Sklepy muzyczne w Birmingham lub okolicy?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by Kitka » 14 Dec 2011, 21:48 Sklepy muzyczne w Birmingham lub okolicy?

Szukam sklepów muzycznych z dużym wyborem gitar akustycznych. Znam tylko jeden sklep w Solihull.
Nie chcę zamawiać z neta.
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Przemek78 » 14 Dec 2011, 22:55 Re: Sklepy muzyczne w Birmingham lub okolicy?

User avatar
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posts: 139
Age: 46
Joined: 13 May 2007, 17:01
Location: Oldbury
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by TheRektor » 15 Dec 2011, 13:26 Re: Sklepy muzyczne w Birmingham lub okolicy?

No więc tak, z tego co pokazuje ten powyższy link na wstępie możesz sobie odpuścić niektóre z tych sklepów bo nie handlują instrumentami w ogóle, w miarę jak przeglądasz tą mapkę gogle zmienia oznaczenia więc nie powiem które z nich. Na pewno najbliżej masz jeśli jesteś z solihull do Professional Music Technology, większego sklepu jeszcze nie widziałem i na tym sklepie zakończyłbym poszukiwania, drugi godny polecenia jest przy Lionel street/old snow hill (nazwy nie pamiętam ale też duży sklep, wejście jest pomiędzy mostem a old snow hill), nie pomyl go z mały sklepem z gitarami z tyłu na livery street tuż obok, inny nieco słabiej zaopatrzony sklep to Fairdeal Music na Smallbrook Queensway. Jest jeszcze sklep GuitarGuitar na hagley rd. ale nigdy tam nie bylem więc opinii nie wyrażę.
Namiary na te sklepy bez trudu znajdziesz wpisując nazwy sklepów które podałem +birmingham, oprócz tego sklepu gdzie podałem położenie (bo tylko tyle pamiętam).
Po chwili dodam jeszcze że wiele z tych sklepów również z podanego linka wyszukiwania sprzedaje z 1 albo 2 gitary na krzyż albo w ogóle np:Hobgoblin Music przy Gibb Street ale tak działają wyszukiwarki. W większości z tych sklepów byłem.
...no i masz babo plecak.

TheRektor
Rozeznany
 
 
Posts: 163
Joined: 16 Jan 2010, 18:10
Location: Mint Lxde & Xfce
Reputation point: 11
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 15 Dec 2011, 13:47 Re: Sklepy muzyczne w Birmingham lub okolicy?

na tej mapce ten koło Bullringu sprzedaje.

Fairdeal Music‎
79-83 Smallbrook Queensway
Birmingham, West Midlands B5 4HX
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by TheRektor » 15 Dec 2011, 14:03 Re: Sklepy muzyczne w Birmingham lub okolicy?

Teraz każdy z osobna wyciągnij z tej mapki... co ja przed chwilą napisałem o tym sklepie? W B-ham są tylko 4 duże sklepy z gitarami, te które wymieniłem, reszta się nie liczy, są za małe, nie są żadną konkurencją dla tych dużych. Tak w ogóle to polecam tylko Professional Music Technology, jeśli tam niema jakiejś gitary to nigdzie w B-ham niema.
...no i masz babo plecak.

TheRektor
Rozeznany
 
 
Posts: 163
Joined: 16 Jan 2010, 18:10
Location: Mint Lxde & Xfce
Reputation point: 11
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Kitka » 15 Dec 2011, 14:37 Re: Sklepy muzyczne w Birmingham lub okolicy?

TheRektor Luiza Dzięki wielkie za pomoc! Już szukam konkretnych namiarów na te sklepy.

Przemek78 Tak to i ja potrawię szukać :D Nie o taką pomoc mi chodziło :wink:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
User avatar
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posts: 702
Joined: 6 Dec 2006, 23:12
Location: Birmingham/Sheldon
Reputation point: 41
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI