Zabka w Walsall

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by Elka96 » 27 Mar 2014, 17:16 Zabka w Walsall

Witam,
Podobno gdzies w Walsall otworzyli Zabke. Nie jest to ta sama sieciowka co w Polsce ale i tak chcialabym tam trafic. Wiec jesli ktos ma namiary to prosze o informacje.
Z gory dziekuja

Dodano: -- 27 mar 2014, 18:45 --

Juz znalazlam, wiem...bylam.
Faktycznie Zabka i faktycznie nie taka jak nasza...polska. Ale sklep bardzo duzy, wybor znakomity no i jakos tak czysto jak na tutejsze warunki. A najwazniejsze, ze ceny tak samo znakomite jak wybor. Roznica 10-20p na produkcie w porownaniu ze sklepami w centrum ( nie wszystkie oczywiscie udalo mi sie porownac) W koncu mam tutaj swoj sklep:)

Elka96
Rozeznany
 
 
Posts: 117
Joined: 9 Mar 2012, 21:11
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mam37 » 27 Mar 2014, 19:27 Re: Zabka w Walsall

A ja mam inne odcZucia beznajdziejna zimna sprzedawca podejrzliwy 3 razy pytal sie mnie czy to moje autons parking z tylu sklepu wjechalo ceny takie se towar slaby

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Elka96 » 27 Mar 2014, 19:52 Re: Zabka w Walsall

Autem nie bylam wiec jak reaguja na auto na parkingu pojecia nie mam...a jest tam jakis parking z tylu?:) Co do obslugi nie moge sie do niczego przyczepic o cenach juz pisalam.
Kazdy ma swoje jakies tam odczucia i oczekiwania wiec nie dziwi mnie, ze Twoje sa zupelnie odmienne. Pewnie znajda sie i zwolennicy i przeciwnicy...no takie prawa rynku:)
Bylam zadowolona i bede tam wracala.

Elka96
Rozeznany
 
 
Posts: 117
Joined: 9 Mar 2012, 21:11
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by krisbrumm » 27 Mar 2014, 20:53 Re: Zabka w Walsall

koleżanko elka96
moja intuicja podpowiada mi że chyba pracujesz w tym sklepie albo conajmniej zależy ci na jego rozreklamowaniu.Taki niby-post który ma na celu dotarciu do potencjalnych klientów z informacją o nowym sklepie w Walsal.
tak pod pretekstem zapytania o sklep, niby-bezinteresownie nagle walisz o fantastycznych cenach, czystości lokalu,o tym jak przestronny jest...
W kryminalistyce nazywają to po prostu wyrachowanie.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
User avatar
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posts: 362
Age: 45
Joined: 27 Sep 2010, 22:34
Location: Birmingham
Reputation point: 75
Poczciwy
Top
-4

MalePostNapisane by mahol » 27 Mar 2014, 21:30 Re: Zabka w Walsall

89 postów, czyli nie nowy użytkownik, brak podania adresu sklepu, nie wie nic o parkingu (a przecież to dobra reklama sklepu) - myślę, że się mylisz krisbrumm, nie zawsze jak ktoś coś zachwala od razu ma z tym coś wspólnego, pozdro
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
User avatar
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posts: 319
Age: 39
Joined: 10 Oct 2007, 12:01
Location: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputation point: 44
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Elka96 » 27 Mar 2014, 21:32 Re: Zabka w Walsall

A Ci ktorzy polacaja agencje pracy to dlatego, ze w nich pracuja, Ci zadowoleni z telefonow zatrudnieni sa w odpowiednich salonach a wszycy zwolennicy danych marek aut sa pracownikami autosalonow? :) Mozna i tak.
Sklep mi sie spodobal wiec napisalam. Tak samo jak pisza o salonach fryzjerskich, stomatologach, szkolach i innych.
Tyle...Twoje domysly, Twoja sprawa. Wlasciwie nie sa zupelnie bezpodstawne. Faktycznie mozna bylo tak pomyslec.
W takmi razie nie odezwe sie wiecej na temat sklepu i wszelakich innych uslug bo znowu wyjde na wyrachowana:o))
Pozdrawiam.
Ps. Czlowiek cale zycie sie uczy...wyrachowanie to termin kryminalistyczny...wow!!!!

Elka96
Rozeznany
 
 
Posts: 117
Joined: 9 Mar 2012, 21:11
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by artkor » 27 Mar 2014, 21:45 Re: Zabka w Walsall

mahol wrote:89 postów, czyli nie nowy użytkownik, brak podania adresu sklepu, nie wie nic o parkingu (a przecież to dobra reklama sklepu) - myślę, że się mylisz krisbrumm, nie zawsze jak ktoś coś zachwala od razu ma z tym coś wspólnego, pozdro


Biorąc pod uwagę to że zadaje pytanie a po godzinie sama sobie na nie odpowiada zachwalając sklep, który tak na marginesie jest tragiczny, raczej nie sadzę że krisbrumm, się mylił. Adresu nie podała bo admin by i tak wywalił.
Ale podsumowując jaka reklama taki sklep.

artkor
Raczkujący
 
 
Posts: 99
Joined: 22 Jun 2010, 23:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mahol » 27 Mar 2014, 21:50 Re: Zabka w Walsall

Po ponad dwóch godzinach :) Walsall nie jest duże ;)
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
User avatar
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posts: 319
Age: 39
Joined: 10 Oct 2007, 12:01
Location: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputation point: 44
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Elka96 » 27 Mar 2014, 21:53 Re: Zabka w Walsall

Ludzie zakonczmy ta bezsensowna dyskusje. Wyjdzie na to, ze ewentualni zwolennicy sa zatrudnieni w sklepie o ktorym mowa a przeciwnicy w konkurencji:)
Zapomnijmy o poscie i kazdy niech robi zakupy tam, gdzie mu sie podoba.
Weekend idzie, pogoda podobno ma byc ladna a my tu sie nakrecamy tym, ze mi sie spodobalo to, co innym nie koniecznie. Luzik:)

Dodano: -- 27 mar 2014, 21:54 --

Mahol,
Dzieki za wsparcie...chyba Cie na zaopatrzeniowca przyjeli:o)))
Do zobaczenia jutro w robocie:o))

Elka96
Rozeznany
 
 
Posts: 117
Joined: 9 Mar 2012, 21:11
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by artkor » 27 Mar 2014, 21:58 Re: Zabka w Walsall

mahol wrote:Po ponad dwóch godzinach :) Walsall nie jest duże ;)

Dokładnie półtorej godziny. jak dla mnie to ekspresowy czas aby znaleźć sklep, o którym się nie ma pojęcia gdzie jest, pójść do niego i zrobić zakupy i wyrobić sobie o nim bardzo pozytywne zdanie i jeszcze opisać to na forum.

artkor
Raczkujący
 
 
Posts: 99
Joined: 22 Jun 2010, 23:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
2

FemalePostNapisane by Elka96 » 27 Mar 2014, 22:04 Re: Zabka w Walsall

Jak to mozliwe? Zapytaj specjalistow od kryminalistyki?:o))

Elka96
Rozeznany
 
 
Posts: 117
Joined: 9 Mar 2012, 21:11
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mahol » 27 Mar 2014, 22:09 Re: Zabka w Walsall

artkor, Racja, popatrzyłem na następny post. Tak czy siak mogło stać się tysiąc rzeczy np zadzwoniła koleżanka i powiedziała, że sklep otworzyli 5 minut od niej... robicie problem z nieczego... nawet jak tam pracuje to przynajmniej ludzie się dowiedzieli, że jest nowy sklep w Walsall, pójdą, jak faktycznie jest do du&y to już nie wrócą...
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
User avatar
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posts: 319
Age: 39
Joined: 10 Oct 2007, 12:01
Location: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputation point: 44
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by artkor » 27 Mar 2014, 22:16 Re: Zabka w Walsall

No o to chyba autorce chodziło aby się dowiedzieli? Ale tak jak napisałem, jaka reklama taki sklep. Ja nie polecam.

artkor
Raczkujący
 
 
Posts: 99
Joined: 22 Jun 2010, 23:22
Reputation point: 16
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by ania11981 » 27 Mar 2014, 22:20 Re: Zabka w Walsall

O matko a cóż tu za dyskusja zawzięta :) Elka96 zgadzam się z Tobą, mi też ten sklep odpowiada, jest przestronny, nie trzeba się przeciskać między regałami, ceny ok. Moim zdaniem najlepszy w Walsall. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak krojonej wędliny. W Walsall nie ma gdzie takiej kupić ( zaraz ktoś napisze, że są u Kuby i na Lichfield Street ale mi tam jakość nie odpowiada :) ) Także ile osób tyle opinii.

P.S. Nie pracuję w Żabce ani w żadnym innym sklepie ;)

ania11981
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Age: 43
Joined: 31 Jul 2012, 17:46
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Elka96 » 27 Mar 2014, 22:37 Re: Zabka w Walsall

Witaj Aniu...
Nie wdam sie jednak z Toba w dyskusje bo jeszcze sobie pomysla, ze zalogowalam sie pod innym nickiem...tym razem czasu mialam odpowiednio duzo, ba moglam przygotowac sie wczesniej.
Pozdrawiam.

Elka96
Rozeznany
 
 
Posts: 117
Joined: 9 Mar 2012, 21:11
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

Next

Return to SZUKAM INFORMACJI