Testy w agencjach pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MalePostNapisane by Młody » 24 Jan 2013, 12:09 Testy w agencjach pracy

Czy wiecie jakie są testy w agencjach pracy i w jakich one są?

Młody
Raczkujący
 
 
Posts: 63
Joined: 6 May 2006, 21:48
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 24 Jan 2013, 12:17 Re: Testy w agencjach pracy

Rejestrowalam sie w 3 roznych agencjach pracy, kazda miala inne testy ale wszystkie mialy jedna wspolna ceche, byly tak banalnie proste ze chyba nawet moja corka by sobie z nimi poradzila a jest w pierwszej klasie podstawowki :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 24 Jan 2013, 21:37 Re: Testy w agencjach pracy

Tez przechodzilam te testy. Dodac, odjac, narysowac brakujaca figure...
Nie wiem po co te testy, sa co najmniej smieszne ;)
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by sandru$ » 24 Jan 2013, 23:28 Re: Testy w agencjach pracy

Taa testy w agencjach oglupiaja :) Dodawanie, odejmowanie, czytanie ze zrozumieniem hihi nie masz sie co martwic no chyba ze wogole nie znasz jezyka i idziesz sam to wtedy lepiej wez kolege co Ci przetlumaczy tresc zadania. Powodzenia

Dodano: -- 24 sty 2013, o 23:28 --

Taa testy w agencjach oglupiaja :) Dodawanie, odejmowanie, czytanie ze zrozumieniem hihi nie masz sie co martwic no chyba ze wogole nie znasz jezyka i idziesz sam to wtedy lepiej wez kolege co Ci przetlumaczy tresc zadania. Powodzenia
Wole być szczera i bezczelna, niż miła i zakłamana :)
User avatar
sandru$
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 13 Oct 2008, 19:35
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 25 Jan 2013, 00:48 Re: Testy w agencjach pracy

W jednej z agencji w ktorej bylam w tescie trzeba bylo ulozyc slowa w porzadku alfabetycznym, zeby nie bylo zbyt trudne bylo tylko jedno slowo zaczynajace sie na kazda litere. Koles (jakis czarnoskory) ktory siedzial kolo mnie nie potrafil tego zrobic! Oddal niepoprawnie rozwiazany test dwukrotnie i babka go wrocila, przy trzecim podejsciu probowal mnie zagadac zebym mu podpowiedziala i babeczka stracila cierpliwosc i go wyrzucila. Takze jak widac dla niektorych i to za trudne :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

PostNapisane by Guest » 25 Jan 2013, 12:50 Re: Testy w agencjach pracy

Te testy to kojarza mi sie z zadaniami z trescia z matematyki z klas 1-3.

Przyklad z agencji
Na palecie jest 58 plyt CD twoj szef kazdal zaladowac Ci na palete kolejne 67 plyt. Ile jest teraz plyt na palecie?

To co pamietam ze szkoly:
Ola ma w koszyku 12 jablek mama wlozyla do koszyka 7 gruszek. Ile Ola ma teraz owcow w koszyku?

W agencjach jeszcze sa tez takie troche bardziej skompikowane typu:
Na palecie jest 10 pudelek w kazdym pudelku 28 plyt CD Twoj szef kazal Ci sciagnac 2 pudelka. Ile zostalo plyt na palecie?
To juz wyzsza matematyka :grin:

Jeszcze sa zadania poukladaj liczby od najmniejszej do najwiekszej i kazda liczba ma inna ilosc cyfr, zeby blo latwiej.

Porownaj dane z lewej tabelki z danymi z prawej tabelki. Dane w lewej tabelce sa prawidlowe jesli w prawej jest jakis blad wez go w kolo.

Porownaj wyrazy z lewej kolumny z wyrazami z prawej kolumny jesli sa takie same postaw V jesli sie roznia postaw X

Jesli nawet czegos nie zrozumiesz to powinienes sie domyslic. Wydaje mi sie, ze te testy nie sa po to zeby sprawdzic Twoja wiedze tylko to czy rozumisz co tam jest napisane. Choc kiedys mialem przypadek, ze mnie facet (ktory znal angielski) zaczepial, zebym mu podpowiedzial.

