Porada w sprawie zniżek i insurance'u

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Alzak » 1 Nov 2012, 10:43 Re: Porada w sprawie zniżek i insurance'u

Napewno nie masz 23 lat a jak wiesz do 25 roku zycia jest tak zwana "wzwyzka" za wiek pozatym duzo innych czynnikow ma wplyw na wysokosc ubezpieczenia ...

P.S myslalem ze masz klekota w CR a nie BMW w benzynie
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 1 Nov 2012, 10:57 Re: Porada w sprawie zniżek i insurance'u

Alzak wrote:P.S myslalem ze masz klekota w CR a nie BMW w benzynie



czytaj ze zrozumieniem :)
ponadto ciezko jest trzymac auto w benzynie (rozumiem, ze masz na mysli wlozyc je do baniaka i zalac benzyna? :mrgreen: )
co najlepsze w tym wszystkim to bawi mnie u polakow dochodze to czym kto jezdzi, jakby to bylo najwazniejsze. :rozwalkompa:

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 1 Nov 2012, 11:05 Re: Porada w sprawie zniżek i insurance'u

widze ze humor dopisuje...

Nie zauwazylem dopisku na dole o 170 jak widac sa jakies plusy bycia po 30stce nie trzeba przeplacac za ubezpieczenie.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 1 Nov 2012, 11:15 Re: Porada w sprawie zniżek i insurance'u

tak, humor jak najbardziej dopisuje :) nie wiem czy sam wiek gra tu glowna role, sam jak zaczynalem szukac to wychodzily mi duuuuuze skladki, kwestia przysiasc porzednie i konkretnie poszukac. dodam, ze nie robilem podczas szukania zadnych przekretow i walkow. chociaz popieram to co kilka osob napisalo powyzej, kupic cos innego na pierwszy rok i dorobic sie pierwszych znizek z uk, pozniej juz mozna zmieniac auta do woli. w anglii to jak zmiana rekawiczek.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 1 Nov 2012, 11:22 Re: Porada w sprawie zniżek i insurance'u

Draco wrote:
Alzak wrote:P.S myslalem ze masz klekota w CR a nie BMW w benzynie



czytaj ze zrozumieniem :)
ponadto ciezko jest trzymac auto w benzynie (rozumiem, ze masz na mysli wlozyc je do baniaka i zalac benzyna? :mrgreen: )
co najlepsze w tym wszystkim to bawi mnie u polakow dochodze to czym kto jezdzi, jakby to bylo najwazniejsze. :rozwalkompa:



Zadne dochodzenie kto czym jezdzi poprostu pamietam ze dyskutowalismy kiedys o samochodach z dpfem...




A ja caly czas uwazam ze ubezpieczeniaw UK sa dosc dobrze rozwiazane, oczywiscie zdarzaja sie dosc dziwne wyjatki i pewne rzeczy powinny byc zmienione.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 1 Nov 2012, 11:30 Re: Porada w sprawie zniżek i insurance'u

Alzak wrote:skoro sie chwalisz ze placiles tylko £1100


nie chwale, tylko informuje, ze mozna znalezc taniej jesli sie dobrze poszuka. nadal nie czytasz ze zrozumieniem. poza tym ja nie potrzebuje oglaszac sie na prawo i lewo czym jezdze, i tak pewnie w kilka miesiecy lub po roku zmienie auto na kolejne. to nie polska, gdzie czlowiek jak juz cos kupi to jezdzi az sie rozpadnie.

hehe zdzyles edytowac post zanim wkleilem cytat :) wiem, pamietam nasza rozmowe

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 1 Nov 2012, 11:35 Re: Porada w sprawie zniżek i insurance'u

Zapewniam Cie ze moje czytanie ze zrozumieniem jest doskonale, i to czym jezdzisz i kiedy zmieniasz/zmienisz samochod malo mnie intetesuje...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

PostNapisane by Guest » 1 Nov 2012, 11:40 Re: Porada w sprawie zniżek i insurance'u

Alzak wrote:Zapewniam Cie ze moje czytanie ze zrozumieniem jest doskonale, i to czym jezdzisz i kiedy zmieniasz/zmienisz samochod malo mnie intetesuje...



Twoje czytanie ze zrozumieniem ma sie tyle do tego, ze wyraznie miales napisane, ze placilem 1100f za BMW z 2,5 litrowa jednostka a Ty nadal dopytywales czym jezdze, pozniej edytowales post. Wiec miales czarno na bialym wylozone to co bylo potrzebne do tego watku.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 1 Nov 2012, 11:49 Re: Porada w sprawie zniżek i insurance'u

Draco wrote:
Alzak wrote:Zapewniam Cie ze moje czytanie ze zrozumieniem jest doskonale, i to czym jezdzisz i kiedy zmieniasz/zmienisz samochod malo mnie intetesuje...



Twoje czytanie ze zrozumieniem ma sie tyle do tego, ze wyraznie miales napisane, ze placilem 1100f za BMW z 2,5 litrowa jednostka a Ty nadal dopytywales czym jezdze, pozniej edytowales post. Wiec miales czarno na bialym wylozone to co bylo potrzebne do tego watku.


Jak wiesz jest tu dosc duzo mistrzow klawiatury ktorzy odpowiadaja na tematy o ktorych nie maja zielonego pojecia, a pamietajac nasza rozmowe o DPFie zaciekawilo mnie to ze piszesz o BMW poprostu nie uwzglednilem tego ze mogles od tego czasu zmienic samochod ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by Fok@ » 1 Nov 2012, 12:27 Re: Porada w sprawie zniżek i insurance'u

Jest tyle czynników które wpływają na wysokość ubezpieczenia ze pisanie o tym ze " ja zapłaciłem mniej a mój 1szy samochód miał 2.5l" mija sie z celem. Owszem staranne szukanie pomoże znaleźć coś tańszego ale nie zawsze. Wiek, praktyka, adres i ncb to jedne z najważniejszych czynników ale również dochodzi rodzaj prawka, home owner/tenant, rodzina, dzieci ilość mil robionych w roku. Kolega z pracy pierwsze ubezpieczenie zapłacił ponad 3k za punto i tylko tak "malo" bo zapłacił z góry. Dla mnie głupota ubezpieczalni jest to ze renewal quote jest zbliżone lub wyższe niż w roku poprzednim przez co tracą klienta. Nie widzę w tym logiki.

Sent from desire s
User avatar
Fok@
Rozeznany
 
 
Posts: 196
Joined: 11 May 2006, 09:46
Location: Birmingham
Reputation point: 29
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 1 Nov 2012, 12:32 Re: Porada w sprawie zniżek i insurance'u

Fok@ wrote:Dla mnie głupota ubezpieczalni jest to ze renewal quote jest zbliżone lub wyższe niż w roku poprzednim przez co tracą klienta. Nie widzę w tym logiki.

Sent from desire s



To nie jest zadna glupota tylko dobrze pomyslany ruch z punktu widzenia biznesu, zdziwilbys sie ilu ludzi godzi sie na wyzsze stawki bez proby zadzwonienia do ubezpieczyciela i zapytania sie o znizke.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by MariuszJ » 10 Feb 2013, 12:02 Re: Porada w sprawie zniżek i insurance'u

Witam ponownie, odswieze moj post bo znow sie za to zabieram.
Moglby mi ktos wytlumaczyc jak to dziala z tymi znizkami.
Bo mam juz ponad 3 lata z nizek ale... 2 lata w jednej firmie, 1 w kolejnej i teraz mam w Link4 oczywiscie mowimy o polskim ubezpieczeniu... no a jednak musialem przesunac kupno auta na koniec tego miesiaca...wiec musze przez to wszystko przebrnac jeszcze raz.
Wiec...
1.Czy znizki maja byc od kazdej z firm, czy tylko z ostatniej ktora wedlug moich domyslen zaakceptowala moje poprzednie znizki...
2.Jak maja wygladac takie znizki przetlumaczone, bo z tego co kiedys sie informowalem to ma to wygladac ... ilosc lat bezszkodowej jazdy oraz ilosc procent znizki na jednym dokumencie...
3. Z tego co wiem to moge miec tylko jedna polise otwarta, czyli najpierw musze kupic auto tutaj, wtedy mam jakis okres na ogarniecie tych znizek przy czym musze zerwac polska polise, zadac wystawienia znizek i dostarczyc je ubezpieczycielowi angielskiemu, mam racje?
4. Jezeli obecna polise mam od stycznie tego roku, to czy ta ubezepieczalnia wystawi mi 3letnie z nizki... tego nie ogarniam ^^

Dzieki za jakakolwiek odpowiedz ;) milej niedzieli

MariuszJ
Początkujący
 
 
Posts: 30
Age: 36
Joined: 18 Dec 2011, 16:39
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI