VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MalePostNapisane by camilozeta » 30 Jul 2007, 20:00 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

dorotajab wrote:Swoja droga to ma byc przez dwa tygodnie ladnie, moze jakis wypad grilowy do sutton coldfield?????


Tak, tak! My jestesmy za, dzieciaki chyba mozna bedzie zabrac?

Wyrazy wspolczucia z powodu torebki. Ile tych torebek ukradziono? To jakis masowy rabunek? O pieniadzach i dokumentach nie napisaliscie, wiec mamy nadzieje ze nie zginely.

Pozdrowionka od Kamila i Uli

camilozeta
Początkujący
 
 
Posts: 36
Joined: 13 Jan 2007, 09:37
Location: Bham, Las Palmas
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Insanity » 30 Jul 2007, 20:36 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Fajnie bylo... moim wszystkim znajomym sie podobalo.
Mnie tazke...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 30 Jul 2007, 20:54 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

camilozeta wrote:Wyrazy wspolczucia z powodu torebki. Ile tych torebek ukradziono? To jakis masowy rabunek? O pieniadzach i dokumentach nie napisaliscie, wiec mamy nadzieje ze nie zginely.


dzieki. Torebki zginely dwie. Kolezanka stracila wszytkie dokumenty. Ja jestem stratna na jakies £300. aparat, kasa, dokumenty. moja wlasna glupota. Normalnie nie zabieram takiego "majatku" ze soba. tak naprawde to zal rzeczy ktore sa malo warte a moja duza wartosc odobista. takich co juz nigdy nie odzysakm a zlodziej pewnie wyrzucil do kosza :(

nie chce jednak marudzic i odtraszac od kolejnej imprezki. Bylo przeciez elegancko :)

Co do sutton coldfield to trzeba puscic osobny temat i jakos sie zgadac z chetnymi.
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by slimaczekzielon » 30 Jul 2007, 21:08 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Jeszcze raz i ja dziekuje za mile przyjatko :lol: i wyraziki wspolczucia dziewczyny :cry:
Tak po za tym troche przy was odmlodnialem
Narka , do nastepnego :wink:
slimaczekzielony to tez zyjatko tylko ze wolniejsze
User avatar
slimaczekzielon
Raczkujący
 
 
Posts: 82
Age: 58
Joined: 8 May 2007, 17:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 30 Jul 2007, 21:09 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Dzieki wszystkim za przednia zabawe. Bylo bardzo fajnie ale jakosc krotko znowu nie zdazylem wszyskich poznac.
Jesli ktos ma jakies zdjecia to zapraszm do wrzucania do galerii lub na maila .
nam niestety aparat sie zbuntowal i nie mamy tego zawiele ale jutro troszke dodam
dozobaczenia na kolejnych spotkaniach
dorotajab wrote:Swoja droga to ma byc przez dwa tygodnie ladnie, moze jakis wypad grilowy do sutton coldfield?????

pomysl spoko mam nadzieje ze termin bedzie mi odpowiadal
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by jarosz » 30 Jul 2007, 22:57 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

sutton to brzmi ciekawie !

jarosz
Początkujący
 
 
Posts: 22
Age: 45
Joined: 19 Jul 2007, 17:00
Location: Bydgoszcz/Walsall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Osberic » 4 Aug 2007, 23:51 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Troche juz tu mieszkam i powoli mutuje w angola, wiec prosze o imprezy w sobote :P bo w niedziele to jak typowemu angolowi mi sie juz nie chce jak pomysle o pracy w poniedzialek :)
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK
User avatar
Osberic
Raczkujący
 
 
Posts: 51
Age: 48
Joined: 16 May 2007, 23:30
Location: Acocks Zielony
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Pav-Q » 6 Aug 2007, 14:51 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Cześć,

Mój feedback:

Spotkanie - Zabawa świetna!

Poniedziałek - megakac, gorączka, "niewyjście" do pracy.
Wtorek - gorączka, ból głowy, lekarz, zwolnienie do końca tygodnia.
Środa - uciekam do Polski (a co ja będę siedział w Bham).

Next poniedziałek (dziś) - piszę te słowa...

ZGADZAM SIĘ z przedmówcą:

żadnych imprez w niedziele !!!
:: caveat emptor ::
User avatar
Pav-Q
Początkujący
 
 
Posts: 36
Age: 46
Joined: 7 Jun 2007, 14:44
Location: Zgorzelec-Konin
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ana :) » 2 Sep 2007, 18:17 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Ej no dajcie znac kiedy i co nastepnym razem jest!!! troche daleko mam aleeeee dla chcacego nic trudnego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Nie Wrz 02, 2007 19:20 ]
A jeszcze jedno gdzie macie jakies fotki ??? cos nie moge tu sie odnalezc buuuu :roll: :sad:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posts: 288
Joined: 27 Aug 2007, 14:28
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 3 Sep 2007, 20:48 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

wszystkie fotki sa w galerii :mrgreen:
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 45
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ewulka » 30 Sep 2007, 21:06 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Witam Ludzie!!!! :mrgreen: Czy ktos już wie kiedy następne spotkanie??? Czy to jest gdzieś ogłaszane czy jak?

Ewulka
Raczkujący
 
 
Posts: 92
Age: 43
Joined: 30 Sep 2007, 19:29
Location: Hall Green
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 30 Sep 2007, 22:27 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Mam nadzieje ze znowu nie bedzi wtedy kiedy bede na urlopie :sad: Bez pospiechu :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Shon » 4 Oct 2007, 21:39 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

no w sumie faktycznie trzeba by cos nabroic znowu

bo mnie juz kosci strzykac zaczely od tego lezenia w fotelu
a i oczy lzawia od ksiazek
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Image
User avatar
Shon
Zadomowiony
 
 
Posts: 957
Age: 52
Joined: 3 Aug 2006, 07:10
Location: B&ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Insanity » 5 Oct 2007, 09:57 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

No trzeba, bo na ostatnim spotkaniu jak sie pojawilem to prawie nikogo juz nie bylo...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Shon » 5 Oct 2007, 17:54 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Insanity wrote:nikogo juz nie bylo...



ahahaha

bo ty za duzo na glowie masz to zapewne dla tego
a z knajpy do knajpy skakac to tez nie tak latwo :)

i powinnismy w ogole wprowadzic Bogusie w temat bo to ona taka prowodyrka ze snu pobudzi i do baru zagna
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Image
User avatar
Shon
Zadomowiony
 
 
Posts: 957
Age: 52
Joined: 3 Aug 2006, 07:10
Location: B&ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE