Porod w szpitalu w centrum b'ham jakies doswiadczenia?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
czesc mam na imie monika jestem w zawansowanej ciazy tj 7 miesiacu wiem ze juz jest blizej niz dalej co do szpitala jeszcze nie mam sprecyzowanego miejsca porodu moja midlaj powiedzilaka mi kilka dni wczesniej ze bexe rodzila w w centrum w szpitalu napewno bedzie to cesarskie ciecie jak poprzednio... zwracam sie do was z zapytanien na jakim standardzie jest fM opieka czy byliscie zadowolone z opieki i przygotowania oraz pobyt w tym miejscu w tak dla nas waznym momencie zycia naszego i dziecka . moze jakies inne szpitale sa godne polecenia ? dziekuje z gory za pomoc i milego dnia zycze .: )
User avatar
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posts: 109
Joined: 7 Jan 2010, 22:04
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

moja zona rodzila w tym szpitalu pona 4 lata temu (naturalnie). dotarlismy tam ok 3:30 rano, po pol godzinie dostalisme sale i czekalismy na reszte doktorkow. miala do wyboru trzy znieczulenia (gas, zastrzyk i cos tam jeszcze nie pamietam). porod zakonczyl sie o godz 7:40 a w domu bylismy o 17 LOL tego samego dnia. nie mam powodow do narzekania na ten szpital, chociarzby lekarze mogliby ruszac tylki szybciej.

greg2904
Rozeznany
 
 
Posts: 108
Joined: 10 Nov 2012, 15:08
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Radek_2010, zapewne nie tylko ja myslalam, ze jestes ojcem, ktoremu matka dzieci uprowadzila? :shock:
viewtopic.php?f=1&t=11859&p=116342#p116342

...a teraz jestes w 7 m-cu ciazy.
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

doprawdy dziwna sprawa :zakaz:

Dodano: -- 21 sty 2013, 19:58 --

Radek który został Moniką w ciąży???
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Age: 47
Joined: 13 May 2011, 16:05
Reputation point: 31
Pokojowy
Top
0

Agg sluszna uwaga:))))Ciekawe jak to zrobil/la bo niewiem z kim mamy przyjemnosc hehe

mkw
Początkujący
 
 
Posts: 47
Age: 43
Joined: 6 May 2011, 11:49
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Moze po prostu chłop ułożył sobie życie na nowo z inna kobieta i udostępnił jej konto,a wy się szczegółów czepiacie.
User avatar
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posts: 195
Joined: 18 Mar 2011, 15:21
Location: B'ham
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

:D dlugo by pisac jak jest teraz dzieki za pomoc wszystkim ...

Dodano: -- 22 sty 2013, o 06:10 --

Adrian2712 wrote:Moze po prostu chłop ułożył sobie życie na nowo z inna kobieta i udostępnił jej konto,a wy się szczegółów czepiacie.


jestes najblizej prawdy .... :P :shock: :grin:
User avatar
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posts: 109
Joined: 7 Jan 2010, 22:04
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

Radek_2010 wrote: jestes najblizej prawdy .... :P :shock: :grin:


Skoro tak,to życzę najlepszego!
User avatar
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posts: 195
Joined: 18 Mar 2011, 15:21
Location: B'ham
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

czesc udostepnilem konto mamie dzieciakow .... a dzieciaczki po kilkunastu dniach ...znalazly sie mam z nimi kontakt..,,. jest ok ,, wszystko juz jest ogarniete ... dzieki wam za pomoc i udzial cYnny w temacie poprzednim.
User avatar
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posts: 109
Joined: 7 Jan 2010, 22:04
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

Radek_2010 wrote:czesc udostepnilem konto mamie dzieciakow .... a dzieciaczki po kilkunastu dniach ...znalazly sie mam z nimi kontakt..,,. jest ok ,, wszystko juz jest ogarniete ... dzieki wam za pomoc i udzial cYnny w temacie poprzednim.

ale zakrecony temat :)

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posts: 191
Joined: 31 May 2012, 17:52
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

Dziwne to wszystko

moniak
Początkujący
 
 
Posts: 17
Joined: 28 Nov 2012, 22:49
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

niewiem co w tym dziwnego :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 33
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

Radek_2010, musi bardzo kochac mame swoich dzieci skoro udostepnil jej haslo do konta, na forum gdzie szukal porad jak odzyskac uprowadzone przez nia dzieci :wink:
to sie nazywa zaufanie :D

przeciez (byla?) zona mogla sobie zalozyc konto swoje... chyba, ze zamieszkali razem, to by sie adres IP powtarzal... a nie, przeciez Radek_2010, ulozyl sobie zycie na nowo :wink:
alez chlopie sie zakreciles :lol:

napisalabym powodzenia i gratulacje, ale juz sama sie zawinelam :D
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

agg wrote:Radek_2010, musi bardzo kochac mame swoich dzieci skoro udostepnil jej haslo do konta, na forum gdzie szukal porad jak odzyskac uprowadzone przez nia dzieci :wink:
to sie nazywa zaufanie :D

przeciez (byla?) zona mogla sobie zalozyc konto swoje... chyba, ze zamieszkali razem, to by sie adres IP powtarzal... a nie, przeciez Radek_2010, ulozyl sobie zycie na nowo :wink:
alez chlopie sie zakreciles :lol:

napisalabym powodzenia i gratulacje, ale juz sama sie zawinelam :D


Radek_2010 sam napisał,ze poprzednia sprawa już ogarnięta,wiec nie rozumiem dlaczego robisz z igły widły skoro temat tego postu był zupełnie inny!
User avatar
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posts: 195
Joined: 18 Mar 2011, 15:21
Location: B'ham
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

Adrian2712 wrote:
agg wrote:Radek_2010, musi bardzo kochac mame swoich dzieci skoro udostepnil jej haslo do konta, na forum gdzie szukal porad jak odzyskac uprowadzone przez nia dzieci :wink:
to sie nazywa zaufanie :D

przeciez (byla?) zona mogla sobie zalozyc konto swoje... chyba, ze zamieszkali razem, to by sie adres IP powtarzal... a nie, przeciez Radek_2010, ulozyl sobie zycie na nowo :wink:
alez chlopie sie zakreciles :lol:

napisalabym powodzenia i gratulacje, ale juz sama sie zawinelam :D


Radek_2010 sam napisał,ze poprzednia sprawa już ogarnięta,wiec nie rozumiem dlaczego robisz z igły widły skoro temat tego postu był zupełnie inny!




Metalnosc Polska moze , lub codziennq nuda pozdrawiam wszystkich
User avatar
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posts: 109
Joined: 7 Jan 2010, 22:04
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI

cron