Dokumenty

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

None specifiedPostNapisane by SebastianJ » 2 Jul 2006, 08:38 Dokumenty

Witam,
Wybieram sie do Birmingham na 2 miesiace, szukac pracy oczywiscie :) Prosze o rade - jakie dokumenty, papiery najlepiej ze soba zabrac, zeby zwiekszyc szanse dostania pracy? Bo poki co, to poza dowodem, paszportem czy NIPem nie mam specjalnie pojecia co wziac ;) Pozdrawiam

SebastianJ
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 2 Jul 2006, 08:23
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by rafal » 2 Jul 2006, 08:50 Re: Dokumenty

Powiem Ci tak . Ja znalazlem prace i nikt odemnie nie wymagal zadnych papierow. Paszport czy dowod, mozesz zabrac zdjecia no i przygotuj sobie wydruki CV - to napewno wiesz :wink: .Powodzenia. :roll:
User avatar
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posts: 545
Age: 42
Joined: 20 Jun 2006, 21:39
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 3 Jul 2006, 18:37 Re: Dokumenty

hejka
Jak najbardziej paszport musisz miec.Przyda sie tez czasami nowy dowod osobisty.A jezeli chodzi o NIP... to raczej Ci sie nie przyda ;)
Jezeli chodzi o inne dokumnety to mysli ze przetlumaczone przez tlumacza przysieglego jak najbardziej.Jakies kursy np na wozki widlowe lub spawacza jak najbardziej moga pomoc Ci w znalezieniu pracy tutaj.
Pozdro
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI