ubezpieczenie samochodu

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Lukaas85 » 23 Dec 2006, 19:29 Re: ubezpieczenie samochodu

pit24 wrote:Witam Was serdecznie.
Zarejestrowałem się na forum (dzięki, że jest) ponieważ mam naprawdę spory problem.
Jak pisał ktoś wyżej, ja też skorzystałem z usług polaków z west bromwich, wydawało mi się to w porządku, zniżki były super itd.
W czym rzecz. Do dzisiaj nie dostałem żadnego listu z ubezpieczalni :| a samochód kupiłem głównie po to, żeby pojechac na święta, a teraz dupa.
Nie wiem jak to rozwiązac, wiem, że tamci polacy załatwili sprawe, wykupili mi ubezpieczenie w churchillu, dzwoniłem tam już dwa razy i cały czas mówią, że wysłali mi odpowiednie papiery, poprosiłem i wysłali ponownie, ale obawiam się ze jest już za późno.
Pytanie brzmi - W jaki sposób mogę pojechać do pl bez ubezpieczenia - wiem, ze mozna na ryzyk-fizyk :) ale wolałbym nie, wiadomo. W niemczech jest coś takiego jak ubezpieczenie tymczasowe, wiecie czy istnieje taie coś i tutaj?
Chciałem się wybrac do churchilla osobiście, ale placówki ma w dziwnych miejscach .
Nie wiem już co robić za bardzo.
Pomóżcie pliska :cry:


Jedz na wlasne ryzyko. Jak cos sie stanie do bedziesz mial problemow po uszy za nieubepieczone auto. Nigdy nie slyszalem o tymczasowym ubezpieczeniu. Jest ubezpieczenie podrozne (z byle poczty mozesz kupic za pare groszy) ale to nie jest chyba to o co ci chodzi). Jesli nie chce ci sie fatygowac do Churchilla no to sorry mate, musisz ruszyc tylek, wyciagnac AZ-ke i sie przespacerowac. Szkoda ze sam nie zalatwiles tego ubezpieczenia. Niniejszym 'dzieki' pomocy rodakow nie masz ubezpieczenia i spokoju.
W przyszlosci pamietaj- najlepsza pomoc to samopomoc. :roza: Wesolych Swiat
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by reniatom » 25 Dec 2006, 10:57 Re: ubezpieczenie samochodu

prawdopodobnie moja odpowiedz juz jest za pozno ale to bedzi etez dobra informacja dla innych kierowcow. tutaj w angli mozna jezdzic bez papierow w aucie z ubezpieczalni czyli w wypadku jak nadal czekamy na dokumenty a nasze ubezpieczenie na uato juz dziala wystarczy zadzwonic do firmy ubezpieczeniowej podac swoje dane i poprosic o numer ubezpieczenia. i z takim numerkiem na kartce spisanym mozna sie spokojnie poruszc po drogach angielkich. gorzej wyglada sprawa wyjazdu za granice. w takim wypadku ratuje na short term insurance. czyli kupujemy ubezpieczenie na auto przez internet na kilka dni .firma od razu papiery wysyla nam na podanego e-maila.drukujemy papiery i jedziemy w trase.tylko musimy sie liczyc z kosztami takiego ubezpieczenia.1 dzien to 10 funtow. takie ubezpieczenia mozna wykupic na przyklad w firmie norwich union. takie ubezpieczenie jest tez dobre w wypadku zakupu auta np. przez neta i musimy auto przyprowadzic z odlelosci 100mil. wtedy wykupujemy ubezpieczenie na podstawie numeru rejestracyjnego i jedziemy do domu bez stresu.

reniatom
Początkujący
 
 
Posts: 21
Joined: 25 Jul 2006, 10:03
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by pit24 » 3 Jan 2007, 12:29 Re: ubezpieczenie samochodu

Lukaas85 wrote:Jesli nie chce ci sie fatygowac do Churchilla no to sorry mate, musisz ruszyc tylek, wyciagnac AZ-ke i sie przespacerowac

Poszło bez bólu :) Pojechałem i wróciłem tylko z nr ubezpieczenia na kartce.
A z cytatem to chodzilo mi o to, ze churchilla nie ma w bham, jesli by byl to z pewnoscią bym się przeszedł.
reniatom, Dzieki za info, na pewno komus sie przyda.

pit24
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 20 Dec 2006, 18:58
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 4 Jan 2007, 18:23 Re: ubezpieczenie samochodu

i problem z glowy. Gozdzikowa do uslug
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI