wobec wszelkich przynet i zachet zaczalem wertowac rynek, i znalazlem... zamowilem tydzien temu przez neta http://www.asdamobile.com/ karte sim ASDA Mobile za jedyne 5 funtow, po 2 dniach doszlo.
Jedyne co pozostalo do zrobienia to :

- wlozyc sima, sprawdzic balance na ktorym widnieje 10.25 ! niezly prezent, 100% za darmo od ASDA
- wykonac testowe polaczenie do kogokolwiek by aktywowac sim-a, po to te 25p, ktore wystarczaja na dluzej niz tylko test ;)
- cieszyc sie taniocha, tu cennik http://www.asdamobile.com/compare_tariffs.html

doladowac minimum 5 funtow , mozna przez telefon za pomoca karty debetowej/kredytowej, lub w sklepach ze znaczkami "paypoint" "payzone" czy tez na poczcie, no i oczywiscie w sklepie ASDA

Dostalem tez top up card, ktora aktywowalem w minute, na DARMOWEJ linii 2732, dzieki temu nie bede musial wklepywac kodow z vouchera, wystarczy ze ekspedientka przejedzie karta po swoim czytniku i mozna miec gotowe doladowanie.

NIE WYMAGA REGULARNYCH DOLADOWAN, jedynie co 3 miesiace trzeba wykonac jakakolwiek czynnosc ktora naruszy nasze konto, np sms za 4p, co by nie dezaktywowali nam karty, jak widze dotychczas ZERO PRZEKRETOW z ich strony, polecam . STAWKI TE SAME OD 2008 ROKU, mozna wygooglowac, to nie przyneta.

zapraszam do dyskusji nad ta konkurencyjna tania oferta, doswiadczenia itd. , bo ja juz mialem dosc przekreciarskich providerow chargujacych za 25p na komorke poza siecia.

medalion
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 19 Dec 2009, 07:40
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Ile obciazaja za rozmowy do Polski? Probowalam znalesc na ich stronie, nic nie wspominaja o zagranicznych rozmowach, a na pewno sa takowe.

ella
Raczkujący
 
 
Posts: 59
Age: 48
Joined: 20 Jul 2007, 19:58
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

http://asda-mobile.com/help/about_us.html

20p per minute to call or text any other country from the UK

stanowczo za drogo

medalion
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 19 Dec 2009, 07:40
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Ha. Zobacz giff-gaff:
za 15 funtow 400 minut do innych sieci
Unlimited internet
unlimited sms
wewnatrz sieci free
Tethering dziala bezproblemowo
do PL na stacjonarne 2p za mintute 5p na komorki
0800 za free!

za 10 funtow
250 minut ( maja teraz promo na ta taryfe daja x2 czyli 500 minut)
unlimited sms
1gb internet

reszta jak powyzej
Jestem u nich od pazdziernika zeszlego roku. 100% zadowolenia
Aha i karty sim sa za free jak ktos chce to moge mu sprezentowac bo mam ich troche

No i tez trzeba doladowac co 3 miesiace

Dodano: -- 27 sie 2013, o 14:51 --

Aha na starterze jest £5 extra

Dodano: -- 27 sie 2013, o 14:59 --

Aha - no i jak wydzwonisz sobie swoje "darmowe" minutki to masz 10p do innych sieci...
Wewnatrz sieci za free nawet jak nie masz nic na koncie a w ASDA to z tego co sie doczytalem wewnatrz sieci 10p/ min...

Nie taka ASDA zielona jak ja maluja;)
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Image :)
User avatar
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posts: 246
Age: 49
Joined: 10 May 2007, 18:10
Location: Sandwell
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

A jak z zasiegiem w giff-gaff???Internet chodzi ???

Forti 45
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 61
Joined: 4 Mar 2012, 18:08
Location: Birmingham/A.G.
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE