Ile kosztuje jedzenie?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by pdolphinp » 14 Jul 2006, 16:29 Ile kosztuje jedzenie?

Prosze zeby zorientowani napisali jak wygladaja miesieczne badz tygodniowe wydatki na jedzenie w Bham. Za ile mozna przezyc najtaniej? Ile trzeba wydac zeby jesc powiedzmy normalnie, bez odmawiania sobie tego co jest drozsze? Co jest wyraznie drozsze niz w Polsce? Moze ktos napisze jeszcze gdzie najlepiej zaopatrywac sie w jedzenie no i co jest relatywnie tansze - czym mozna sie zapchac, ze tak powiem. Prosilbym tez kogos o przykladowe srednie ceny artykulow spozywczych.
Dzieki z gory.

pdolphinp
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 8 Jul 2006, 16:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 15 Jul 2006, 12:28 Re: Ile kosztuje jedzenie?

Hej
Przykładowe ceny jedzenia możesz sprawdzić na stronach supermarketów
np: Asda

Pozdrawiam
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by pdolphinp » 15 Jul 2006, 18:57 Re: Ile kosztuje jedzenie?

dzieki. A cyz moze ktos odpowiedziec na inne moje pytania? Gdzie zaopatrywac sie w jedzenie? - tylko hipermarkety? czy moze sa jakies tanie alternatywy ?

pdolphinp
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 8 Jul 2006, 16:12
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lee » 17 Jul 2006, 19:42 Re: Ile kosztuje jedzenie?

hej jest mnostwo takich sklepow jak Aldi czy chociazby znany z polski Lidl.
zywnos jest tam tansza niz w malych sklepikach.
Jezeli choci o Twoje pytanie ile koszutaje zywnosc to jest ciezko odpowiedziec :]
Jest taniej w takich wlasnie sklepach ale czesto jest tez tak ze produkt kupiony w takim sklepie ma kiepska jakos.
Proponuje rozejrzec sie co i jak i kupowac w roznych sklepach :)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Mariczka » 3 Jul 2009, 22:21 Re: Ile kosztuje jedzenie?

Moim zdaniem produkty żywnościowe w chwili obecnej mają porównywalne ceny jak w Polsce. Najlepiej zaopatrywać się w żywność właśnie w dużych sklepach tak jak poprzednik napisał w hipermarketach. Jest jeszcze jedno wyjście jak ktoś należy to natury ludzi dużo-mięsożernych można popytać znajomych którzy pracują na fabrykach z mięsem bo często pracownicy mogą zakupić tanio a dobre czasem lepsze niż w sklepach mięsko naprawdę za grosze.

Mariczka
Początkujący
 
 
Posts: 11
Age: 37
Joined: 1 Jul 2009, 15:29
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Galadriela » 4 Jul 2009, 08:40 Re: Ile kosztuje jedzenie?

Mariczka wrote:Moim zdaniem produkty żywnościowe w chwili obecnej mają porównywalne ceny jak w Polsce. Najlepiej zaopatrywać się w żywność właśnie w dużych sklepach tak jak poprzednik napisał w hipermarketach. Jest jeszcze jedno wyjście jak ktoś należy to natury ludzi dużo-mięsożernych można popytać znajomych którzy pracują na fabrykach z mięsem bo często pracownicy mogą zakupić tanio a dobre czasem lepsze niż w sklepach mięsko naprawdę za grosze.


Inicjator i uczestnicy wątku na pewno przez 3 lata w napięciu czekali aż im odpowiesz... :-)
Pzdr.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posts: 307
Joined: 1 Jun 2008, 18:00
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by julka030308 » 6 Jul 2009, 11:13 Re: Ile kosztuje jedzenie?

no kolezanka chyba na date niespojrzala ;)
Ale zdarza sie :roll:

julka030308
Rozeznany
 
 
Posts: 291
Joined: 6 May 2008, 16:05
Location: solihull
Reputation point: -1
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 6 Jul 2009, 12:00 Re: Ile kosztuje jedzenie?

to sie chyba nazywa antycypacja tak?

pe

KA i PE
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by ania21tk » 7 Jul 2009, 11:53 Re: Ile kosztuje jedzenie?

ja wydaje 100£/tydz na 2osoby.... to duzo czy malo?

ania21tk
Początkujący
 
 
Posts: 45
Joined: 22 Jan 2009, 11:12
Reputation point: -5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Macku » 7 Jul 2009, 19:04 Re: Ile kosztuje jedzenie?

To zalezy ile zjesz, czy sobie zalujesz czy nie. Uwierz mi widzialem roznych ludzi i takich ktorzy na jedzeniu probowali oszczedzac (dla mnie jest to nie do pojecia).
Najbardziej zapamietalem goscia za czasow gdy jeszcze pracowalem w NL, ktory przez 3 miesiace dzien w dzien gotowal sobie ryz i polewal to jogurtem. DZIEN W DZIEN :mrgreen:

a tu ciekawostka

http://wiadomosci.onet.pl/2004129,28350 ... osceu.html

Hehe
Kradzieze wzrosly o 30%, mysle ze spory udzial w tym mieli nasi rodacy! :-)
User avatar
Macku
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 30 Jan 2007, 14:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Katik » 7 Jul 2009, 19:13 Re: Ile kosztuje jedzenie?

Macku wrote:Kradzieze wzrosly o 30%, mysle ze spory udzial w tym mieli nasi rodacy! :-)


hmmmmmm.... dlaczego od razu nasi rodacy? Bezsensu!
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
User avatar
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 316
Joined: 27 Jun 2007, 11:43
Location: tu... i tam...
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Macku » 7 Jul 2009, 19:28 Re: Ile kosztuje jedzenie?

Katik wrote:
Macku wrote:Kradzieze wzrosly o 30%, mysle ze spory udzial w tym mieli nasi rodacy! :-)


hmmmmmm.... dlaczego od razu nasi rodacy? Bezsensu!


Bo taka jest prawda.
User avatar
Macku
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 30 Jan 2007, 14:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Katik » 7 Jul 2009, 19:50 Re: Ile kosztuje jedzenie?

a jakie masz dowody na poparcie tej tezy? Sory, ale obrazasz zarowno mnie w tym przypadku, jak i wielu, wielu innych Polakow.
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
User avatar
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posts: 316
Joined: 27 Jun 2007, 11:43
Location: tu... i tam...
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Macku » 7 Jul 2009, 20:07 Re: Ile kosztuje jedzenie?

Na poparcie akurat tego konkretnego przypadku zadnych dowodow nie mam. Moge jedynie sie domyslac.
Natomiast na pierwszej stronie gazety z mojego miasta, byl jakis czas temu artykul, OKRADLI CMENTARZ z jakiegos zelastwa i zostali zlapani, oczywiscie nie musze pisac ze to pewnie Pan Jozek ze Zdzichem w swoich zabojczych swetrach nie mieli na cajdera. Kilka razy rowniez widzialem osobiscie w tesco wlasnie jak zostali zlapani rowniez.
Duzo tez slysze od znajomych w pracy zawsze ktos cos opowie.

Jesli uwarzasz ze obrazam Ciebie tym co napisalem to przykro mi bardzo, idz do pana Jozka i innych i podziekuj im za to jaka reputacje nam zgotowali. Dla mnie tyle w tym temacie.
User avatar
Macku
Początkujący
 
 
Posts: 48
Joined: 30 Jan 2007, 14:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 7 Jul 2009, 21:05 Re: Ile kosztuje jedzenie?

Calkiem nie dawno panowie Anglicy ukradli dzwon z jakiegos kosciola. Innym razem Angielka juz przy kasie doznala udaru mozgu z powodu... wyziebienia. W jaki sposob? Chciala ukrasc mrozonego kurczaka, chowajac go pod czapka.
Pracowalam w paru roznych sklepach, z roznym asortymentem. Mielismy wiele przypadkow kradziezy i tu niespodzianka..zadna nie zostala dokonana przez Polakow, za to Anglikow lapalismy co najmniej 2 razy w tygodniu.
To ze od czasu do czasu trafi sie jakis upadly menel i cos ukradnie nie oznacza ze Polacy kradna.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI