PIT 53 dla pracujacych za GRANICA !!!

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Lee » 3 Jan 2007, 21:31 PIT 53 dla pracujacych za GRANICA !!!

zobaczcie sami co wymyslili.......

link

a tu drogi link

link2

Zdaje sobie sprawe ze to co zaraz napisze to beda ostre slowa ale ...jeszcze bardziej teraz nienawidze tego chorego kraju jakim jest POLSKA !!!
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 3 Jan 2007, 21:43 Re: PIT 53 dla pracujacych za GRANICA !!!

O ja pierdykam. Wpadnę się wymelduję w cholerę czym prędzej i dupie ich miał. Taka idea "Wspólnej Europy" była - swoboda podróżowania, pracy, połączone systemy rozliczeń podatków zusów, ubezp. zdrowotnych a wyszła lipa jak zwykle.

Co roku muszę się rozliczać z cholernym urzędem w Polsce, wpłacać zaliczki w Niemczech, potem do Niemiec wysyłać zaświadczenia tłumaczone z polskiego urzędu, czekać na zwrot, teraz jeszcze to samo będę miał z angielskim tax urzędem... a koszta tego całego bałaganu pokrywam ja: konta w 3 krajach, przelewy po 20 funta za granicę, wszelakie opłaty, pierdoły, każde przewalutowanie funt/euro/złoty to kupa forsy w błoto, telefony, listy polecone, nie mówiąc już o bieganinie po urzędach ... i jakby tego mało było to jeszcze sobie polski urząd zechce moje pieniądze potrzymać - no niech ich kryzys trafi, albo przynajmniej uciążliwa choroba weneryczna :mad:
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by pavlo » 3 Jan 2007, 21:46 Re: PIT 53 dla pracujacych za GRANICA !!!

Banda idiotów...smiac sie czy plakac??? :lol: :cry:

pavlo
Początkujący
 
 
Posts: 15
Age: 43
Joined: 30 Aug 2006, 22:02
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 4 Jan 2007, 09:24 Re: PIT 53 dla pracujacych za GRANICA !!!

W Naszym kraju to normalnie prawdziwy cyrk, na czele z dwiema kaczkami. Szkoda slow, bo musiala bym uzyc tych ostrych a nie chce tego robic i znizac sie do poziomu naszego rzadu :neutral:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Edyta » 4 Jan 2007, 11:40 Re: PIT 53 dla pracujacych za GRANICA !!!

o ja pierdykam niezle :mad:
User avatar
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posts: 973
Age: 45
Joined: 11 Aug 2006, 18:00
Location: Polska
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mio » 4 Jan 2007, 12:36 Re: PIT 53 dla pracujacych za GRANICA !!!

Mozna to potraktowac jako prosbe o zmiane obywatelstwa.
User avatar
mio
Stały Bywalec
 
 
Posts: 494
Joined: 1 Oct 2006, 22:10
Location: Mars
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 4 Jan 2007, 18:17 Re: PIT 53 dla pracujacych za GRANICA !!!

jak dobrze ze moge miec w nosie takie artykuly.
Nie jestem w UK tymczasowo i zadne kaczki-dziwaczki nie beda ze mnie skory zdzierac :wink:
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI

cron