Zaloguj się Załóż konto
Start News
Zobacz jak uparci kierowcy walczą o miejsce na zwężeniu drogi w Handsworth
Friday, 19 October 2018 12:45
Zobacz jak uparci kierowcy walczą o miejsce na zwężeniu drogi w HandsworthW Internecie opublikowano nagranie z kamery dashcam pokazujące jak dwóch upartych kierowców walczy o miejsce na zwężeniu drogi.
Add new comment
 
Islamski kaznodzieja skazany za wspieranie tzw. Państwa Islamskiego wyszedł na wolność
Friday, 19 October 2018 08:58
Islamski kaznodzieja skazany za wspieranie tzw. Państwa Islamskiego wyszedł na wolnośćAnjem Choudary zwany „kaznodzieją nienawiści” został dziś rano zwolniony z więzienia.
Add new comment
 
Szczyt bez ustaleń. Przywódcy unijni po rozmowach ws. brexitu poszli na piwo
Friday, 19 October 2018 08:43
Szczyt bez ustaleń. Przywódcy unijni po rozmowach ws. brexitu poszli na piwoPrzywódcy państw członkowskich zebrali się w Brukseli na szczycie Rady Europejskiej, podczas której dyskutowane będą warianty brexitu.
Add new comment
 
Nieznany sprawca ostrzelał dom w Birmingham – ranne dziecko
Friday, 19 October 2018 07:30
Nieznany sprawca ostrzelał dom w Birmingham – ranne dzieckoDziecko zostało zranione przez potłuczone szkło, po tym jak nieznany sprawca ostrzelał dom w Birmingham. Kule trafiły w okno rozbijając je.
Add new comment
 
Wybuch w polskim sklepie w Leicester – zrobili to w celu wyłudzenia odszkodowania
Thursday, 18 October 2018 15:41
Wybuch w polskim sklepie w Leicester – zrobili to w celu wyłudzenia odszkodowaniaTrzech mężczyzn oskarżonych o zamordowanie pięciu osób, usłyszało nowy zarzut oszustwa w celu wyłudzenia odszkodowania.
Add new comment
 
Lidl odmówił sprzedaży alkoholu rodzicom bo byli w sklepie z nastoletnimi córkami
Thursday, 18 October 2018 10:03
Lidl odmówił sprzedaży alkoholu rodzicom bo byli w sklepie  z nastoletnimi córkamiJackie Chandler z Denmead była w sklepie Lidl w Waterlooville w Hampshire wraz ze swoim mężem Garym i dwiema nastoletnimi córkami, z 14-letnią Ella-May i 11-letnią Rosą-May.
Add new comment
 
Brexit: Pierwszy dzień szczytu bez porozumienia. Szczyt UE w listopadzie niepewny
Thursday, 18 October 2018 07:45
Brexit: Pierwszy dzień szczytu bez porozumienia. Szczyt UE w listopadzie niepewnyW pierwszy dzień szczytu UE w Brukseli liderzy 27 unijnych państw dyskutowali na temat brexitu. Rozmowy zakończyły się bez konkretnych rezultatów.
Add new comment
 
Trwa ewakuacja budynków przy Snow Hill Station. Możliwe zagrożenie chemiczne
Wednesday, 17 October 2018 17:49
Trwa ewakuacja budynków przy Snow Hill Station. Możliwe zagrożenie chemiczne6 karetek pogotowia, 3 wozy strażackie i policja pojawiły się w pobliżu stacji Snow Hill Station, trwa tam ewakuacja budynków.
Add new comment
 
Apel policji: Mężczyzna potrącony przez samochód walczy o życie, kierowca zbiegł
Wednesday, 17 October 2018 14:50
Apel policji: Mężczyzna potrącony przez samochód walczy o życie, kierowca zbiegłPolicja prowadząca śledztwo w sprawie wypadku, w którym potrącony został mężczyzna, apeluje o świadków.
Add new comment
 
Unia Europejska rozważa przedłużenie okresu przejściowego po Brexicie
Wednesday, 17 October 2018 13:12
Unia Europejska rozważa przedłużenie okresu przejściowego po BrexicieBrytyjskie media informują że Unia Europejska i Wielka Brytania rozważają możliwość przedłużenia 21-miesięcznego okresu przejściowego po wyjściu UK z Unii.
Add new comment
 


Page 1 of 947