Nieuczciwy pracodawca

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by gaga01 » 29 Apr 2008, 16:25 Nieuczciwy pracodawca

Jak nazywa się instytucja(i gdzie się mieści) do której mogę zgłosić pracodawcę który nie chce mi wypłacić pieniędzy?

gaga01
Rozeznany
 
 
Posts: 100
Age: 40
Joined: 4 Sep 2007, 13:56
Location: Warszawa/Walsall
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by asia77 » 29 Apr 2008, 20:54 Re: Nieuczciwy pracodawca

wspolczuje. nie za duzo moge pomoc. duzo zalezy od sytuacji w jakiej jestes. nie placi, ok, ale czy ty masz umowe na stale podpisana czy jakas inna. na poczatek jest dobrze udac sie do citizen advice bureau. jesli uwazasz ze masz szanse wygrac to zajrzyj na strone www.employmenttribunals.gov.uk z tego co wiem to jesli dojdzie do sprawy w trybunale ( a nikomu tego nie zycze) to masz prawo miec jakiegos adwokata na koszt panstwa, a dobrze jest miec kogos ze soba kto sie na angielskim prawie zna. to sa podstawy ktore ja wiem, moze ktos ma lepszy pomysl. zycze tobie zalatwienia sprawy bez adwokatow i sadow.
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
User avatar
asia77
Rozeznany
 
 
Posts: 173
Age: 43
Joined: 4 Mar 2008, 19:51
Location: wroclaw
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by gaga01 » 29 Apr 2008, 21:13 Re: Nieuczciwy pracodawca

Najgorsze jest to że nie mam umowy, zostałam przyjęta do pracy, pracowałam kilka dni, a pózniej byłam zbywana na zasadzie dziś nie przychodz bo coś tam.... Po 3 tyg takich gierek miałam dość, jestem zła bo dla tej pracy zrezygnowałam z innej i zostałam na lodzie, napewno nie odpuszcze, były szef mi powiedział nie dam bo nie mam, jak będę miał to dam( słyszę to od 3 tyg) ręcę opadają. Nie chce dłużej z tym czekać. Szanse mam pewnie małe ale spróbuję, nie są to może duże pieniądze ale nie daruję.

gaga01
Rozeznany
 
 
Posts: 100
Age: 40
Joined: 4 Sep 2007, 13:56
Location: Warszawa/Walsall
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI