Przeslanie paczki

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by darco » 28 Nov 2006, 12:56 Przeslanie paczki

Znacie jakas dobra,tania firme ktora swiadczy uslugi przeslania paczek.Chcialem przeslac z PL troche swoich rzeczy paczka nie duza max 40 kg wagi.
User avatar
darco
Początkujący
 
 
Posts: 48
Age: 41
Joined: 3 Sep 2006, 11:47
Location: Lichfield
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rondzik » 5 Dec 2006, 15:18 Re: Przeslanie paczki

Siema.

Jedna firma sie reklamuje na tym serwisie, kaz-courier.com. Wlasnie jestem po rozmowie z nimi, za paczke do 20 kg oplata jest 32 - 37 funtow. Nie mowie ze to drogo, tylko pytam czy ktos nie zna tanszej?? :)

Pozdrawiam
User avatar
rondzik
Rozeznany
 
 
Posts: 190
Joined: 31 May 2006, 11:26
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by darco » 5 Dec 2006, 18:28 Re: Przeslanie paczki

Polecam polski GLS .Paczke z Polski do Angllii waga 50 Kg wyslalem za 220 złotych.Orientowalem sie w cenach innych przewoznikow podobnych do tego co reklamuje sie na bham.pl.GLS jest najtaniej.
http://www.gls-poland.com
User avatar
darco
Początkujący
 
 
Posts: 48
Age: 41
Joined: 3 Sep 2006, 11:47
Location: Lichfield
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by lumi » 7 Dec 2006, 11:26 kurierzy

Pocztex odradzam bo niepewny. Tutaj Pocztex dostarcza Parcel Force i wszystko jasne.

GLS faktycznie tani, ale jeszcze nie wysylalam. Tak czy owak wiem ze trzeba dojechac do ich punktu i z niego wyslac takze jesli sie mieszka w miescie gdzie nie ma ich siedziby to juz problem. Tak czy owak GLS Poland wysyla no i w GB jest GLS takze idzie w miarę spokojnie podobno. Mają tez tracking.

Co do Kaz Courier dzwonilem tez do nich i w zasadzie niby ok. Ale:
- w kontakcie tylko telefon komorkowy
- ani adresu, ani siedziby
a takie cos juz nie budzi mojego zaufania.
Słyszalam od znajomych co wysylali ze wszystko doszło ale z opoznieniem, wiec jesli trzeba sie stresowac dodatkowo gdzie paczka, to dzieki.
Z ciekawostek DHL wola za paczke ok 20kg ponad 1.000zł od osoby prywatnej.

lumi
Początkujący
 
 
Posts: 20
Joined: 21 Sep 2006, 18:59
Location: Willenhall
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by beskidenluchs » 7 Dec 2006, 20:09 Re: Przeslanie paczki

Witam, wysylalem we wrzesniu z Birmingham za posrednictwem polexparcels i bylem zadowolony, maja biuro w Londynie, strone internetowa, dostarczaja 1-2 tyg, za paczke 14 kg zaplacilem 28 funciakow, oni odebrali oczywiscie.

3 tyg temu zapragnalem wyslac paczke 11 kg i zadzwonilem do Kaz courier. zaproponowali promocyjna cene i odbior w ciagu 2 dni na 100 %. Po 3 dniach dowiedzialem sie ze 100 % moze oznaczac 0% :oops: ,
wiec z lekkim nerwem zamowilem znowu polexparcels, za 2 godziny byl kurier...koszt 25 funciakow i mam swiety spokoj ze dostarcza :grin:
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Age: 50
Joined: 26 Sep 2006, 21:43
Location: Oxford chyba
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kate » 1 Jan 2007, 17:29 Re: Przeslanie paczki

Witam :)
Chce wyslac paczke z Polski do Birmingham, potrzebny mi adres TWM pod ktory mogla bym ta paczke przeslac podajac imie i nazwisko odbiorcy (kierowcy) z jego tel. i zeby mu ta paczke przekazano, niestety odbiorca jest na etapie zmainy adresu zamieszkania wiec nie moge wyslac pod tamten adres, ponadto ma to byc niespodzianka :)
Na stronie TWM znalazlam kilka adresow, neistety nei wiem ktory moglby byc najwlasciwszym
Pozdrawiam i dziekuje:)

Kate
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 1 Jan 2007, 17:16
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by markosik1 » 1 Jan 2007, 19:55 Re: Przeslanie paczki

Podaj nazwe garazu , w ktorym pracuje twoj misio to ci podam dokladny adres i przekaza mu na 100%.

markosik1
Raczkujący
 
 
Posts: 50
Age: 45
Joined: 23 Oct 2006, 09:07
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kate » 2 Jan 2007, 12:26 Re: Przeslanie paczki

Taaaa, zebym ja to jeszce wiedziała :(
Ale dzieki wielkie :)

Kate
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 1 Jan 2007, 17:16
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI