dofinansowanie

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Shon » 19 Jan 2007, 20:58 dofinansowanie

czolem kurcze jak dawno mnie tu nie bylo swieta nowy rok i znowu ta WB i praca haha no ale jak sie chcialo to no sie musi niewiem czy temat juz w sumie nie byl przerabiany ale no to co mam podam

z nowosci mozna sie dofinansowac dotyczy to tylko ludzi z insurance

jest kilka co jak opisane jest tutaj

bham.pl

ale droga jest prostrza i przedstawiam tylko
working tax credit bo to tego najwiecej :)

dzwoni sie na numer 08453003900

laczy altomat wybierasz numerek (danego dofinansowania )laczy cie z operatorem i sru prosisz o wyslanie papierzysk (mozna sie torze przejsc) dopytuja sie o:
adresu, imienia i nazwiska, daty urodzenia, nr. telefonu i pytaja sie o insurance (nie wymagaja podania go)

po kilku dniach dostaje sie papiery z koperta zwarotna wypelnic najlepiej zaniesc do ksiegowej w firmie bo jest wazny numer rejest. firmy

moje papiery sa rozpatrywane ale z tego co slyszalem dostaje 95% zainteresowanych 25 do 40 f tygodniowo temat rozpatrywany moze byc nawet kilka miesiecy ale no za ten czas zwracaja na konto wychodzi jakis 1000czek na 1/2 roku nie boli :P


powodzenia
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Image
User avatar
Shon
Zadomowiony
 
 
Posts: 957
Age: 52
Joined: 3 Aug 2006, 07:10
Location: B&ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 19 Jan 2007, 22:23 Re: dofinansowanie

Shon, dokladnie tak jest jak piszesz, aczkolwiek nr referencyjny nie zawsze jest wymagany.
do calej aplikacji dolaczony jest ksiazka w ktorej krok po kroku jest wszystko opisane co i gdzie trzeba wpisac.
Dla wszystkich zainteresowanych warto sprobowac :)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 19 Jan 2007, 22:58 Re: dofinansowanie

Shon wrote:dzwoni sie na numer 08453003900

aplikacje mozna te wypelnic przez internet.
:mrgreen:
Shon wrote:moje papiery sa rozpatrywane ale z tego co slyszalem dostaje 95% zainteresowanych 25 do 40 f tygodniowo temat rozpatrywany moze byc nawet kilka miesiecy ale no za ten czas zwracaja na konto wychodzi jakis 1000czek na 1/2 roku nie boli

To ile dostaniesz jest zalezne od Twoich zarobków bardzo latwo to policzyc , na tej stronie jest link do kalkulatora i adres do aplikacji online.
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Shon » 21 Jan 2007, 19:59 Re: dofinansowanie

no jak dobrze wiedziec bom caly czas sie doczytac nie mogl bo to nikt podac na tacy niechce tylko wszystko szukac tsza haha

dzieki

pozdro
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Image
User avatar
Shon
Zadomowiony
 
 
Posts: 957
Age: 52
Joined: 3 Aug 2006, 07:10
Location: B&ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI