ubezpieczenie samochodu

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

None specifiedPostNapisane by marta » 13 Jun 2006, 17:59 ubezpieczenie samochodu

Mieszkam w Birmingham od dwóch miesięcy i kupułam samochód. Dodam że była to nie lada okazja i uważam zakup za udany, ale kompletnie gubię się w angielskich ubezpieczeniach. Mam problem z wyborem odpowiedniej ubezpieczalni bo jest ich naprawdę dużo a wszystkich nie sposób przejrzeć. Gdzie jest najtaniej, najprościej, najszybciej? Dodam ,że mam zniżki w Polsce.

marta
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 25 May 2006, 16:02
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 13 Jun 2006, 18:19 Re: ubezpieczenie samochodu

hejka:)
proponuje tesco:
tutaj link do strony:
http://www.tescofinance.com/personal/finance/insurance/carins/index.jsp
Na tej stronie wypelniasz formularz, jezeli masz znizki w polsce to musisz miec przetlumaczone to na jezyk angielski przez tlumacza przysieglego.
W Angli nie ma znizek w postaci procentowej wiec w rubryce No claims discount entitlement wpisujesz ilos lat jazdy bez wypadku.
Po wypelnieniu czekasz juz na list z Tesco.
Okolo tygodnia otrzymasz wszystkie dokumenty wraz z koperta zwrotna w tej kopercie musisz odesłac przetłumaczony dokument potwierdzajacy znizki z polski i jeden z dokumentow Tesco ,z Twoim podpisem

Dodatkowo otrzymasz 10% znizki jak wypelniasz ten wniosek przez
internet!

Pozdrawiam!

edit1:
proponuje jeszcze ten artykul
http://bham.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=60&Itemid=84
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ika » 13 Jun 2006, 22:16 Re: ubezpieczenie samochodu

i tu jest problem samochód musi być wart co najmniej 1000 funtów

ika
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 5 Jun 2006, 17:46
Location: bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 13 Jun 2006, 22:21 Re: ubezpieczenie samochodu

no tak...ale chyba moim zdaniem nie bardzo warto jest kupowac samochod za mniej niz 1000 funtow..
Jakakolwiek awaria autka spowoduje ze naprawa sporo przekroczy wartosc samochodu .... :D
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ika » 13 Jun 2006, 22:23 Re: ubezpieczenie samochodu

www.moneysupermarket.com
wejdź w insurance i one search przeszuka ci tabun ubezpieczycieli

ika
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Joined: 5 Jun 2006, 17:46
Location: bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by szymel78 » 15 Aug 2006, 20:15 Re: ubezpieczenie samochodu

directline.co.uk maja swoja siedzibe zdaje sie w B'ham

szymel78
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Age: 45
Joined: 15 Aug 2006, 19:55
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rafal » 20 Sep 2006, 21:57 Re: ubezpieczenie samochodu

Ja mam auto a roczne jego oplaty przerastaja wartosc samochodu :roll: smieszne to tu jest...
User avatar
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posts: 545
Age: 42
Joined: 20 Jun 2006, 21:39
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Yardley » 21 Sep 2006, 07:00 Re: ubezpieczenie samochodu

rafal, to musisz poszukac tanszego ubezpieczenia. Ostatnio znajomy ubezpieczal u jednej polki ktora sie tym zajmuje i zaplacil 260funtow a w innych ubezpieczalniach chcieli ok 900
User avatar
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posts: 367
Age: 43
Joined: 23 Jun 2006, 18:25
Location: Yardley
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by adamirus » 21 Sep 2006, 08:20 Re: ubezpieczenie samochodu

Kupilismy pare dni temu auto,sporo czasu poswiecilismy na szukanie jakiegos tanszego ubezpieczeniua jakie nam proponowali(a sumy wahaly sie od £900 nawet do £1600 :shock: ).Tracilam juz cierpliwosc ale wkoncu znalezlismy stronke z firmą Ubezpieczeniową MORETHAN.COM i tam wyliczyli £700....moze to nie jest malo ale po takich wyszukiwaniach ta suma jest naprawde dobra.Zwlaszcza ze w ubezpieczeniu mamy wszystko,od kradziezy,stluczenia szyb do podpalenia i takich tam... :wink:
Więc polecam :wink:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posts: 591
Age: 42
Joined: 8 Aug 2006, 20:54
Location: B-ham/Acocks Green
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 21 Sep 2006, 10:26 Re: ubezpieczenie samochodu

my tez mielismy ten problem...te ubezpieczenia tutaj sa rzeczywiscie drogie :neutral:
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 45
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rafal » 21 Sep 2006, 13:43 Re: ubezpieczenie samochodu

Ja place okolo 700 no ale na miesiac to jest jakies 60 funciakow, to nie jest duzo odlozyc jakies 15 funtow z tygodniowki.Mysle ze mozna przezyc ,tylko ze w moim przypadku utrzymujemy auto we dwoje, jest latwiej. No coz oplaty droge ale mozna sobie pozwolic na fajne autko bo samochody sa tu bosko tanie .Pozdrawiam:).
User avatar
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posts: 545
Age: 42
Joined: 20 Jun 2006, 21:39
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by x.x.x...x.x.x » 21 Sep 2006, 18:15 Re: ubezpieczenie samochodu

O kur...cze .. czy tylko mi wyszło 1600 ??? i to była najtansza opcja (z tych co przeszperałem a szperałem sporo), w sumie fakt ze jedno z najtanszych to tesco, ale mojej karty nieprzyjmowało online, a byłem juz dośc zmeczony aby szukac dalej.

P.s. Nie wypisujecie wiecej takich rzeczy bo zaczne zalowac tego co zrobiłem hehe :mrgreen:

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posts: 218
Age: 39
Joined: 18 Sep 2006, 19:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by lumi » 21 Sep 2006, 19:03 Churchill

Proponuję Churchilla. Ja płacę 70 Funtow miesiecznie. Wszystko zalezy tak naprawdę głównie od dzielnicy w ktorej mieszkasz. Im bardziej bezpieczna tym taniej. Liczy się też wiek (najlepiej powyzej 25 lat), jak długo ma sie prawko, czy auto garażowane (tego i tak nikt nie sprawdza). No i na ilu kierowcow.

lumi
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 21 Sep 2006, 18:59
Location: Willenhall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 21 Sep 2006, 20:52 Re: ubezpieczenie samochodu

a ja mam z ecarinsurance i place 60 m-c :mrgreen:
ps. od zadnej Polki ubezpieczenia bym nie wzial!
lumi, tego moze nie sprawdzaja ale jak parkujesz pod chmurka i cos sie stanie? to co?
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 29 Sep 2006, 18:21 Re: ubezpieczenie samochodu

ubezpieczenie znacznie tanieje po 25 roku zycia, dodatkowo warto sobie skolowac z polski zaswiadczenie o znizkach (przetlumaczone przysiegle, moze byc fax do agenta........................ wiecej chyba nie musze podpowiadac :mrgreen: ) wtedy skladki spadaja znacznie. my za skode placimy 230 na rok w najtanszej opcji, cos jak samo OC, a za toyote 380 rocznie w opcji comprehensive, czyli ze wszystkim. moge polecic nasza agencje: swinton w dudley. bardzo cierpliwi i na prawde wyszukuja po kilka razy zeby znalezc najtansze.

KA i PE
 
 
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI