Gdzie można kupić Polską flagę?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Amigo_uk » 3 May 2008, 08:03 Gdzie można kupić Polską flagę?

Zainspirowany przez http://www.polskaflaga.pl (mam nadzieje ze Administratorzy wybacza kryptoreklame serwisu) Zdecydowalem sie wywieszac flage w dni istotne dla naszej tradycji narodowej. Okazalo sie jednak ze to nie takie proste. Moze ktos wie gdzie w naszym miescie mozna kupic Polska flage?
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Image :)
User avatar
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posts: 246
Age: 49
Joined: 10 May 2007, 18:10
Location: Sandwell
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by biff30 » 3 May 2008, 09:25 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

na miescie nie wiem pewnie bedzie ciezko ale najproscej ebay pozdro
pije by paść padam by wstać wstaje by pić , pije by żyć

biff30
Rozeznany
 
 
Posts: 174
Age: 48
Joined: 17 Aug 2007, 20:37
Location: redditch/tarnobrzeg
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogunia » 3 May 2008, 09:34 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

w one stopie na perry barze - takie małe straganiki w holu ze wszystkim

bogunia
Administrator
 
 
Posts: 548
Age: 43
Joined: 16 Apr 2006, 09:27
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 3 May 2008, 17:31 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

no nie wiem czy eksponowanie pl flagi to taki dobry pomysl. tubylcy juz i tak dosc nerwowo reaguja na polskosc. moj szef na ten przyklad ogladal cos tam w tv, i bylo kilka zdan po polsku. opowiadal mi o tym, i mowi 'nic nie zrozumialem', no to nie zastanawiajac sie dlugo ja mu na to: better learn polish mate, soon without it you wont find a decent job. no coz, nie byl zbytnio zachwycony. kiedy indziej znowu, w kiblu na stacji benzynowej znalazlem co nastepuje napisane na drzwiach: go back home polish job thevs. pod tym ktos napisal: its spelt 'thieves' but you have a point there. a nizej bylo: the ability to spell is one of the reasons us poles have better jobs, better cars, better phones and nicer girls then you guys.
tak wiec moim zdaniem nastroje tubylcow nie sa zbyt sprzyjajace. ale jesli juz koniecznie chciales machac polska flaga, trzeba bylo byc zwartym i gotowym na 'saint george's day' hehehhe

pe

KA i PE
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by agi » 3 May 2008, 21:17 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

Jak były mistrzostwa świata w piłce 2006, to widziałam polskie flagi w centrum na Corporation St, nie daleko Argosu, w takim sportowym sklepie z koszulkami piłkarskimi (były też polskie koszulki :wink: ).
Ale nie wiem czy nadal tam są :roll:
User avatar
agi
Rozeznany
 
 
Posts: 185
Age: 41
Joined: 18 Jun 2007, 13:15
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by marfefka26 » 3 May 2008, 21:35 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

NAMALUJ SE!!! I WYDRUKIJ!!! :mrgreen:

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Age: 42
Joined: 26 Feb 2007, 09:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by K.J. » 4 May 2008, 13:17 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

Marfefka ostroznie z takimi postami, to grozi grzywna w wysokosci 2 Funtow rocznie. Plus ostrzezenie dla twojej familii. :-D :-D
Bhamvegas
User avatar
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posts: 516
Age: 39
Joined: 6 Feb 2008, 20:55
Location: Birmingham
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bartsun » 5 May 2008, 01:00 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

w sumie jak se namaluje to nie musi se drukowac... chyba
User avatar
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 589
Joined: 27 Sep 2006, 22:26
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Amigo_uk » 5 May 2008, 17:19 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

marfefka26 wrote:NAMALUJ SE!!! I WYDRUKIJ!!! :mrgreen:

A ty naucz sie "po polskiemu" pisać:)

Mam rozwiązanie: flaga przyjedzie z Polski. Co do nastrojów tubylczych - to tam gdzie mieszkam nie jest źle:). A ponadto nie myślałem o wybetonowanym maszcie - a raczej o czymś skromniejszym:)
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Image :)
User avatar
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posts: 246
Age: 49
Joined: 10 May 2007, 18:10
Location: Sandwell
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by moniavika » 7 May 2008, 06:59 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

Niestety nasz bol polega chyba na tym,ze nie jestesmy u siebie tak naprawde.Pracujemy,placimy podatki....Ale i tak nie jest to nasza ojczyzna.Kazdy z nas musi pewnie w jakis sposob sie z tym pogodzic i zaakceptowac.Znam tez takich,ktorzy uwazaja sie juz za rdzennych Anglikow (a sa tu od miesiaca :mrgreen: )
Amigo ja wiem,ze jestes patriota i kochasz nasza wspanioala Polske,ale chcialabym zadac ci pewne pytanie.
Czy gdybys mieszkal w naszym kraju tez wywieszal bys flage w wazniejsze dni panstwowe(lub czy wywieszales?)
Jak tak to wal smialo.Po prostu taki byles i ok,ale jak robisz to bo tylko chcesz zaakcentowac swoja polskosc to moze warto poprzestac na zawieszeniu jej sobie na scianie????
Pozdrawiam serdecznie
:-D
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
User avatar
moniavika
Rozeznany
 
 
Posts: 227
Age: 47
Joined: 1 Mar 2007, 13:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 7 May 2008, 08:19 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

Amigo_uk wrote:nie myślałem o wybetonowanym maszcie - a raczej o czymś skromniejszym:)


a co postawisz SE w aucie na desce w samochodzie pomiedzy podswietlanym budda, mrugajaca choinka i kiwajacym pieskiem? :-)

ja SE mam cale auto 'oflagowane'



Amigo_uk wrote:Co do nastrojów tubylczych - to tam gdzie mieszkam nie jest źle


tam gdzie my tez nie jest najgorzej. raczej SE jaja robie

pozdr

pe
Attachments
07052008755.jpg
07052008754.jpg
Last edited by KA i PE on 7 May 2008, 11:33, edited 1 time in total.

KA i PE
 
 
Top
0

MalePostNapisane by DjXeed » 7 May 2008, 11:18 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

A nie lepiej isc do jakiegos zakladu krawieckiego? Jeden jest na Cape Hill.

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posts: 270
Age: 39
Joined: 11 Jan 2008, 15:56
Location: Londyn
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Amigo_uk » 7 May 2008, 11:36 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

Zaczyna mnie bawic ta dyskusja - co do wczesniejszego pytania - Tak bylo u mnie w domu w zwyczaju wywieszanie flagi w wazne swieta. I co wazne - nie tylko u mnie. Robili to rowniez moi sasiedzi. No coz - moze Pomorze jest jakies "dziwne". :)
Uwazam ze to piekna tradycja i watro by ja kultywowac.
Zastanawiam sie tylko o co ten krzyk - bo nikomu tego nie narzucam i dlaczego znalazly sie tu raptem 3 sensowne odpowiedzi - a reszta to tylko "bicie piany"?
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Image :)
User avatar
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posts: 246
Age: 49
Joined: 10 May 2007, 18:10
Location: Sandwell
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 7 May 2008, 21:46 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

Jestem z mazowsza i u mnie w domu zawsze wywieszalismy flage w swieta panstwowe. I w calym miescie prawie kazdy dom zawse byl oflagowany.
Tutaj mam mieszane uczucia, bo obawiam sie ze moja flaga moze byc znakiem w ktore okno rzucic cegla. Mieskam w bardzo spokojnej dzielnicy, ale wole nie wywolywac wilka z lasu

[ Dodano: Pią Maj 30, 2008 20:40 ]
Amigo, polska flage mozna kupic w polskim sklepie na Digbeth. A takze koszulki i czapeczki.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by julka030308 » 4 Jun 2008, 10:21 Re: Gdzie można kupić Polską flagę?

hej jeszcze wczoraj widzialam polskie flagi w polskim sklepie na acoksie cena 3,99 pozdro

julka030308
Rozeznany
 
 
Posts: 291
Joined: 6 May 2008, 16:05
Location: solihull
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI