Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

PostNapisane by Amino » 29 Jan 2007, 21:25 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

Czytam sobie tak wypowiedzi Pana Marcina i poprostu nie wiem czy sie smiac czy plakac. Facet ty masz tyle problemow... :wink: Zyj sobie jak chcesz jak Cie stac, ludzie sa rozni i maja rozne cele i plany. Fura skora i komora to nie wszystko... jest jeszcze cos wiecej. Chyba ze jak kolega wyzej tu napisal obracasz sie wylacznie w towarzystwie "blachar" Dziwne bo laske masz spoko. Zachowujesz sie troszke dziwnie tak jak by mniej wiecej Ciebie tylko jednego bylo stac na : fure, fajne kluby i wogole. Wiesz co zastanow sie nad soba, bo chyba sie troszke zachlysneles innym swiatem (tak niestety to wyglada) :wink:

Amino
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 29 Jan 2007, 21:37 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

x.x.x....... ale sie usmialam z Twojego posta :mrgreen: :lol:
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 45
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 29 Jan 2007, 21:49 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

Edyta: bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki, nie wiedziałaś? ;>
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 29 Jan 2007, 21:51 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

wiedzialam wiedzialam :mrgreen: :mrgreen: :wink:
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 45
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Dobra, Dobra, ale to nie o mnie mial byc ten post ... nawet nie jestem płci wymienionej w temacie.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posts: 218
Age: 39
Joined: 18 Sep 2006, 19:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 29 Jan 2007, 21:56 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

hehhe, a no nie jestes-ale odpowiedziales bardzo ciekawie :lol:
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 45
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ika » 29 Jan 2007, 23:07 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

popieram :mrgreen:

ika
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 5 Jun 2006, 17:46
Location: bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kodi » 30 Jan 2007, 02:40 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

Jaki blacharski temacik nam sie tu rozkrecil :D... Ja tam kocham rowery a samochody jeszce bardziej do kina tez chodze a dojezdzam do niego zazwyczaj jakas tam furmanka...... Zastanawiam sie za kogo ma nas Pana marcin.p chyba sie nie spodobalismy.... wkoncu on ma zawsze racje :D

pozdrawiam wszystkich
The_Saints_Are_Coming
User avatar
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posts: 355
Age: 44
Joined: 1 Jan 2007, 22:11
Location: ERDINGTON
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rondzik » 30 Jan 2007, 11:38 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

Siema.

Amino wrote:Czytam sobie tak wypowiedzi Pana Marcina i poprostu nie wiem czy sie smiac czy plakac. Facet ty masz tyle problemow... :wink:


Smiac sie. Ja tam wyczuwam sarkazm i ironie, a poza tym chlopak pisze do rzeczy. Nie chodzi doslownie o to ze trza miec mesia i gruby portfel, jednakze prawda jest taka ze cos soba trza reprezentowac. Zreszta to temat na dyskusje po 4 piwie, a ja w pracy jestem wiec sie nie bede rozwodzil

pozdro
I'm only here for a while
but patience is not my style
and I'm so tired that i gotta go
User avatar
rondzik
Rozeznany
 
 
Posts: 190
Joined: 31 May 2006, 11:26
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by jaro » 30 Jan 2007, 11:53 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

A Kasia to czytala ,obrazanie plci pieknej ,nie ladnie i zacznij patrzec na siebie koles ,co robia inni i jak sie zachowuja ,co komu imponuje to nie Twoja sprawa
pozdro

jaro
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 29 Jan 2007, 01:25
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 30 Jan 2007, 20:52 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

ok. ok ok. Tak na poczatku to przepraszac nie bede , bo nie mówilem o nikim konkretnym . Celem autora bylo wprowadzenie troche zycia do dyskusji ( co musicie przyznac calkiem mi sie udalo . Fakt przejaskrawielem swój post, ale czasami by dotrzec do tlumu trzeba byc radykalnym mówca. Ja jestem tym szczesliwcem który kocha swoja jaszczuzyce . |mój post bedzie krótki bo czeka na mnie w luzku 2 metry od klawiatury . Kasia pozdrawiam . Ale czasami musicie przyznac ze ludziom tu odpierdala i sie zachowuja anormalnie. Wyscig za kasaka, lepszyma autem . Po cholere nam to wszystko. Ja jestem szczesliwy, gdy poranny wiatr piesci mi twarzs gdy pedze rowerem do pracy . Ale moze kogos innego uszczesliwi lepsza fura. Moim zadaniem bylo pokazac ze trzeba szukac wlasciwych osób i skupic sie na czyms innym niz praca. ( i tu tez nikogo nie chcialem urazic , na spotkaniu bylo calkiem git) Racja kolega powyzej ma rowerem sie ciezko jezdzi z paroma zgrzewkami piwa na plecach. ( i tu sie pokaje tez do tesko autem jezdze) . Mam nadzieje ze nikt sie nie poczul urazony , a nawet jesli , to znaczy ze biezemy siebie zbyt powaznie i nie potrafimy sie smiac z samych siebie. Jestesmy bardzo zabawna nacja, mysle ze nastal odpowiedni czas by windowac pozytywne standarty i wysmiewac te bardzo low profile. Zycze wszystkim dobrej nocy i zapraszam na chat . Bedziecie mi mogli swoje uwagi wypisac prosto w twarz
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by tomi09pl » 30 Jan 2007, 21:05 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

moim zdaniem glupio bedziesz wygladac z uwagami wypisanymi na twarzy. ale gadasz troszke z sensem. fakt faktem ze dzisiaj swiatem rzadzi forsa i tyle. ostatnio w radiu bylo pytanie czy za milion funtow zrezygnowalbys z seksu na cale zycie i 65% ludzi ktorzy wysylali sms odpowiedzialo "tak" - wnioski nasuwaja sie same.

faktem tez jest ze duzo latwiej "wyrwac dupe" zajezdzajac pod klub czarnym merolem prosto z pimpMyRide niz ro/v/w/erem w wersji podstawowej. tylko teraz pytanie: po co? tak jak pisze kolega wyzej trzeba szukac odpowiednich ludzi a nie szybkich okazji. jednakze to pierwsze czesto jest trudniejsze.

poza tym to pieprzyc wszystko i wszystkich. nie lubie was.
User avatar
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posts: 147
Age: 36
Joined: 11 Oct 2006, 14:53
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rondzik » 30 Jan 2007, 21:13 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

tomi09pl wrote:poza tym to pieprzyc wszystko i wszystkich.


No i widze ze doszlismy do meritum :)

pozdrawiam
I'm only here for a while
but patience is not my style
and I'm so tired that i gotta go
User avatar
rondzik
Rozeznany
 
 
Posts: 190
Joined: 31 May 2006, 11:26
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marcin.p » 30 Jan 2007, 22:04 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

czekam cierpliwie na reszte wypowiedzi
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posts: 866
Age: 43
Joined: 15 May 2006, 23:15
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by jaro » 31 Jan 2007, 02:09 Re: Gdzie sie podzialy wszystkie kobiety...???

ja jezdze samochodem dlatego ze bardzo lubie samochody to moje hobby ,jazda i naprawa,nie mam nic przeciwko jezdzie na rowerze czesto sam jezdze dla przyjemnosci tak samo jak samochodem ,w niektorych kwestiach masz racje lecz jezeli chcesz wzbudzic nasz entuzjazm na FORUM to sie bardziej postaraj nie obrazajac przy tym nikogo.
ja rownierz nie pochwalam niektorych poczynan niektorych pan ale skoro im sie to podoba to ich sprawa
a dla Kasi pozdrowienia szczere
Jaro

jaro
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 29 Jan 2007, 01:25
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE