Praca - agencja

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MalePostNapisane by tadeusz6425 » 3 Mar 2011, 16:27 Praca - agencja

Bardzo proszę o pomoc a mianowicie informację na temat; żona już 2,5 roku pracuje w jednej firmie przez agencję. Ma obiecane stałe zatrudnienie w tej firmie , jednak ciągle jest to odsuwane w nieznaną przyszłośc. Co w tej sprawie można zrobić. Czy po prostu rzucić tą robote i szukać innej. Czy prawo w jakiś sposób reguluje taką sytuację. Poradżcie coś.

tadeusz6425
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 3 Feb 2011, 15:25
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by dagus » 3 Mar 2011, 17:44 Re: Praca - agencja

a mnie sie wydaje ze nie maco narzekac. Teraz ciezko zpraca i lepiej pracowac przez agencje tam niz nigdzie. Ja bym nie rezygnowala. Ja akurat jestem na kontrakcie tez ponad 2 lata, mam czasami dosc ale siedze dalej tu. Znajdzie sie cos lepszego to wtedy mozna powiedziec bye. Przemyslcie zanim cos zrobicie. Powodzenia :-)

dagus
Rozeznany
 
 
Posts: 140
Age: 37
Joined: 9 Jul 2009, 07:35
Location: Handsworth
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malaroksi » 3 Mar 2011, 21:03 Re: Praca - agencja

tadeusz6425, skoro żona ma stałą pracę to niech sobie pracuje. Słyszałam że od października tego roku ma wejść jakaś regulacja prawna, dotycząca pracowników przez agencje , mianowicie pracownicy którzy przepracują 12tyg na jednym stanowisku mają takie same prawa jak pracownicy kontraktowi czyli ta sama stawka, płatne bank Holiday'e , możliwość powrotu po urlopie macierzyńskim na to samo stanowisko itd . Oczywiście tak słyszałam , nie znam faktycznego źródła , ale już 2 lata temu obiło mi się to o uszy że tak planują a ostatnio ktoś o tym wspomniał podając konkretną datę .
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA