Polska Dyskoteka

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by StepByStep » 16 Sep 2008, 10:53 Re: Polska Dyskoteka

do Angels lazilam w tamtym roku i wtedy nie bylo jeszcze tak zle-w sumie nawet tam swojego mezczyzne poznalam :mrgreen: a Explosion nie ma polskiej obslugi i polskich ochroniarzy (jak to bylo w Angels) tylko co tydzien cala chmara naszych rodakow sie tam zjawia. Poza tym przychodza tez Anglicy i kolorowi. Nic wiecej nie wiem :neutral: ale dziele sie tym co mam :P poza tym mysle, ze skoro tylu nas sie tam schodzi to pewnie niedlugo i obsluga bedzie polskojezyczna-wiec nawet jesli to nie jest do konca "polska dyskoteka" to podejrzewam, ze szybko sie taka stanie. Pozdrawiam
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
User avatar
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posts: 159
Age: 37
Joined: 6 Jan 2008, 14:18
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 16 Sep 2008, 11:21 Re: Polska Dyskoteka

StepByStep wrote:kolorowi

Coz to za ciekawe okreslenie. Zalatuje wojna secesyjna.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by konrad_uk24 » 16 Sep 2008, 13:29 Re: Polska Dyskoteka

co do Exlposion bylem tam z ciekawosci w ostatnia sobote i poza ochroniarzami byla tam polska obsluga. Co do do towarzystwa rowniez przewazajaca liczebnosc polakow

konrad_uk24
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 41
Joined: 24 Jun 2008, 23:02
Location: Walsall
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by wojtaszek » 16 Sep 2008, 14:43 Re

Luiza wrote:
StepByStep wrote:kolorowi

Coz to za ciekawe okreslenie. Zalatuje wojna secesyjna.


Kolega pewnie i tak siedział długo i szukał synonimów, żeby nikogo tu nie urazić :) Gdyby napisał murzyni i ci..a pewnie też ktoś miałby uwagi. Gdyby z kolei napisał Afroamerykanie, Afrykanie czy Azjaci to znowu ktoś by mu wytknął nadmierną poprawność polityczną. Mnóstwo ludzi się oburza na takie określenia, wytyka rasizm, ale jednocześnie nie poleca do zycia Handsworthu czy Lozells bo oficjalnie "brudno i niebezpiecznie". Szuka "czystych" basenów. A dlaczego jest brudno i niebezpiecznie? Ulic nie sprzątają czy po prostu zamieszkuje te złe dzielnice w wiekszosci margines z krajów trzeciego świata?

No i jak wiadomo dla Polaków spore ma znaczenie towarzystwo w jakim przebywa i nie ma się czemu dziwić. Są np. dziewczyny które jednak wolą byc podrywane na dyskotekach przez Polaków, a nie napastowane przez Azjatów.

wojtaszek
Raczkujący
 
 
Posts: 70
Joined: 17 Feb 2007, 12:28
Location: B'ham
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Bartsun » 16 Sep 2008, 18:12 Re: Polska Dyskoteka

StepByStep wrote:do Angels lazilam w tamtym roku i wtedy nie bylo jeszcze tak zle-w sumie nawet tam swojego mezczyzne poznalam :mrgreen: a Explosion nie ma polskiej obslugi i polskich ochroniarzy (jak to bylo w Angels) tylko co tydzien cala chmara naszych rodakow sie tam zjawia. Poza tym przychodza tez Anglicy i kolorowi. Nic wiecej nie wiem :neutral: ale dziele sie tym co mam :P poza tym mysle, ze skoro tylu nas sie tam schodzi to pewnie niedlugo i obsluga bedzie polskojezyczna-wiec nawet jesli to nie jest do konca "polska dyskoteka" to podejrzewam, ze szybko sie taka stanie. Pozdrawiam


angels zalatywal strasznie... typki nie z tej ziemi sie tam krecily, widzialem jak pod brama nie chcieli wpuscic bo pelny klub to zaczeli nasi rodacy sie wyzywac od roznych... zamiast pomyslec pelno a to ok ide gdzie indziej... aha i co tu bede ukrywal... ten lokal polecil znajomy ktory zapewnial mnie ze jest fajnie zapomnial tylko dodac ze fajnie sie robi jak sie od niego kupi jakies kreski lub liscie...

w explosion nie zauwazylem zeby ktos jaral trawe badz bawl sie karta z bankomatu... a w angles bylo widac kto i jak sie bawi... w expl jest polska obsluga i wg mnie dobry klimat... ci..a widzialem ale malo pozatym polacy szybko takich odstawiali wzrokiem do wyjscia... a murzyni to chyba tylko ochrona a no i jakies angielki poderwane przez polakow tak wiec panowie nie jest zle :D
User avatar
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 589
Joined: 27 Sep 2006, 22:26
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kasienkach » 7 Jun 2012, 13:47 Re: Polska Dyskoteka

bardzo chetnie zobaczylabym sobie na tancerzy :P jesli ktos ma ochote pojsc ze mna piszcie :P

kasienkach
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 7 Jun 2012, 13:38
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by majlo » 9 Jun 2012, 09:24 Re: Polska Dyskoteka

Gdzie obecnie jest polska atmosfera? I gdzie ogladacie euro 2012?
User avatar
majlo
Początkujący
 
 
Posts: 19
Age: 37
Joined: 28 Feb 2012, 13:13
Location: Sheldon
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by pabloski » 9 Jun 2012, 10:45 Re: Polska Dyskoteka

chyba tylko w domach, heh

pabloski
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Joined: 21 Jun 2011, 14:39
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kathrina_c » 14 Aug 2015, 11:17 Re: Polska Dyskoteka

Halo halo, czy świerze informacje na temat polskich klimatów gdzie się można obecnie pobawić ma ktoś może ? Gdzie chodzicie ?
User avatar
kathrina_c
Początkujący
 
 
Posts: 14
Age: 43
Joined: 13 Sep 2014, 14:04
Location: West Bromwich od niedawna
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI

cron