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 25 Jan 2013, 21:29 Re: Testy w agencjach pracy

Ja jak pierwszy raz poszlam do agencji, to towarzyszyl mi chlopak. wiadomo nowe miejsce, ludzie, bariery jezykowe - bo nie smigam biegle. I wszedl wlasnie ze mna na wypelnianie testow. Ale tak wlasciwie sie nie przydal ;) w tym sensie, ze jesli sie nawet nie zrozumie tresci zadania, to latwo idzie sie domyslic.
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 25 Jan 2013, 23:07 Re: Testy w agencjach pracy

stillinback wrote:(...) w tym sensie, ze jesli sie nawet nie zrozumie tresci zadania, to latwo idzie sie domyslic.

tia...
szczególnei jak poproszą o posortowanie liczb od najwiekszej... a moze od najmniejszej... a może parzystych nie brać pod uwagę.
Czasami jedno słowo zmienia wszystko. I najgorsze jest to, ze to jest ZAWSZE to jedno którego nie rozumiemy :D
Taki los...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 26 Jan 2013, 10:41 Re: Testy w agencjach pracy

Ja akurat nie mialam takiej sytuacji. Nie mialam sortowania liczb.
Byly proste zadania, jasno napisane, np. 1234 - 456 = / no wiec nie sposob sie nie domyslic, potem trzeba bylo dorysowac brakujacej figury, byla tez grupa wyrazow i trzeba bylo podkreslic nie wlasciwie napisany, wiec jesli miales:

sunday, sonday, sanday
manday, monday, munday

to chyba nie bylo trudno sie podomyslac :D
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Młody » 26 Jan 2013, 12:09 Re: Testy w agencjach pracy

To faktycznie zadania są proste. Jeżeli co może sprawić trudność to brak zrozumienia pytania w języku angielskim. Nie których zadań można się domyśleć, a i tak nie ma gwarancji dostania pracy, bo każdy przechodzi testy :)

Młody
Raczkujący
 
 
Posts: 63
Joined: 6 May 2006, 21:48
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by stillinback » 26 Jan 2013, 13:42 Re: Testy w agencjach pracy

Dokladnie tak jak mowisz. Ja rozwiazalam test, pieknie, ladnie, rejestracja, duperele...
A w pracy bylam dwa dni...
Mysle, ze te testy to jest po prostu procedura, poprawnie zaliczone nie sa warunkiem do otrzymania pracy.
This board requires you to be registered and logged-in before you can view hidden messages
User avatar
stillinback
Rozeznany
 
 
Posts: 243
Joined: 24 Oct 2012, 15:52
Location: Walsall/Wlkp
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by lichfield579 » 2 Mar 2013, 09:54 Re: Testy w agencjach pracy

Witam mam zrobione zdjęcia testu ( 10 stron ) z best connection i gapie jak ktoś chce to dajcie znać. Oczywiście uzupełnić trzeba po swojmu. Test jest zdany,ale lepiej go poprawić przed wyjsciem.

lichfield579
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 14 Feb 2013, 11:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by lostman82 » 3 Mar 2013, 12:22 Re: Testy w agencjach pracy

Jakie obecnie mają preferencje w Best connection? ostatnio jak chciałem się rejestrować u nich to szukali tylko kierowców lub osób z własnym środkiem transportu...
User avatar
lostman82
Początkujący
 
 
Posts: 37
Age: 41
Joined: 6 Oct 2012, 15:17
Location: Bg'ham / Yardley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by lichfield579 » 3 Mar 2013, 18:06 Re: Testy w agencjach pracy

W best connection w tamwrocie mają rekrutację do faurecii. Tam podobno na produkcję, a tam jest dobra kasa :) Zarejestrowalem się i czekam już ponad 2 tyg na odpowiedź. Ale jak tam byłem z tydzień temu to kilku anglików też się pytało kiedy się praca zacznie.

lichfield579
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 14 Feb 2013, 11:52
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by damiaanos » 2 Apr 2013, 22:02 Re: Testy w agencjach pracy

Jaka jest stawka na godzinę? Day shift czy night?
User avatar
damiaanos
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Age: 40
Joined: 17 Mar 2013, 10:50
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA